Премини към съдържанието
neli9815

Проблем с актуализацията на софтуера на SAMSUNG GALAXY S4

Препоръчан отговор

Имам проблем с актуализирането на софтуера на телефона ми. Когато дам на актуализация след проверка на това дали има нова актуализация ми изписва следното: Операционната система на вашето устройство е била променена по непозволен начин. Опитайте да изтеглите софтуерни актуализации, като използвате Samsung KIES от вашия компютър, или посетете център за обслужване на клиенти.  До сега никога не ми се е появявало това съобщение, ако някой има идея защо това е така се надявам да ми помогне! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли KIES и пробвай да го обновиш през него

бях пробвала вчера с KIES, не стана, но ще пробвам пак. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като свързах телефона си със samsung KIES ми изписа,че телефона ми се поддържа през Smart Switch което било по-бързо. Използвал ли е някой това? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост не стана нищо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай бутона 'Редактирай'. Така няма да пускаш, мнения едно след друго. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай бутона 'Редактирай'. Така няма да пускаш, мнения едно след друго. ;)

При мен когато публикувам мнение след моето се комбинира с първото.

Така, не стана ли с SmartSwitch ? Нещо руут да имаш, инсталирани ли са Custom Rom-ве ? В какво състояние е knox-а ? (можеш да го видиш от download мода)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.