Премини към съдържанието
ivan93bg

Лаптоп с ограничен бюджет до 550 лв.

Препоръчан отговор

Здравейте колеги! Търся лаптоп който ще се използва само за гледане на клипчета и сърфиране из интернет. Бюджета е ограничен на 550лв. Знам, че за тези пари не мога да имам много претенции, но в крайна сметка на какво да заложа? Предложете някоя марка или някакъв кконкретен модел за тези пари. Може да се пазарува от интернет, а може и от технохххххх магазините. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марков втора употреба от търговци на такава техника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам. За тези пари аз бих си взел компютър втора ръка за около 250 лева, който би бил оптимален вариант за целта и 23"-24" монитор за около 300 лева. А ако търсиш точно лаптоп - съжалявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам. За тези пари аз бих си взел компютър втора ръка за около 250 лева, който би бил оптимален вариант за целта и 23"-24" монитор за около 300 лева. А ако търсиш точно лаптоп - съжалявам.

Не за мен! Иначе вариант е и настолен, монитор имаме, който може да се използва, но по-добре е нова конфигурация макар и по-оптимална.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам. Лаик съм в тази област, но за тази цена може би е най-подходящо нещо от сорта на HP 250 G4. Изчакай и  други отговори. В този форум няма как да няма гуру-та по тези теми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов лаптоп за 550 лв ще намериш, но няма да ти върши работа, тъй като е с орязан процесор и въобще е много зле положението там. Ако държиш на лаптоп за тези пари единственият вариант е лаптоп втора употреба или лаптоп от заложна къща. Нека колеги да дадат предложения.

Иначе ако имаш монитор една десктоп конфигурация за 550 лв. за интернет и клипчета ще ти е достатъчна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дебнеш в и-бей разни търгове с опции за инт доставки и скачаш.Вчера гледах разни читави бизнес клас лаптопи които едно време са стрували цифра да се харчат на по 30-70 паунда(видях един dell latitude e6410 и един леново тинк нещо си,макбук от 2010-та за 70 паунда) и т.н. Отделно има бая читави върнати които са по 150-на лири(400 лева) и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов лаптоп за 550 лв ще намериш, но няма да ти върши работа, тъй като е с орязан процесор и въобще е много зле положението там. Ако държиш на лаптоп за тези пари единственият вариант е лаптоп втора употреба или лаптоп от заложна къща. Нека колеги да дадат предложения.

Иначе ако имаш монитор една десктоп конфигурация за 550 лв. за интернет и клипчета ще ти е достатъчна.

Май така и ще стане само трябва да се обсъди с човека, за който ще е! Ако ще търся конфигурация обаче трябва да отида в другия раздел.

Благодаря на всички за бързите отговори.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.