Премини към съдържанието
Пуканчо0

Нов лаптоп до 1200лв, за програмиране.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, 

живи и здрави от октомври месец, почва да се учи програмиране. Тъй като съм се записал паралено с университета, да уча и в softuni, бих желал да ми помогнете с избора на нова машинка, която ще я ползвам изцяло и само за писане на код и тестване (едва ли ще е толкоз много писането, още през първите 1-2 години, но старата щайга за нищо не става вече). Търся машинка без операционна система, тъй като разполагам с оригинална неизползвана windows 8.1 pro. Също така батерията да издържа повечко, защото ще се очертава и пътуване доста по дестинацията Пловдив-Варна и обратно. Задължително държа дисплея да бъде матов, имам лаптоп с гланц, и е отвратително когато съм навън с него. Големината на диспея в инчове да не е по-малка от 15'', държа на по-бърз диск, да не е 5400 оборота/мин, или комбинация ssd+hdd, sshd също е вариянт, 500GB място ми е напълно достатъчно на първо време.

Спрал съм се за момента на следната машинка:

http://laptop.bg/laptops-hp-ProBook_450_G2-hp_probook_450_g2_K9K27EA_128gbssd+ още 4GB RAM памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.