Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така дойде време за нов телефон :) сегашния е LG L70 и съм мого доволен от него :) Телефона ще го взема от Ментел на договор цената да е около 25-30 лева на месец ( моля кажете и кои план да взема да има и неограничен нет) LG-то с, което съм са е за 25 на месец с неограничен нет искам нещо подобно на него ако може да е водоустойчив приемам предложения за LG,SAMSUNG,HTC ДРУГО НЕ !!!!!  :P Благодаря предварително

Извинявам се за изпуснатите точки и запетаи, но бързам :)

Редактирано от Hahaha2332 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

25-30 лева искаш да ти е само апарата, нали?

Ако правилно съм схванал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

25-30 лева искаш да ти е само апарата, нали?

Ако правилно съм схванал...

Иска толкова да плаща толкова на месец.

Ми, нямаш специални изисквания, не съм чувал за договор който е за 25 месеца, а сега ще е чудесно да кажеш и с какъв бюджет разполагаш. Иначе, аз предлагам Z3 или Z3 Compact, само за тях се сещам че са водоустойчиви в момента...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

25-30 лева сичко интересува ме само нет да има неограничен друго от плана не искам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иска толкова да плаща толкова на месец.

Тоест и апарат и план общо 30?

Абсурд!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

25-30 лева сичко интересува ме само нет да има неограничен друго от плана не искам

Всеки план е с неограничен интернет, но друг е въпроса колко ти е на високата скорост.

И с тези изисквания за тези пари...

А бе аз не се наемам да препоръчвам.

Колегите да се занимават, ако искат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз така си зех тоя LG L70 телефона е 10 лева на месец плана е 15 лева 200минути към сички+неограничен нет 150мб бърз си ми идва супер :) 

Какво мислите за LG G3 може и да не е от ментел 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, несериозно е да си плащал досега 15 лева за толкова мизерни минути и нет.... Аз за тези пари, имам 1000 минути и 2GB интернет..... При това без договор.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei P8 Lite, не гледай само марките които и пра баба ми ги знае, щом харесваш китайската марка htc не би трябвало да не ти харесват китайските телефони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, несериозно е да си плащал досега 15 лева за толкова мизерни минути и нет.... Аз за тези пари, имам 1000 минути и 2GB интернет..... При това без договор.

Ами и аз плащам 20 лева за 350 минути и 1гб.

Huawei P8 Lite, не гледай само марките които и пра баба ми ги знае, щом харесваш китайската марка htc не би трябвало да не ти харесват китайските телефони

LG G3 според мен е по-добре. Както си го е харесал автора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HTC е Тайванска марка!

Само, че аз съм на Bob.... И плащам 14.90лв.

Ами и аз плащам 20 лева за 350 минути и 1гб.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G3 е 26 на месец а p8 5 та нормално да е по-добър.

HTC е Тайванска марка!

Само, че аз съм на Bob.... И плащам 14.90лв.

За мен разликата между китай и тайван е почти никаква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G3 е 26 на месец а p8 5 та нормално да е по-добър.

За мен разликата между китай и тайван е почти никаква.

За теб разликата ще си остане винаги такава, защото не си дорасъл да я разбираш. И да вземеш да се спреш с глупавите си изказвания.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз така си зех тоя LG L70 телефона е 10 лева на месец плана е 15 лева 200минути към сички+неограничен нет 150мб бърз си ми идва супер :)

Телефон като телефон, обаче ако не е от мтел ще ти излезе извън бюджета, ако ще сменяш плана излиза неизгодно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За G3-ката трябва да се бръкнеш малко по-дълбоко.

Като се има в предвид бюджета мисля че една Xperia M4 Aqua би ти допаднало, щом си доволен от L70то :D

щом харесваш китайската марка htc не би трябвало да не ти харесват китайските телефони

китайска ти е "тиквата"   ;)

Редактирано от snipi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези М серийно на Sony не си струва парите. По-добре един G3 и да не го бърка за нов телефон с години.

Абсолютно си прав!!!! И абсолютно съм сигурен, че човека ще се навие , ако му доплатиш разликата? Ъ? LG G3

Редактирано от snipi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, но вече избрах LG G3 версията с 16gb памет за 160 паунда от ebay супер си е телефона от 1 ден съм с него. Пробвах го под вода издържа 3 часа и го извадих, всичко си работеше. LG за мен вече е доказано добра марка :) Малко над бюджета е, но си заслужава :) Също така да питам всички версии на LG G3 ли са водоустойчиви ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав!!!! И абсолютно съм сигурен, че човека ще се навие , ако му доплатиш разликата? Ъ? LG G3

Не е задължително да е от Мтел. Може да го вземе от друг магазин, а да си предподпише плана...

Благодаря ви, но вече избрах LG G3 версията с 16gb памет за 160 паунда от ebay супер си е телефона от 1 ден съм с него. Пробвах го под вода издържа 3 часа и го извадих, всичко си работеше. LG за мен вече е доказано добра марка :) Малко над бюджета е, но си заслужава :) Също така да питам всички версии на LG G3 ли са водоустойчиви ? 

Тези простотий не ги прави повече, G3 не е водоустойчив. Има кейсове които го правят такъв, ама са грозни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително да е от Мтел. Може да го вземе от друг магазин, а да си предподпише плана...

Тези простотий не ги прави повече, G3 не е водоустойчив. Има кейсове които го правят такъв, ама са грозни.

Брат, вярно е, че не пише да е водоустийчив ама виж в нета, прочети някои теми и ще разбереш аз бях раздвоен между това да го тествам или не , но го направих и всичко си работи NFC,микрофон и колонка :)  забравих да добавя и портовете за слушалки+ за зареждане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат, вярно е, че не пише да е водоустийчив ама виж в нета, прочети някои теми и ще разбереш аз бях раздвоен между това да го тествам или не , но го направих и всичко си работи NFC,микрофон и колонка :)  забравих да добавя и портовете за слушалки+ за зареждане

Може да ти се струва че му няма нищо, ама знаеш ли какви поразий прави водата върху електрониката ? Просто не го прави повече ако искаш телефон. Не е водоустойчив и при всяко "потапяне" може да умре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ти се струва че му няма нищо, ама знаеш ли какви поразий прави водата върху електрониката ? Просто не го прави повече ако искаш телефон. Не е водоустойчив и при всяко "потапяне" може да умре.

Добре щом ти казваш не е водоустойчив нека е на твоето, но аз ти казвам какво знам от приятели които го имат+, че има тестове в нета от които е установено , че му няма нищо

Админи заключвайте ще пусна нова тема за водоустойчивостта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре щом ти казваш не е водоустойчив нека е на твоето, но аз ти казвам какво знам от приятели които го имат+, че има тестове в нета от които е установено , че му няма нищо

Админи заключвайте ще пусна нова тема за водоустойчивостта.

Може да им няма нищо, но след време ще даде фаира. По-добре недей, много тестове взеха да правят. Разликата е, че ти не печелиш нищо, а те печелят сумата на смартфона в пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.