Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Такааа има много мнения по темата и в крайна сметка не можах да разбера възможно ли е отключването на айфон или е просто фалш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, срещу трицифрена сума. Много е скъпо, а ако IPhone-а е без документи, е възможно да е изгубен или откраднат. И в двата случая, ако е подаден сигнал в полицията, щом сложиш сим карта веднага ще ти се обадят от районното, за да върнеш телефона. Цената зависи и от модела. Но, провери дали не е в блек листа на Apple. Но, ако имаш документите му, можеш да пишеш на Apple да го отключат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно автора е откраднал телефона  :D

Това си е чист спам от твоя страна. И от къде си сигурен, че не е набелязал/а IPhone-а в olx например. Четох май в lex.bg, че при такива "съмнителни" смартфони, е добре да се направи един договор за покупко продажба. Така, ако стане нещо, например да искат телефона от районното, продавача ще е отговорен за смартфона и ще трябва да изплати сумата обратно на купувача, а след това да предаде и телефона. Ако човека е чист, ще се съгласи на такъв договор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената зависи и от модела.

Ами лъжиш се.

Тая услуга няма разлики за моделите.

Сигурно автора е откраднал телефона  :D

Не е сигурно. Най вероятно е купен като такъв за "по евтино".

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааа има много мнения по темата и в крайна сметка не можах да разбера възможно ли е отключването на айфон или е просто фалш?

Зависи,ако е в черния списък (blacklist)  телефона,забрави и никой не може да помогне..даваш го за части! Щом е в черния списък,това означава че собственика го е докладвал за откраднат!

Ако не е в черния списък обаче има шанс! Трябва да имаш валидна фактура за телефона (може и да не е на твое име) и процедурата отнема в най-добрия случай месец на цена около 180-220 лева в зависимост от къде е закупен!  Но това може само оторизиран сервиз или магазин да започне процедурата на отключването със icloud !

В общи линии е това щом става въпрос за cloud блокиране!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи,ако е в черния списък (blacklist) телефона,забрави и никой не може да помогне..даваш го за части! Щом е в черния списък,това означава че собственика го е докладвал за откраднат!

Ако не е в черния списък обаче има шанс! Трябва да имаш валидна фактура за телефона (може и да не е на твое име) и процедурата отнема в най-добрия случай месец на цена около 180-220 лева в зависимост от къде е закупен! Но това може само оторизиран сервиз или магазин да започне процедурата на отключването със icloud !

В общи линии е това щом става въпрос за cloud блокиране!

Ако има документи отключването ще му излезе безплатно. Просто трябва да се свърже с поддръжката на ейпъл и те ще му поискат документите, той ги предоставя и се кефи на отключен iphone.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има документи отключването ще му излезе безплатно. Просто трябва да се свърже с поддръжката на ейпъл и те ще му поискат документите, той ги предоставя и се кефи на отключен iphone.

Тцъ,няма безплатни неща!

Ако телефона е негов и фактурата на негово име,да,но аз  като чета темата  разбирам,че нещата не стоят точно така!

И следващия път преди да решиш да ме цитираш,си помисли какво точно ще напишеш!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нужно да е на негово име. Преди време четох за един, който закупил IPhone 5 втора употреба, но се е скарал с предшният собственик, а той от своя страна се е опитал да го прецака като се е опитал да заключи телефона с ICloud-а. Но, го посъветвали да се свърже със съпорта. Всичко минало гладко, той обяснил ситуацията, а те му поискали IMEI на апарата и фактура. След няколко часа устройството било напълно функционално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Габриел Георгиев
      Здравейте,
      имам iPhone 5S до чийто iCloud нямам достъп, ако го върна към фабричните му настройки ще има ли проблем да го ползвам, както досега съм го? Да си тегля, както поискам, само без iCloud нещата...Изобщо ще мога ли да го стартирам отново без да ми иска iCloud парола, която няма как да предоставя?

Благодаря предварително!
      Поздрави! <3
    • от galski1996
      Здравейте хора, преди година и половина си взех iphone 6 от Telenor, при закупуването не ми казаха че ще е заключен. От месец съм в Англия и искам да си използвам моето устройство с английска карта, но чак тогава разбрах че е заключен. От тогава обикалям тукашните магазинчета за телефони да намеря някой да го отключи, но всички ми казават  "sorry my friend". Когато се свързах с техен представител ми обясниха, че трябва да изчакам още половин година за да ми изтече договора с тях и тогава да го отключа. Обръющам се към вас за да попитам дали мога да получая  някакъв сайт за да го отключа или да отида при някой сънародник тук който ще може да ми помиогне  или да пробвам  да го пратя в България и да се надявам че в някой от тамушните сервизи ще успеят да ми го отключат....... 
    • от Venelin Valchev
      Силно Ви препоръчвам приложението SUPERMOJI .
      Безплатно в Апстора.

Задайте анимирани емотикони както е в iPhone X

Тествано на 6S, работи

https://youtu.be/QemijIbwzis

Изтегли
      https://itunes.apple.com/us/app/supermoji-the-emoji-app/id1300364926?mt=8

• от pi4man
      Здравейте. Имам Iphone 5s, батерията на който започна да държи все по-малко и по-малко. Реших да сменя батерията и за целта поръчах нова. Относно самата подмяна не мисля, че ще имам някакви затруднения, имам нужните технически познания. Изгледъл съм и няколко клипчета в youtube. Въпросът ми възникна при разговор с човек държащ сервиз за телефони. Въпросният човек ми каза, че след подмяната съществува риск, устройството въобще да не се включи. Това вярно ли е? 
    • от vankata_6
      Здравейте!
      До момента ползвах Samsung . Използвам приложение, което записва автоматично входящи и изходящи разговори от Google Play Store - Call recorder - ACR (another call recorder). Тази  програма има и платена версия.
      Въпросът ми е какво приложение за iPhone може да се свали, което да има същите функции - автоматично да записва разговорите без необходимост от специално активиране за всяко обаждане и без задължително заплащане.
      Благодаря!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.