Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Решихме с приятелката ми,още едни приятели да си направим екскурзия до Германия,интересуваме какви са таксите за магистралите,винетките и т.н. Тъй като се чудим,дали да идем с кола или с самолета, тъй като сме решили да тръгнем в вторник,ще съм благодарен,ако някой помогне до довечера. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако никой от вас не е ходил с кола, по-добре е да отидете със самолет. Най-добрия вариант е да сте с човек, който е пътувал до тази дестинация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това не ни,безпокои само въпроса а таксите и т.н. все пак колата,има навигация нема как се изгубим,ако това имаш впредвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако сте решили да пътувате сега, по- добре послушай Емо Костов. Не за друго, а зарди положението по границите с "бегълците" . Постояно слушам по радиото за страхотни задръствания между Австрия и Германия заради граничен контрол, както и отменени влакове поради същата причина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пуфф, за тази напаст изключихме. Благодарако,ще помислим с самолет да идем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Според мен с кола ще е по-удобно по-натам, но ако имате време и нерви да изтърпите тези задръствания. Ако изберете колата, си подгответе огромно количество вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ти, но екскурзия се отложи за началото на месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако, ще се минава през Сърбия таксата в едната посока е около 25€, през Румъния винетка за 10дена е 4€.За Унгария, Словакия, Чехия е по 10€, Австрия мисля , че е 15€, в Германия няма за сега такси за граждани от др., държави.През Хърватска съм минавал, но отдавна и не си спомням дали има такса.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За нищо, но в Унгария, Словакия на границата се огледай къде продават винетки, и при влизане и при излизане. В Унгария ще можеш да намериш и на първата бениностанция, но в Словакия само на границата, и купи с нея и за Чехия , ако ще се минава от там.За Австрия мислля , че е от първата бензинстнция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.