Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи сложих си 2 тонколони (елипси) pioneer и в началото нямаше проблем обаче след време когато ги овелича на макс зимат да прекъсват (когато има голям бас песента) макса е 50 до 37 няма проблем след това зима да прекъсва.CD-то е JVC незнам какви точно характеристики трябва да кажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Или не достига ток,защото баса консумира най-много или има някаква защита против натоварване.Без информация за компонентите,повече не може да се отговори!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

/Off В училище не ви ли учат на български? Едно смислено изречение не можеш да напишеш/ Аман от неграмотници. Тъжно. А би трябвало да си над 18, ако управляваш кола. Намали волумето - слушането на чалга изправя мозъчните гънки, доколкото ги е имало.

Далеч по полезно, особено за начинаещ шофьор е да слуша работата на двигателя, както и да се съсредоточи в пътната обстановка.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Смени си инсталацията на автомобила и изкарай по-дебел кабел да захраниш радиото. Може да му туриш и от ония големия авто кондензатор за 116лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мили ми авторе на темата - вземи и махни тази реклама на автошколата, за да си нямаш още по-големи проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Във връзка с темата...

Имам две авто тонколони, Пионер х80 вата. Плеъра ми е оригинален касетофон, Блаупункт. Какъв би бил добър вариант да им изкарам прилична мощност. Мисля  да си взема някой плеър на пионер за 150-200лв. Но не смятам да слагам бас и усилвател. 

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.