Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,едно момче от квартала иска да си купи нова машинка но не знае на какво да се спре та ще ми е нужна вашата помощ.Иска да играе игри като GTA V,FIFA 16,PES 2016 и прочие,разполага с максимум 1200лв. в този бюджет трябва да се впишат машинката и монитор.Благодаря предварително!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да се ореше рам за по добър процесор все пак игри ще се играят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо: 1 242 лв. Като цена-производителност това е оптималния вариант и ще играеш всички игри на максимални детайли. Картата е гаранционно заменена и ако не ти се рискува, може да вземеш по-скъпата и по-слаба R9 280 или R9 270/270X.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо: 1 242 лв. Като цена-производителност това е оптималния вариант и ще играеш всички игри на максимални детайли. Картата е гаранционно заменена и ако не ти се рискува, може да вземеш по-скъпата и по-слаба R9 280 или R9 270/270X.

И според мен това наистина е най-добрия вариант за тези пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложението на колегата.

Нико е най-добро по отношение цена и производителност! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами примерно нещо с FX-8320 и R9 280,

Ами това с R9 280 би трябаво да сес прави с GTA V,щото гледах бенчмаркове и геймплейчета на GTA V с FX-8320 и R9 280 и много рядко пада под 30fps.Дори се посъветвах с един приятел който ползва FX-8320 и 7970,и си бръмчи The Witcher 3 на макс.Та въпросът ми е i5-4460+R9 280 ще му свършат работа,все пак не е толкова голям гейм ентусиаст като мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш AMD, взимаш същите части с GB 970A-DS3P или GB 970A-UD3P , че е с повече фази заедно с FX-8320E  или FX-8320. Първия е downclock-нат и е малко по-икономичен. Но най-добре зарежи античната AM3 платформа и вземи i3/i5 + 280/280X. i3 Haswell се справя по-добре от 8320 в почти всички игри. Него съм го предлагал когато му е било времето, а времето му отдавна отмина и за същите или по-малко пари се взима много по-добър процесор. 

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще давам 300 лева за видео определено ще е r9 285

http://www.pazaruvaj.com/video-karti-c3142/powercolor/r9-285-2gb-ddr5-256bit-pci-e-axr9-285-2gbd5-tdhe-p246042663/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще давам 300 лева за видео определено ще е r9 285

http://www.pazaruvaj.com/video-karti-c3142/powercolor/r9-285-2gb-ddr5-256bit-pci-e-axr9-285-2gbd5-tdhe-p246042663/

Колега 280х е по-мощна от 285.... 280х се предлага в hl-eshop за 287 лв...А и 280х има повече vram (2гб вече не стигат за съжаление) и спестяваш ~50лв.Към автора взимай конфига на Нико бържи ,докат не ги разпродадат картите,че 280х за по-малко от 300 лв НОВА е рядко щастие!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм с i5 4460 и r9 280 и си играя GTA V на макс. настройки с около стабилни 60 кадъра,такаче твоят приятел изобщо да не се замисля и да взима конфигурацията на Нико,защото както казаха и другите r9 280x за 290лв. е много добра цена и няма да има никакви проблеми в игрите. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези, които казаха, че i3 не ставал за GTA5 или игри като цяло, може да изгледате това видео...

https://www.youtube.com/watch?v=HrKChA3Iabg

38 fps  игра ли му викаш? Те тия fps  ще ги имаш и с Пентиум. Нещо май не схващате за какво иде реч. да набичи тоя на 2160p., па спокойно може да си сложи и P4. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Към автора взимай конфига на Нико бържи ,докат не ги разпродадат картите,че 280х за по-малко от 300 лв НОВА е рядко щастие!

Ако беше нова, щеше да е с 3 години гаранция. 

Редактирано от tahumba (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата вече може да се трие или заключва,за съжаление на момчето му разбиха мечтите за компютър и сега с лаптоп.Но все пак благодаря за бързата реакция. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.