Премини към съдържанието
Spaider

Скайп се вписва, но се върти иконката.

Препоръчан отговор

Днес сутринта стана нещо и като погледнах скайп иконката му се върти сякаш няма интернет. Интернет има, вписва се, хората ми пишат, но не мога да се обаждам на никой. Интернета ми е бърз мога да приложа снимка от speedtest ако искате. Трих папката на скайп в appdata не помага, от телефона пък изобщо не мога да се впиша. При другите хора няма проблем. Даже пробвах и на друг интернет пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен всичко е на 6-ст  за разговори и дискусии. Иначе страницата на Скайп , в момента M$ нещо я "дялкат" :D

П.П. Добавяли са и новата версияна Скайп, инсталира се току що, но май и по интерфейса на страницата още не са приключили  :)

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

its okay.. Само се върти ама иначе можеш да си пишеш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен сутринта е така!Иконката върти,при вписан скайп.Звънят ми,а не мога да отговоря...но чата работи все още.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес сутринта стана нещо и като погледнах скайп иконката му се върти сякаш няма интернет. Интернет има, вписва се, хората ми пишат, но не мога да се обаждам на никой. Интернета ми е бърз мога да приложа снимка от speedtest ако искате. Трих папката на скайп в appdata не помага, от телефона пък изобщо не мога да се впиша. При другите хора няма проблем. Даже пробвах и на друг интернет пак същото.

И аз имам същия проблем, на телефона имам скайп, обаче не мога да се обаждам, само разменям съобщения, които пристигат със закъснение, пробвах и на двата си компютъра, с различни интернет доставчици - върти се и не ме вписва...

Редактирано от Galya Zaharieva (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Skype Support в Twitter:

We are aware of an issue affecting Skype status at the moment, and are working on a quick fix: http://sk.ype.ms/1KuQTL 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така....''M$ защо продължаваш да бъгваш Скайп?''  :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е така....''M$ защо продължаваш да бъгваш Скайп?''  :angry22:

е аз като нямам нищо общо с Бил Гейтс що и при мен се върти а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не мога да се впиша в скайпа,върти се и нищо не зарежда,но попаднах на това (вижте по - долу),търсейки някакво разрешение на въпроса.

Skype presence issues

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ги е „цапнал“, може би!? Имате си разни фейсове - общувайте си!

Възможно е! А,който няма :D:P?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ги е „цапнал“, може би!? Имате си разни фейсове - общувайте си!

у фейса не са го доизпипали чата - не можеш да се скриеш като в скайпа

толкоз ли трудно

:(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е! А,който няма :D:P?!

С приятели ще намериш връзка – пеш...

у фейса не са го доизпипали чата - не можеш да се скриеш като в скайпа

толкоз ли трудно

:(

Що трябва да се криеш като драскаш с дружки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По целия свят е скапан скайпа. И всички версии са насрани - от 3.8 до 7.х всичко е леш. с 2.х не съм си играл. Аз си пуснах вайбъра на телефона, гоогле талк и старото ICQ за връзка с народа по света. Не е като да няма алтернативи. Мирандата може всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що трябва да се криеш като драскаш с дружки?

мчи аз не влизам там да драскам с тоя и оня, куести, карти играя, чета кво ме интересува...

пък и кога не ми се приказва много гадно да ми дрънкат

у скайпа екстра - инкогнито и туй то - ако искам ша са обадя ако искам няма

ама у фейса та виждат пфуууу

По целия свят е скапан скайпа. И всички версии са насрани - от 3.8 до 7.х всичко е леш. с 2.х не съм си играл. Аз си пуснах вайбъра на телефона, гоогле талк и старото ICQ за връзка с народа по света. Не е като да няма алтернативи. Мирандата може всичко.

ама защо и пачнатата руска 3.8

:mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети тази статия ;)https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%90%D0%BA%D0%BE-%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D1%81-Skype-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B5-%D0%B5-%D0%B2-104542.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз работя по въпроса - инсталирам си Viber  :D

... или WhatsApp, или HangOut - има алтернативи  :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.