Премини към съдържанието
neli9815

Проблем с актуализацията на софтуера на SAMSUNG GALAXY S4

Препоръчан отговор

Имам проблем с актуализирането на софтуера на телефона ми. Когато дам на актуализация след проверка на това дали има нова актуализация ми изписва следното: Операционната система на вашето устройство е била променена по непозволен начин. Опитайте да изтеглите софтуерни актуализации, като използвате Samsung KIES от вашия компютър, или посетете център за обслужване на клиенти.  До сега никога не ми се е появявало това съобщение, ако някой има идея защо това е така се надявам да ми помогне! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли KIES и пробвай да го обновиш през него

бях пробвала вчера с KIES, не стана, но ще пробвам пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като свързах телефона си със samsung KIES ми изписа,че телефона ми се поддържа през Smart Switch което било по-бързо. Използвал ли е някой това? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост не стана нищо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай бутона 'Редактирай'. Така няма да пускаш, мнения едно след друго. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай бутона 'Редактирай'. Така няма да пускаш, мнения едно след друго. ;)

При мен когато публикувам мнение след моето се комбинира с първото.

Така, не стана ли с SmartSwitch ? Нещо руут да имаш, инсталирани ли са Custom Rom-ве ? В какво състояние е knox-а ? (можеш да го видиш от download мода)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Koobenot
      Имам технически проблем с TV STAR T910 USB PVR, когато постая USB Flash в устройството, флашката загрява и в рамките на няколко седмици спири да работи. Изваждайки я цялата пари. Опитах се да свържа флашката към устройството посредством USB 2.0 A Male - A Female кабел (като този), с цел да не загрява, но през кабела не я разпознава. Идеи как мога да отстраня проблема? Възможно ли е да не се подават 5V на конектора за Flash памет, защото свързвайки същата флашка посредством кабела към PC, си работи нормално?
    • от bumblebee
      От 2 дена се боря с това нешо и не мога да го направя - пробвах какво ли не. 
      Прецъквам като луд измежду 4 езика и не мога да ги махна. Помощ?
      Не мога да добавя снимките тук, затова ги пускам на линк - сами виждате, че са 4 езика, но не ми дава да махна другите, които не ми трябват.
      https://imgur.com/cHE31bG
      https://imgur.com/MPUtZYd
      https://imgur.com/a/nmgMF
    • от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
    • от callpchelp
      Телефона е използван, без драскотини и удари. Държан е във кейс и от закупуването му е е ваден от там. Работи отлично.

Вграден GPS
      Touch Screen
      SIM карта
      Микро SIM
      Процесорни ядра
      2 ядра
      Скорост на процесора
      1.2 GHz
      RAM
      512 MB
      Вътрешна памет
      4 GB
      Слот за карта 
      Да
      Пълно описание:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/j100h-galaxy-j1-dual-p264531033/#opisanie
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.