Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, днес намерих на терасата принтер Canon PIXMA MP140, който родителите ми купиха преди 3-4 години. Като го включа минават се няколко секунди и показва последователно на дисплея - Е 2 2. Търсих из интернет и разбрах само, че е фото принтер. Как да го оправя ? И можете ли да ми кажете как се използва този принтер и става ли за отпечатване на някакви текстове и документи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти информация по твоя проблем

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Niderland
      Здравейте на всички. Искам да помоля някой, който разбира от тези неща да направи една конфигурация.
      Бюджет 2000 - 2500 лв.
      Компютъра ще се ползва предимно заинтернет, фимли, телевизия и музика (Човека има някаква огромна плазма и аудио системи).
      Няма да овърклоква
                             2.2. До колко държите на тишината -- Ще е включен през повечето време - възможно най тих.
                             Има монитор 1920х1080
            Ако може да предложите една конфигурация със следните компоненти:

Дъно ASUS
      Процесор  Intel 4 ядрен
      Видеокарта AMD 2 гигабайта
      RAM  8 гигабайта
      Захранване  700 - 750 вата
      SDD 100 - 120 гигабайта
      DVD - 30 -50 лв.
      Кутия 200-250 лв.

И най-важно да може да се инсталира Win 7  (Поне това иска, не е голям почитател на W10)

• от Йордан Ружинов
      Здравейте, искам да си купя видео карта която има 6 пиново жакче, което е за свързване към захранването, но моето захранване няма изведено такова(може би защото е слабо), та въпроса ми е ако включа видео картата към отделно захранване, което е самостоятелно без абсолютно никакви жици и кабели свързани към дънната платка а само към видеото ще е POSSIBLE thing :))
    • от Tosho55
      Здравейте,имам бюджет около 1300лв,та искам да си поръчам части,но проблема е че не знам какви са най-добрите възможни с този бюджет и не знам от кой сайт мога да ги взема най-евтино,ако може да дадете някакъв приличен компютър на тази цена за ГЕЙМИНГ!   Благодаря предварително!  
    • от alek banov
      Здравейте! Искам да си купя периферия но искам да е от чужбина.Не съм пазарувал от чужд сайт и имам нужда от вашата помощ. Четох и видях, че пише за митницата, може ли да ми обясните как стоят нещата. Трябва ли да се плащат някакви допълнителни сметки и т.н. И какво става ако е пратена с самолет пратката? Много благодаря на всеки отзовал се!!
    • от Боби Акулата
      Тази тонер касета: http://mallbg.com/Тонер-касета-за-Samsung-CLP-310-Samsung-CLP-315-Samsung-CLP-315W-Samsung-CLX-3175FN-(-CLT-K4092S-)_6946.html 
      ще стане ли на този  моят принтер: Samsung clx-3185 ? Благодаря !
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.