Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

"Моето съдържание" нещо се е бъгнало, вместо да изкарва последните теми по които съм писъл ми вади такива от 2010 и по-стари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По досаден вариант от popup-a на заглавната страница за реклама не можа ли да се намери ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, 3dfx написа:

По досаден вариант от popup-a на заглавната страница за реклама не можа ли да се намери ?

Ти пък не им обръщай внимание на рекламите. Аз съм забранил Adblock за сайта от много време, ама рекламите не ми пречат - просто не ги гледам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, jhoro написа:

Ти пък не им обръщай внимание на рекламите. Аз съм забранил Adblock за сайта от много време, ама рекламите не ми пречат - просто не ги гледам.

За съжаление самия прозорец не се блокира, само съдържанието му.

Решението явно е едно, да спра да посещавам сайта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, 3dfx написа:

За съжаление самия прозорец не се блокира, само съдържанието му.

Решението явно е едно, да спра да посещавам сайта.

Аз ти казах, че съм забранил Adblock - тоест рекламите ми се показват "в цялата си прелест". Което изобщо не ми пречи.

Да не забравяме, че съществуването на сайта зависи И от рекламите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, jhoro написа:

Аз ти казах, че съм забранил Adblock - тоест рекламите ми се показват "в цялата си прелест". Което изобщо не ми пречи.

Да не забравяме, че съществуването на сайта зависи И от рекламите.

Има си начини И баш начини за реклама...а ти си ги гледай като те радват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Макар, че целия подфорум се казва "Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта" - не виждам тема за предложения. Затова ще го напиша тук - пак е за визията (и съдържанието), пък що да отварям нова тема. В една конкретна тема го написах, но понеже ще се загуби в навалицата - го пиша и тук. 

Намирам, че е добре да има нещо подобно в упътването за създаване на нова тема в хардуерния раздел.

"Уважаеми питащи - когато се си купили някакво устройство, отделете няколко минути и си намерете съответния User manual, Service manual или нещо подобно. За Вашето устройство. В тези документи има доста от основните неща - не, че ще ви помогнат при всички ситуации, но поне ще питате малко по-информирано и компетентно."

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От страницата на сайта във Facebook ме насочиха насам.  Имам няколко проблема с мобилната версия на сайта. Първият се състои в това, че не мога да пиша коментари, бутонът за изпращане на коментар е неактивен и съответно след като го натисна, няма резултат. Също така, не мога да давам и рейтинги на коментари (палец нагоре и палец надолу). Това е при Firefox. Вторият проблем е при Opera Mini - след като натисна бутона за зареждане на още новини, страницата просто се презарежда без да отвори новите 10 (или там колкото трябва да покаже). Държа да отбележа, че изтриването на данните от сърфирането като кеш, бисквитки и др. не дава никакъв резултат по отношение на проблемите. Искам и да попитам дали случайно планирате актуализация на приложението на Kaldata за Android в близко бъдеще? Благодаря за вниманието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, vELiNiO написа:

Здравейте! От страницата на сайта във Facebook ме насочиха насам.  Имам няколко проблема с мобилната версия на сайта. Първият се състои в това, че не мога да пиша коментари, бутонът за изпращане на коментар е неактивен и съответно след като го натисна, няма резултат. Също така, не мога да давам и рейтинги на коментари (палец нагоре и палец надолу). Това е при Firefox. Вторият проблем е при Opera Mini - след като натисна бутона за зареждане на още новини, страницата просто се презарежда без да отвори новите 10 (или там колкото трябва да покаже). Държа да отбележа, че изтриването на данните от сърфирането като кеш, бисквитки и др. не дава никакъв резултат по отношение на проблемите. Искам и да попитам дали случайно планирате актуализация на приложението на Kaldata за Android в близко бъдеще? Благодаря за вниманието.

Здравейте, 

Благодарим за доклада, ще го тестваме и оправим.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на April 7, 2016 at 12:41, niki292002 написа:

Аз бих предложил да се оправи една малка грешка.

168efcef69bc4b40a7708f4e9eae69f6.png

Едва ли за такава грешка ще ти обърнат внимание, макар че те подкрепям. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=https%3A%2F%2Fwww.kaldata.com%2Fforums%2F&tab=mobile

Обърнете внимание на скороста на зареждане на форума, особено от мобилни устройства. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та понеже се затри това с въпроси към екипа, та! Гледам през ден визията се надгражда! Много звезди - много нещо във форума! Какво показват тези над аватара??? То, че няма да има бутон за отрицателен вот е ясно, но няма ли да се измисли ситема показваща полезноста на даден брой постове, а не само техния брой и брой  лайкове! Някои дори сами си кликат за лайкове, но полезноста каква е ????

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Кумчо вълчооо написа:

Та понеже се затри това с въпроси към екипа, та! Гледам през ден визията се надгражда! Много звезди - много нещо във форума! Какво показват тези над аватара??? То, че няма да има бутон за отрицателен вот е ясно, но няма ли да се измисли ситема показваща полезноста на даден брой постове, а не само техния брой и брой  лайкове! Някои дори сами си кликат за лайкове, но полезноста каква е ????

Формулирай полезност на пост (като вземеш предвид всички раздели и подраздели) и дай пример за това, как може да бъде оценявана тя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, ostavime написа:

Формулирай полезност на пост (като вземеш предвид всички раздели и подраздели) и дай пример за това, как може да бъде оценявана тя. 

Не се впрягай ,но ето и формулировка за безполезност на пост! А бяха зададени 2 въпроса - какви са тези звезди над аватарите????

Относно виждането ми как да се оценява полезноста! Ми имало е някаква възможност преди време т.е. позитивен и негативен вот, най - добър отговор! Не съм аз човека дето трябва да го измися т.е. за това има екип!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Кумчо вълчооо написа:

негативен вот

Проблема на негативния вот беше, че във всяка тема имаше някой който да го нацъка на всички. 

преди 25 минути, Кумчо вълчооо написа:

най - добър отговор

А проблема на най-добър отговор беше, че в повечето случаи автора си маркира своето мнение като такова. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, niki292002 написа:

Проблема на негативния вот беше, че във всяка тема имаше някой който да го нацъка на всички. 

А проблема на най-добър отговор беше, че в повечето случаи автора си маркира своето мнение като такова. 

Е, да но може нещо де се измисли! Екипа е врял и кипял и не може да не може да измисли - стига да иска!

Ето пример полезно / безполезно!

Тема  -  "През канелата на чешмата не тече вода." Защо?

Отговор - Напишете марка, модел, сериен номер, софтуер, хардуер, снимка ...      Това е безполезно!

Отговор - Проверете дали не е спряла водата ........     Това е полезно

Все пак отново ще попитам - какво оценяват звездите над аватарите! Много на брой са, че и цевта си менят при някои потребители!!!????

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Кумчо вълчооо написа:

Е, да но може нещо де се измисли! Екипа е врял и кипял и не може да не може да измисли - стига да иска!

Ето пример полезно / безполезно!

Тема  -  "През канелата на чешмата не тече вода." Защо?

Отговор - Напишете марка, модел, сериен номер, софтуер, хардуер, снимка ...      Това е безполезно!

Отговор - Проверете дали не е спряла водата ........     Това е полезно

Освен да назначим 10-20 000 китайци, които да четат и да оценяват полезността на всеки пост. Практически усещаш ли се, че подобно нещо е невъзможно и го няма не тук, не в България, а в целия свят. Само и единствено потребителите могат да определят полезността, но не и в България тук всичко се изкривява. Имаше опция за гласуване за всеки пост не ви хареса махнахме я. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Кумчо вълчооо написа:

Изобщо не е безполезно, защото доста електроуреди или каквото и да е може да има харакерен дефект за тази серия/модел. Също е далеч по-лесно да помогнеш, като си наясно с какво е проблема. 

Имаше една тема: "Лаптопа ми не иска да се включи".

Вътре описание: "Лаптопа ми не иска да се включи! Помощ... :help wanted4:"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заиграхме се а, основния въпрос бе друг - за звездите! Съжалявам че опявам като латерна, но дайте отговор, де!

преди 3 минути, Калин Карабойчев написа:

Само и единствено потребителите могат да определят полезността, 

Е ми дааа! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Кумчо вълчооо написа:

Заиграхме се а, основния въпрос бе друг - за звездите! Съжалявам че опявам като латерна, но дайте отговор, де!

Е ми дааа! 

Преди там имаше сиви точки, които показваха титлата според броя постове. Сега просто за по-голям акцент ги сменихме със зведи, които пак показват титлата и броя постове не виждам къде е драмата. И щом преди не си ги виждал а сега ги виждаш значи сме направили добре, като сменихме точките със звезди. 

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.