Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, колеги. Доста често се лутам из форума и разглеждам най-различни теми, които са ми интересни. Чак сега се регистрирах и поствам, защото след няколко дена се връщам от Англия с големите пачки и ще се купува ново PC  :) Доста отдавна за последно сглабях компютър и не съм в течение изобщо с хардуерните тенденции.

Бюджета за компютъра ще е 2000лв. като монитора влиза също. Ще се ползва яко за игри като играя най-различни жанрове (Dota, League of Legends, World of Warcraft, Hearthstone, Need for Speed, World of Tanks, Diablo III и т.н.). За овърклок и охлаждане нямам претенции - както прецените. Ще е хубаво да е по-тих, защото съм студент и не искам съквартирантите да мрънкат  :D  но няма да е голям проблем и да не е (те да му мислят  :) ). Няма да използвам нищо от стария си компютър.

Относно периферията, парите ще са отделно. Приемам предложения и мнения и тука.

Вече съм си купил слушалки: Logitech G430

Другите неща мисля да са

Клавиатура - Redragon Asura

Мишка -Redragon Mammoth

Подложка -  Redragon Archelon

Тонколони - Microlab Solo C6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помисли дали не е по-добре да вземеш друг монитор, аз скоро ще правя подобна гейм машина със същия бюджет, но мисля всичко да е балансирано, видео карта/процесор/монитор на сходна цена, около 500лв по-отделно, примерно дори според мен си заслужава и 600лв за монитор, като има процесори и по 400лв с които игрите ще вървят по същия начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.