Премини към съдържанието
6466

PES 2016 и нейните проблеми ?

Препоръчан отговор

Здравейте, нека открием темата и за ПЕС 2016.. Дайте мнения и оценки и нека някой по разбиращ от мен да ми помогне за следната грешка:
The program can`t start because MSVCP100.dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem.

Какво ли не направих-Намерих нужния dll файл и го поставих в system32 и нищо... Упдейтвах си всички драйвери,преинсталирах играта... и пак нищо. Дайте някакви идеи моля ви !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да сложиш този файл MSVCP100.dll и във SysWow 64/32 и стартираш играта като администратор ... 
P.S Аз така оправих моята :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Геймплеят на играта е много по- добър от този на ФИФА, НО графиката е ужасна, което за жалост убива желанието ми да я играя. Като цяло доста неща куцат- никакво внимание не е обърнато на Мениджър мода, както казах вече, графиката, и доста други дребни неща. Геймплеят на ПЕС+ останалото от ФИФА ще е перфектният футболен симулатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, играя от около месец PES 16  последните няколко дена почна да ми дава следната грешка 

Пробвах разни методи преинсталирах няколко пъти видео драйвърите но нищо не помогна 

Видео картата е Intel HD 4600 

Процесор : Intel Core i5 4460 

PES error.jpg

Без име.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.