Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Да, но има друг проблем - че много често зададеният въпрос не е съвсем адекватно зададен и често се изписват още 3-4 поста, докато се уточнят нещата (както би трябвало да е още отначало, ако питащият се постарае малко).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но има друг проблем - че много често зададеният въпрос не е съвсем адекватно зададен и често се изписват още 3-4 поста, докато се уточнят нещата (както би трябвало да е още отначало, ако питащият се постарае малко).

Разбира се, всяко правило си има изключения, но накрая резултат ще е същия и какво ще се получи след 1 година когато темата бъде решена и забравена и някой има същия проблем и потърси във форума и му се покаже темата. Нужно ли е да чете всичките ви уточняващи въпроси и отговори преди да стигне до решението. Или ще прочете въпроса ще прецени дали отговаря на неговия проблем и под него ще прочете отговорът, който е довел до решение на въпроса. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за това има и стрелка надолу, ако смятате някой отговор за неадекватен натиснете на него на стрелката на долу и му отменете от рейтинга и натиснете на този който мислите, че ще помогне стрелка нагоре. Така ако гласуват 10-20 човека ви гарантирам, че отговорите ще се подредят точно по полезност на търсещия решение.

Статистиката е хубаво нещо, но и теорията на тълпата също. Така че не, не можете да гарантирате с тази система, че най-висока оценка ще има най-добрият отговор...Освен ако не назначите още една достатъчно голяма група хора с табелки, от знаещите, да седят и следят и да поправят оценките давани от безмозъчните. Което си е забиване в киреча.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Статистиката е хубаво нещо, но и теорията на тълпата също. Така че не, не можете да гарантирате с тази система, че най-висока оценка ще има най-добрият отговор...Освен ако не назначите още една достатъчно голяма група хора с табелки, от знаещите, да седят и следят и да поправят оценките давани от безмозъчните. Което си е забиване в киреча.

Не забравяй, че освен по рейтинг можем и ръчно да изтъкнем най-адекватния отговор като тогава той пък минава най-горе пред всички и е оцветен в зелено и темата е маркирана, че има най-добър отговор. И да редакторите могат да отбелязват такива отговори и да ако е нужно ще се добавят още десетки редактори, които да отбелязват темите с най-добър отговор за да сме максимално полезни на всички търсещи в бъдеще помощ във форумите.

PS. Проблемът с линковете да водят към последния непрочетен пост от началната страница би трябвало да са оправени вече. Ако срещнете и на други места докладвайте в тази тема.

Поздрави и приятни мигове във форумите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, колеги, които още нямате табелки. Гответе се за безсънни нощи :D

PS. https://www.kaldata.com/forums/topic/246566-усещане-за-мъж/#comment-3218626  Влязох за проверка и направо ме приводни в дъното на темата. Пък влизам за пръв път.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да изляза от профила си  от форума на Калин ,когато кликна с ляв бутон на  мишката върху  изход от  потребителското меню ,много горе в дясно 

И ,когато се впиша  от сайта на Калин  ,не от  форума на Калин   е необходимо пак да се впиша и в форума .Преди не бе така .

Как да вметна  или да кажем ,както във 21 век ембетнем  2 видеа линка  в един мой  пост ,както бе преди .И  възможно ли е  да се визуализира видео линкове от други видео портали ,освен тубата.Примерно вибокса. И как се изтриват ,освен с бутон от клавиатурата ,друг вариант има ли ?Нали сме в  21 век. Минаха времето на терминалите и командите.

Благодаря ,ако ми отговорите ,но едва ли ?

С приятелски чувства Аспект

Послепис. Лично мнение .

Ех, старите времена .Аз си падам по  ретрото .

Аз не виждам и не мога да проумея  ,какво общо има дизайна с новите технологии. Метро визията е имала още преди 20 години ,a Helvetica  буквите 1960  година .Говоря не за локация ,а време. Сега сме в  21 век .Така ли беше ! Само напред към новите технологии с 5 ТБ хард диск , букви от 60 година ,визия преди 20 години Но явно админа знае най-добре . Лек Ден !

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така си го представям. Някой е излъгал Калин, че така е по-добре, Че последния може да е и дал пари на анализатора, който го е метнал. Респективно си го е навил на пръста, че това ще е и толкова. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За второто от коя гледна точка това е по удобно за този който пише в темата да - а ми за този който търси отговор на въпроса си кое е по удобно да чете 2 страници отговори или останалите участници да са ъпнали най-адекватния отговор и той да го прочете веднага след въпроса си. А на всичко отгоре това да е отговора, който ще му помогне и няма да се налага да пробва и останалите съвети. Точно това е идеята на форумите за въпроси отговорите да се сортират по рейтинг на първо място поста с най-много гласове след него този с по-малко и така нататък. Така всеки който търси решение пробва първо това което са му препоръчали най-много хора, ако то не помогне следващото и така нататък. Това мисля, че е въпрос на гледна точка. 

То хубаво, ама по принцип трябва да бъде сортиране по дата, а вече ако някой иска да види по рейтинг, си цъка на бутона и толкова...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така ако гласуват 10-20 човека ви гарантирам, че отговорите ще се подредят точно по полезност на търсещия решение.

Докато един човек може да гласува през 10-20 профила, нищо не може да се гарантира. А понеже тук винаги някой може съвсем спокойно да си пише и гласува през 10-20 профила, полезността става нещо много тенденциозно.

Един куп хора, които пишехме в такива теми, така и не можахме да разберем защо никога не се взеха мерки против това явление. Явно администрацията на форума има сериозна причина да не го направи. Дали можем да познаем коя е тази причина? :wub:

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да изляза от профила си  от форума на Калин ,когато кликна с ляв бутон на  мишката върху  изход от  потребителското меню ,много горе в дясно 

И ,когато се впиша  от сайта на Калин  ,не от  форума на Калин   е необходимо пак да се впиша и в форума .Преди не бе така .

Как да вметна  или да кажем ,както във 21 век ембетнем  2 видеа линка  в един мой  пост ,както бе преди .И  възможно ли е  да се визуализира видео линкове от други видео портали ,освен тубата.Примерно вибокса. И как се изтриват ,освен с бутон от клавиатурата ,друг вариант има ли ?Нали сме в  21 век. Минаха времето на терминалите и командите.

Благодаря ,ако ми отговорите ,но едва ли ?

С приятелски чувства Аспект

Послепис. Лично мнение .

Ех, старите времена .Аз си падам по  ретрото .

Аз не виждам и не мога да проумея  ,какво общо има дизайна с новите технологии. Метро визията е имала още преди 20 години ,a Helvetica  буквите 1960  година .Говоря не за локация ,а време. Сега сме в  21 век .Така ли беше ! Само напред към новите технологии с 5 ТБ хард диск , букви от 60 година ,визия преди 20 години Но явно админа знае най-добре . Лек Ден !

Писах за логването вчера в тази тема, че вече е оправено, ако някой има затруднения с него или изхода да си изтрие бисквитките и след това всичко ще е наред ;)

Да, както и преди така и сега ще направим скоро и възможността да се визуализират клиповете от vbox като му дойде времето. Това е момента не е жизнено важно. 

Да, изтриват се с бутон DEL от клавиатурата, както е и нормално да се изтриват елементи. Вие как искате да го направим да се изтрива с бутон от дистанционното на телевизора ви или с някоя тайна клавишна комбинация ли?

Аз така си го представям. Някой е излъгал Калин, че така е по-добре, Че последния може да е и дал пари на анализатора, който го е метнал. Респективно си го е навил на пръста, че това ще е и толкова. 

Точно така, взехме едни големи пари.

Докато един човек може да гласува през 10-20 профила, нищо не може да се гарантира. А понеже тук винаги някой може съвсем спокойно да си пише и гласува през 10-20 профила, полезността става нещо много тенденциозно.

Един куп хора, които пишехме в такива теми, така и не можахме да разберем защо никога не се взеха мерки против това явление. Явно администрацията на форума има сериозна причина да не го направи. Дали можем да познаем коя е тази причина? :wub:

Ние тук не сме ЦРУ да следим всички шизофреници, които си регистрират марионетни профили. И да причината е също, че взимаме едни големи пари за всеки регистрирал се тук потребител има един човек ни дава по 1000 лв и ние ги прибираме и си трайкаме. 

PS. Започнахте да говорите глупости за това и аз започнах да говоря глупости после се сърдите защо отговаряме подигравателно на някой хора еми защото пишете глупости.

Редактирано от Калин Карабойчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние тук не сме ЦРУ да следим всички шизофреници, които си регистрират марионетни профили. И да причината е също, че взимаме едни големи пари за всеки регистрирал се тук потребител има един човек ни дава по 1000 лв и ние ги прибираме и си трайкаме. 
PS. Започнахте да говорите глупости за това и аз започнах да говоря глупости после се сърдите защо отговаряме подигравателно на някой хора еми защото пишете глупости.

Когато някой остане притиснат до стената от форумния дявол, такива неща започва да пише. :D

Иначе доста се съмнявам да можете да изръсите някого с 1000 кинта за тази работа - най-много да кихне някоя и друга стотачка. :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато някой остане притиснат до стената от форумния дявол, такива неща започва да пише. :D

Иначе доста се съмнявам да можете да изръсите някого с 1000 кинта за тази работа - най-много да кихне някоя и друга стотачка. :tongue2:

Боже как ме притисна, направо не знам как ще заспя тази вечер. Иначе да преувеличих не ни дават по 1000 по 100 ни дават позна. Ако искаш аз съм казвал много пъти който иска може да ги взима тези по 100 лв за всеки регистриран потребител аз доброволно се отказвам от тях. Който поиска му го даваме форума и да прибира всички печалби от него като му плаща месечните разходи и се грижи за поддръжката му. Ако искаш взимай го.. само трябва да си избереш колко да ти плащат за всеки регистриран потребител. Примерно може да увеличиш цената на 200 за всеки регистриран ако ти трябват повече пари или да я намалиш .. общо взето ти избираш те хората дето плащат за регистрирани потребители във форум ще се навият каквото и да им кажеш и 1000 да кажеш няма проблем те си плащат като попчета и банковата ти сметка дзън, дзън, дзън само пристигат парички... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже как ме притисна, направо не знам как ще заспя тази вечер. Иначе да преувеличих не ни дават по 1000 по 100 ни дават позна. Ако искаш аз съм казвал много пъти който иска може да ги взима тези по 100 лв за всеки регистриран потребител аз доброволно се отказвам от тях. Който поиска му го даваме форума и да прибира всички печалби от него като му плаща месечните разходи и се грижи за поддръжката му. Ако искаш взимай го.. само трябва да си избереш колко да ти плащат за всеки регистриран потребител. Примерно може да увеличиш цената на 200 за всеки регистриран ако ти трябват повече пари или да я намалиш .. общо взето ти избираш те хората дето плащат за регистрирани потребители във форум ще се навият каквото и да им кажеш и 1000 да кажеш няма проблем те си плащат като попчета и банковата ти сметка дзън, дзън, дзън само пристигат парички... 

Сега пък 100 кинта на потребител - скъпичко е, най-много да се вземе по някоя и друга десетачка. :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък 100 кинта на потребител - скъпичко е, най-много да се вземе по някоя и друга десетачка. :tongue2:

Еми то сега ми трябват пари и съм избрал 100 нали ти казах те си плащат колкото им кажа.. ако искаш пиши ми на лично да ти дам форума и ако искаш може да им намалиш цените да ти плащат по 10 за мен е все тая. Мога да ти сметна колкото са разходите на форума за месец. Превеждаш ги предварително в началото на всеки месец и ставаш шеф на форума и прибираш всички печалби от него. И за има няма няколко месеца ставаш милионер... само кажи и го правим и без това вече се чудя какво да ги правя толкова пари и ми се обаждат постоянно от банката да ги изтегля, че не могат да ми плащат вече лихвите и ще фалират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де ти защо след толкова предложения за безплатно придобиване правата и на приходите от форума и "почти никаквото задължение" за поддръжка не се наместите на софрата? Или чуждата кокошка патица се вижда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де ти защо след толкова предложения за безплатно придобиване правата и на приходите от форума и "почти никаквото задължение" за поддръжка не се наместите на софрата? Или чуждата кокошка патица се вижда?

То това малко звучи като да си купя предприятие за "1 лев", което помежду другото има леко понатрупани дългове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това малко звучи като да си купя предприятие за "1 лев", което помежду другото има леко понатрупани дългове.

Е айде сега ще се обиждаме, как така ще имаме дългове като ни дават пари за всеки регистриран потребител.. 

Усещаш ли се вече колко глупости наговори и как се излагаш... кои идиот и за какво ще плаща, че някой някъде се е регистрирал? Боже колко мъка има по тоя свят....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е айде сега ще се обиждаме, как така ще имаме дългове като ни дават пари за всеки регистриран потребител.. 

Усещаш ли се вече колко глупости наговори и как се излагаш... кои идиот и за какво ще плаща, че някой някъде се е регистрирал? Боже колко мъка има по тоя свят....

Ами ти явно не четеш какво пиша.

Казах, че най-много да взимате по някоя и друга десетачка за регистриран трол. Ако взимахте парите, за които говориш, щяхте да се обърнете към някоя сериозна фирма, която работи с платформата на форума, за да ви мигрира безпроблемно към новата версия. :tongue2:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти явно не четеш какво пиша.

Казах, че най-много да взимате по някоя и друга десетачка за регистриран трол. Ако взимахте парите, за които говориш, щяхте да се обърнете към някоя сериозна фирма, която работи с платформата на форума, за да ви мигрира безпроблемно към новата версия. :tongue2:

Ако намериш някой които да дава и 1 стотинка, че някой се е регистрирал във форума ни ми го прати. По добре замълчи, че отдавна разсея всички съмнения в компетентността ти. Ти точно какви проблеми изпита при миграцията, че е била проблема според теб. Както виждаме всички нямаш никакви затруднения да публикуваш безсмислените си постове от началото на темата. Което е гарант, че щом пишеш и се обаждаш макар и рядко подготвен миграцията е минала повече от успешно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако намериш някой които да дава и 1 стотинка, че някой се е регистрирал във форума ни ми го прати. По добре замълчи, че отдавна разсея всички съмнения в компетентността ти. Ти точно какви проблеми изпита при миграцията, че е била проблема според теб. Както виждаме всички нямаш никакви затруднения да публикуваш безсмислените си постове от началото на темата. Което е гарант, че щом пишеш и се обаждаш макар и рядко подготвен миграцията е минала повече от успешно.

Щом работата е опряла и до стотинките, положението никак не е добре. :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук вече амнайсе страници повтаряте едно и също като папагали.Влизам да видя какво става с промените-а чета едно и също, едно и също.Банални сте вече.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом работата е опряла дотам админът на форума да спори с форумните тролове - положението наистина е много зле :vomit:   .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук вече амнайсе страници повтаряте едно и също като папагали.Влизам да видя какво става с промените-а чета едно и също, едно и също.Банални сте вече.

Отговаряме и за проблемите, а за останалото се сърди на троловете. 

Щом работата е опряла и до стотинките, положението никак не е добре. :wub:

Така е, този форум никога не е бил на печалба и по-добре се радвай, че все още има някой който да го поддържа, че да има къде да си публикуваш безсмислените постове. Този форум ни е хоби и понеже всички в него помагат безплатно се чувстваме задължени да го поддържаме жив. За съжаление типажи като теб и още няколко все повече ни обезкуражават да го правим. Просто един ден ще ни омръзне цялата работа и няма да го има - тогава предполагам ти ще си най-щастлив. Защото такива като теб, които не са създали нищо умеят само да рушат и се радват още повече когато нещо е разрушено някак изпитват душевно удовлетворение от цялата работа.. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, този форум никога не е бил на печалба и по-добре се радвай, че все още има някой който да го поддържа, че да има къде да си публикуваш безсмислените постове. Този форум ни е хоби и понеже всички в него помагат безплатно се чувстваме задължени да го поддържаме жив. За съжаление типажи като теб и още няколко все повече ни обезкуражават да го правим. Просто един ден ще ни омръзне цялата работа и няма да го има - тогава предполагам ти ще си най-щастлив. Защото такива като теб, които не са създали нищо умеят само да рушат и се радват още повече когато нещо е разрушено някак изпитват душевно удовлетворение от цялата работа.. 

Виж форумният дявол колко е умничък и не се връзва да ти дава парички. Пък ти няколко поста по-горе се опитваш да го убедиш как ще забогатее, ако го направи. Но ти си викай, че пише безсмислени постове. :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж форумният дявол колко е умничък и не се връзва да ти дава парички. Пък ти няколко поста по-горе се опитваш да го убедиш как ще забогатее, ако го направи. Но ти си викай, че пише безсмислени постове. :tongue2:

Никой никога не ти е искал и пари, както и на никой друг потребител. Страшно умен си... не смятам повече да ти отговарям на глупостите. Дори възнамерявам да те блокирам та поне на мен на не ми се показват постовете ти. И без това до сега не съм видял нещо умно от теб пък ти си мисли колко си умничак. И като за последно да се определяш сам дали си умен или не показва колко си ограничен. Тези неща се определят от другите. Не се мъчи да ми отговаряш, първо и без това няма да кажеш нищо и второ няма да мога да го видя. Ама аз защо се занимавам с глупости а не блокирам да не виждам постовете на всички тролове от тази тема...

Редактирано от Калин Карабойчев (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.