Премини към съдържанието
Атанас Славов

Повредени снимки и видеа, прехвърлени току що на компютъра.

Препоръчан отговор

Добър вечер, колеги! Вече съм отчаян, защото знам, че почти няма никакъв шанс да си поправя въпросните файлове. Прехвърлих ги от една карта с памет на десктопа на компютъра и всичко си беше ОК. И реших след това да ги прехвърля на телефона. Уж се копираха, но реших от мързел не знам защо направо папката, която създадох в телефона да я копирам вече на компютъра в диск "D", вместо да ги копна от десктопа. Прехвърлих ги от тела на диск "Д", но не видях, че са повредени и изтрих тези от десктопа. Въпросната карта, от която ги качих първият път още на десктопа я форматирах и Recuva не открива нищо. Интересно, че и тези, които си бяха ОК на десктопа също не ми ги намира :( :( Вече съм тотално отчаян за тази загуба, бяха от един много готин момент тези снимки и видеа... Ето как изглеждат файловете в момента:
post-262587-0-95977100-1442780618_thumb.

EDIT: Имам и тази програмка TestDisk, но не знам как се работи с нея. Операциите ги извършвах днес, но имам точка за възстановяване от 17.09 и мисля, че няма да помогне... :( :(

Редактирано от Атанас Славов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези от десктопа можеш да ги върнеш с Recuva, ако имаш късмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези от десктопа можеш да ги върнеш с Recuva, ако имаш късмет.

Явно не е на моя страна :( Изтрих ги от десктопа, изтеглих рекува, пуснах за сканиране, но не... :( Еми нищо, здраве да е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.