Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами, не, не знаем дали и защо не е заключена. Но мога предполагам, че Калин би го сторил без значение от това какви мнения има в нея, когато сметне, че се е изчерпала. Докато има мнения, в които се показват евентуално все още невидени проблеми, дали бъгове, дали фунционалности, които във вида им по подразбиране, не са удобни и има кой да иска да бъдат променени, темата едва ли ще й се сложи катинар.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това животно с лимита много ме е харесало ей, тоз път каза 53 секунди

само да споделя де

Браво - на теб или на него. Имате напредък, сближавате се.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

И аз имам питане което е от вчера вечерта, макар че не бързам с отговора, но явно не се забелязва, а питането ми е в същият раздел за форума. Ето линк:

https://www.kaldata.com/forums/topic/246088-питане-за-секция-мои-файлове/ По темата зададена от мен е направено всичко необходимо, за което благодаря на администрацията. Ако е наложително, можете да изтриете този мой пост за да не се трупат като ненужни.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, не, не знаем дали и защо не е заключена. Но мога предполагам, че Калин би го сторил без значение от това какви мнения има в нея, когато сметне, че се е изчерпала. Докато има мнения, в които се показват евентуално все още невидени проблеми, дали бъгове, дали фунционалности, които във вида им по подразбиране, не са удобни и има кой да иска да бъдат променени, темата едва ли ще й се сложи катинар.

:offtopic_s:Една тема се изчерпва , точно когато не се показват "евентуално все още невидени проблеми, дали бъгове, дали фунционалности, които във вида им по подразбиране, не са удобни и има кой да иска да бъдат променени"...Уважавам те,но в случая..леко си противоречиш...Давайте проблеми,които са актуални..ясно е че това ще е новата визия...вие си я направете по-удобна....с предложенията,вместо със търсенето на кусури...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам питане което е от вчера вечерта, макар че не бързам с отговора, но явно не се забелязва, а питането ми е в същият раздел за форума. Ето линк:

https://www.kaldata.com/forums/topic/246088-питане-за-секция-мои-файлове/ По темата зададена от мен е направено всичко необходимо, за което благодаря на администрацията. Ако е наложително, можете да изтриете този мой пост за да не се трупат като ненужни.

Това трябва да е оправено днес и да работи вече. Видели сме поста ти още тогава едва днес през деня стигнахме до него за оправяне. От днес би трябвало да виждаш бутон за изтриване

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да, Калине! Всичко е точно и не исках да ви притеснявам с този малък проблем. Току що го пробвах. Всичко си работи нормално без проблем. Благодаря и ако искате, махнете поста, който само напомняше за проблема. Лека вечер от мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера,тия дето само мрънкат,защо не спрат да влизат.Като не ви харесва,аре има си други форуми.То в тая тема 80 процента от мненията са лични нападки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера,тия дето само мрънкат,защо не спрат да влизат.Като не ви харесва,аре има си други форуми.То в тая тема 80 процента от мненията са лични нападки.

Ами-и-и   :speak:  някой търсят внимание, други избиват комплекси, трети ..., четвърти - и трите.

Както е казал ... някой - "Разни хора - разни идиоти." (край на цитата)

Само в темата на идиотите - няма идиотизъм.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има причина да мрънкат. Някои хора имат още проблеми с форума и затова докладват тук. Ако не им пукаше за форума едва ли щяха да мрънкат, а щяха да спрат да го използват. ;)

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пореден път се отказах да ползвам калдата на експлорер но тук преля чашата къде са за избор на страница на темите с повече отговори както беше в старата версия абсолютно всичко си липсва всеки ден все откривам по нещо ново което да ми липсва от старата версия

Заснемане.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пореден път се отказах да ползвам калдата на експлорер но тук преля чашата къде са за избор на страница на темите с повече отговори както беше в старата версия абсолютно всичко си липсва всеки ден все откривам по нещо ново което да ми липсва от старата версия

Заснемане.PNG

На страница 15 съм го посочил като бъг, предполагам са го видели вече от екипа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимката е от форум за бързи въпроси и отговори. Те са различни от дискусионните форуми и понеже там се очаква да няма дълги дискусии страниците се показват вътре в самия въпрос. В новата версия на форума вече има форуми, които са дискусионни и такива, които са предимно за въпроси и отговори. На началната страница пред всеки форум за въпроси и отговори иконата е с въпросителна. А стрелките нагоре и надолу във въпросите помагат да се отсее адекватния отговор. Колкото повече стрелки нагоре има толкова по-напред се показва отговорът след въпроса. Когато след време някой разглежда темата веднага може да отсее най-адекватния отговор. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страницирането си беше много хубаво и удобно да го има навсякъде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как се определят кои форуми да са ''дискусионни'' и кои за ''бързи въпроси и отговори'' ?

Значи форума за Телевизори, Видео и Фото техника (например) е за бързи въпроси и отговори, а Празни приказки и забава (пак например) е дискусионен!?!?

И това с тези стрелки е такава шитня, че ако някой се доверява на тях за това, че е дал най-адекватен отговор аман му и работата...

пп.Според мен всички трябва да се ''визуализират'' както са дискусионните форуми и изобщо да няма тези глупости със ''сортирай по дата'' и ''сортирай по рейтинг''

Мое мнение!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А стрелките нагоре и надолу във въпросите помагат да се отсее адекватния отговор. Колкото повече стрелки нагоре има толкова по-напред се показва отговорът след въпроса. Когато след време някой разглежда темата веднага може да отсее най-адекватния отговор. 

За целта си имаше ''Най-добър отговор'', който мисля че беше много приемлив вариант, за да се ''отсее'' най-адекватния отговор. Сега чисто и просто хейтърчетата си помпат ''стрелка надолу'' на почти всички отговори. Веднага се разбира кои са най-адекватните отговори... А бе като цяло ги измисляте нещата... 

Ако бяхте подобрили старата визия щяхте да спечелите повече потребители, отколкото да я промените изцяло...

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е според теб, според нас не е така. Опитваме се да сме максимално полезни на потребителите да открият това, което търсят възможно най-бързо. Когато един отговор има например 32 гласа нагоре а другите по 1-2 или 0 е очевидно, че това е най-удачния отговор на проблема на потребителя. Подобна практика се ползва например тук: http://stackoverflow.com/questions/6910349/hiding-table-data-using-div-style-displaynone и сайта е изключително полезен за потребителите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно  видео ми взема половината ,даже целия от монитора място.Монитора ми е 22 инча,1080  Аз съм в 21 век :)

http://www.benq.com/product/monitor/gw2255/

Ако искам да смаля с лупа ,се увеличава още повече даденето видео

https://www.kaldata.com/forums/topic/227362-какво-слушате-в-моментав-очакване-на-лятото/?page=57

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Когато един отговор има например 32 гласа нагоре а другите по 1-2 или 0 е очевидно, че това е най-удачния отговор на проблема на потребителя....

И е така и не е така! Я погледнете например на потребителя ''Тъпата блондинка'' (или както там беше) в последните му мнения в раздела за Онлайн телевизиите колко минуса са му (и) нащъкали на всеки пост! Що-щото дава сигурно различни телевзии от другите!?

Вярвам сам сте наясно как тук се набиват минуси и плюсове на потребители, ма щом така мислите успех Ви с новите потребители, които ще им помагате така, като да се ориентират по тези щуротии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта си имаше ''Най-добър отговор'', който мисля че беше много приемлив вариант, за да се ''отсее'' най-адекватния отговор. Сега чисто и просто хейтърчетата си помпат ''стрелка надолу'' на почти всички отговори. Веднага се разбира кои са най-адекватните отговори... А бе като цяло ги измисляте нещата... 

Ако бяхте подобрили старата визия щяхте да спечелите повече потребители, отколкото да я промените изцяло...

Най-добър отговор съществува и сега и се избира от автора на темата или модераторите (функция която не се ползва особено от потребителите) За това сега се дава възможност и потребители да избират кой от предложените отговори е най-удачен. А това как ще се ползва функцията времето ще покаже дали сме дорасли за нея. Навсякъде продават ножове, никой не ги продава с презумпцията някой да убива с тях. Предлагаме възможност а как ще се ползва времето ще покаже. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно  видео ми взема половината ,даже целия от монитора място.Монитора ми е 22 инча,1080  Аз съм в 21 век :)

http://www.benq.com/product/monitor/gw2255/

Ако искам да смаля с лупа ,се увеличава още повече даденето видео

https://www.kaldata.com/forums/topic/227362-какво-слушате-в-моментав-очакване-на-лятото/?page=57

Видеото се разпъва според екрана на потребителя и запъва целия пост. Това не е бъг а екстра. Не сме във Фейсбук да гледаме видеата все едно ги гледаме през екрана на телефона си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те разбрах ? Не може ли да е като Тубата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от нормално е

Щом е нормално за теб .Добре.Ти си шефа.Ний ще търпим ,какво да направим. За мен е ненормално .В тубата ,вбокса ,dayilmotion,clipfish не е така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те разбрах ? Не може ли да е като Тубата

Няма причина да е като в тубата няма друго съдържание около видеото за какво да го показваме в квадратче и около него бяло пространство. Нито ще ускорим зареждането нито ще запълним пространството около него с нещо друго.

Редактирано от Калин Карабойчев (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.