Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, сегашния ми лаптоп е Fujitsu Lifebook AH531 и когато сложа клипове които са 1080p на сони вегас не може да се работи, зацепва постоянно програмата и не върви, учуден съм че са такива изискванията на програмата. Лаптопът ми е с 4 гб рам, Intel Celeron 1.6 GHz, може ли да ми кажете каква е причината да върви така, което точно е необходимо да е повече? Рамта предполагам е достатъчно  - 4ГБ, процесорът ли е причината или видеокартата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За сони вегас 4gb рам и келешрон мейтай си да върви добре.

http://ardes.bg/secondhand-laptops/Dell+Precision+M4500+4-+Intel+Core+i7+Windows+7+--71332за 250 лева още 4гб рам, ссд и кеди да сложиш хард дискът за склад.

Обща стойност - 193.74 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За сони вегас 4gb рам и келешрон мейтай си да върви добре.

http://ardes.bg/secondhand-laptops/Dell+Precision+M4500+4-+Intel+Core+i7+Windows+7+--71332за 250 лева още 4гб рам, ссд и кеди да сложиш хард дискът за склад.

Обща стойност - 193.74 лв. с ДДС

Сериозен ли си ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моля за още мнения.

Изиксванията ми са само да върви Сони Вегас, Фотошоп и подобни програмки, както и за програмиране ама те са доста по-леки. Игри никакви няма да се играят. Само филми и програми. Предпочитанията са ми да има поне 500 гб хард и матов дисплей. Все нещо трябва да има за тези пари?

Редактирано от rock n roll (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.