Премини към съдържанието
To6koooo

Дъно за компютър,каква видеокарта мога да му сложа

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да ми помогнете,че не съм много наясно с частите,asus m3a78-eh/amd780g/am2+,това ми е дъното,мога ли да му сложа видеокарта ддр3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка съвременна карта ще стане,даже и тези с ДДР5. Даже е за предпочитане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всяка карта на pci-e слот става, препоръчително е да е с ddr5 и да ти е качествено захранването, особено ако картата е мощна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всяка карта на pci-e слот става, препоръчително е да е с ddr5 и да ти е качествено захранването, особено ако картата е мощна...

благодаря за отговора,350w ми е захранването каква ще ми препоръчате да сложа,до колко бита и гб да гледам да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора,350w ми е захранването каква ще ми препоръчате да сложа,до колко бита и гб да гледам да е

Напиши си наличната конфигурация за да се балансира до колкото може, както и с какви пари разполагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши си наличната конфигурация за да се балансира до колкото може, както и с какви пари разполагаш.

процесор амд 2 ядра 4,2 общо

рам 2гб ддр2 а дата

дъното съм го казал харда е 250,но той не е важен затова,старата ми видеокарта беше nvidia ddr2 512mb 8500gt и мога да кажа че бях много доволен от нея,за парите може би до 130лв,но евтин варянт е най добре,понеже ми е стария комп и искам само да го оправя да си работи,но дайте някакви предложения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси втора ръка HD7770 за 80-100 лв.

Ако искаш нова 250Х е същата карта. И имай предвид че модела без Х (HD7730) е доста по-слаб.

Тя обаче отива към 180 лв. поне та варианта ти е само втора ръка ако искаш нормална карта. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси втора ръка HD7770 за 80-100 лв.

Ако искаш нова 250Х е същата карта. И имай предвид че модела без Х (HD7730) е доста по-слаб.

Тя обаче отива към 180 лв. поне та варианта ти е само втора ръка ако искаш нормална карта. 

аз да я взема втора ръка,примерно по еконт,ще трябва с компа да ходя да я вземам да я пробвам,мисля че нова е най-добрия вариант

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами търсиш такива втора ръка,но с остатъчна гаранция.Или пък от населеното място,в което живееш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.