Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Относно новата визия на сайта

Препоръчан отговор

При новия "облик" как може да си видиш постовете- т.е. преди като кликнех горе вдясно имаше "съдържание" и там като кликнех излизаха темите, в които съм писал. Сега как става това, че не намирам такава опция?

В профила ти, на английски теми са Topics, коментари са Posts:

bHKlFAS.png

П.П. Всъщност има си го съдържанието горе вдясно, не знам какво си гледал. Може би със затворени очи. Аз съм писал в темата по въпроса, като проблем, че се налага да се кликне с мишката, а в предишната версия се показваха опциите само с посочване с курсора:

jTVKD1g.png

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

В профила ти, на английски теми са Topics, коментари са Posts:

П.П. Всъщност има си го съдържанието горе вдясно, не знам какво си гледал. Може би със затворени очи. Аз съм писал в темата по въпроса, като проблем, че се налага да се кликне с мишката, а в предишната версия се показваха опциите само с посочване с курсора:

Не е същото...това го коментирах и аз по назад...това показва само темите и постовете, които са създадени от теб, а не всички теми в които си писал, но има обновено съдържание и са болднати...

Явно не си проверил преди да го предложиш...

Няма и как да ти посоча в кой пост съм го коментирал, защото дори вече лиспва брояч на постовете в темите, който като се кликне и ти предоставя линка на коментара...просто тази версия е един голям хаос.

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е същото...това го коментирах и аз по назад...това показва само темите и постовете, които са създадени от теб, а не всички теми в които си писал, но има обновено съдържание и са болднати...

Явно не си проверил преди да го предложиш...

Няма и как да ти посоча в кой пост съм го коментирал, защото дори вече лиспва брояч на постовете в темите, който като се кликне и ти предоставя линка на коментара...просто тази версия е един голям хаос.

Аха, ама това е по-скоро твоя проблем :D  Както и да е. Изпробва ли да си настроиш филтрите тук:

bmXGtcH.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, да, намерих как да си видя постовете (с помощта на по- горните юзъри ( :) ) - но става с много повече и досадно кликане насам - натам, което никак не ми харесва, както и самата т. нар. "нова визия".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройките ми са като твоите, но продължава да ми вади само теми, чийто автор съм аз...а не там, където просто съм писал. Дори дадох Sort by

http://i.imgur.com/XiZgbin.png

Нещо ми липсва и опцията за импорт на картинка без нуждата да се прикачва към поста...става май с jpg за импорт на линк, но при png явно линка си остава линк и картинката не се визуализира...както и да е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...но продължава да ми вади само теми, чийто автор съм аз...а не там, където просто съм писал....

Що ми се струва, че като цъкнеш горе на профила си и кликнеш на Followed Contend ти излизат всички темите, където си писал!

8373988G.png

При мен излизат точно така постовете ми във всички теми (не само тези, на които аз съм автор).И не, не само само постове в теми, които следвам!

Редактирано от skalata_73
Добавка към поста. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройките ми са като твоите, но продължава да ми вади само теми, чийто автор съм аз...а не там, където просто съм писал. Дори дадох Sort by

http://i.imgur.com/XiZgbin.png

Нещо ми липсва и опцията за импорт на картинка без нуждата да се прикачва към поста...става май с jpg за импорт на линк, но при png явно линка си остава линк и картинката не се визуализира...както и да е...

Не е там където гледаш. Аз това за профила, го писах за другия колега, мислейки че става въпрос за личните му творения. Настройките за филтриране на новото съдържание, което не е само твое, се достъпват при натискане на бутона с име "Ново съдържание, който е тук:

u0hv2Dj.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, каквото и да ми хвалите тая "нова визия" моето мнение е, че е по- зле в пъти, спрямо предишната, а пък тая "визия" дето беше и преди "старата" беше дори още по- добра. Тоя най- стар формат все още се ползва при други форуми и го намирам за много по- функционален, макар и не така шарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, каквото и да ми хвалите тая "нова визия" моето мнение е, че е по- зле в пъти, спрямо предишната, а пък тая "визия" дето беше и преди "старата" беше дори още по- добра. Тоя най- стар формат все още се ползва при други форуми и го намирам за много по- функционален, макар и не така шарен.

Съгласен съм, визията от преди предишната, най-много ми допада. Аз и преди предишната роптах, най-вече защото засегна главната страница на сайта, но и за форума. Общо взето последните два варианта, този с който сме в момента и предишният, спокойно могат да бъдат метнати в коша, ако се сравняват с онази визия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едит.Абе сега разгледах по-подробно и така не показва баш всички теми с постове, макар че има и такива, които не следваш.

Админите има още доста да поработят по бъговете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що ми се струва, че като цъкнеш горе на профила си и кликнеш на Followed Contend ти излизат всички темите, където си писал!

8373988G.png

При мен излизат точно така постовете ми във всички теми (не само тези, на които аз съм автор).И не, не само само постове в теми, които следвам!

Не "СкалА", поне при мен не е така- като кликна така, както показваш (аз също очаквах на това място да е това, което търся) - при мен излиза само нещо "празно":

Foll.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не "СкалА", поне при мен не е така- като кликна така, както показваш (аз също очаквах на това място да е това, което търся) - при мен излиза само нещо "празно":

И аз се зачудих, понеже би трябвало да показва уж участието ти в темите, които следваш (или поне така го разбирам), ма хем ми показва постове в теми, които следвам, хем и такива от теми, които не следя!?

Или пък ни убягва някоя опция!?Но като няма и кой да разясни и повечето неща са на патагонски така ще е.

Абе шашава работа си е още:D

Редактирано от skalata_73
добавка мъм поста (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като преведат менютата на български, може и да се справите. Аз колкото и да съм зле с английският, все пак не възникват такива проблеми с намирането на нещо, когато въобще е налично и си го ползвам безпроблемно. А що се отнася до бъговете, дали са бъгове или просто несъответсвия в настройките, с които от преди сте свикнали, ами има си ги, Нали си пише горе, че се работи. Ще ги изчистят нещата, с напредъка на времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бе ти не само с английския си зле, ама аде.Я покажи къде отговори точно и ясно това, за което питаше B-Boy!?

Да ти кажа ли къде отговори точно и ясно-НИКЪДЕ!

Ама да дращиш кат улав там нямаш равен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е там където гледаш. Аз това за профила, го писах за другия колега, мислейки че става въпрос за личните му творения. Настройките за филтриране на новото съдържание, което не е само твое, се достъпват при натискане на бутона с име "Ново съдържание, който е тук:

Явно не си прочел, че настройките са ми като твоите...проверих и настройките за новото съдържание, както и всички останали...и не, английския на мен не ми е проблем след като от 2009-та пиша по чуждоезични форуми като Avira, MBAM, BleepingComputerи прочие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да смениш визията на форум е същата тъпотия като да смениш  логото на телевизионен канал - и в двата случая съдържанието си е абсолютно същото!

за такива случаи сърбите имат прекрасна сентенция - исти курац, друго пакованье!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгеле, това е...само че не ги подрежда по дата и час, а е разбъркано...оффффф

И що за глупост на дизайнерите на Ipboard-a бе заменят в момента преглеждащи темата с тези, които са я чели наскоро....таман си мислиш, че даден човек те чака да пишеш нещо и като напишеш поста виждаш, че си пишеш сам...умно измислено. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че по бавно зарежда, то по - горе и други се оплакваха от същият проблем, май!

Да, определено зареждането е осезаемо по- бавно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Да, определено зареждането е осезаемо по- бавно.

Най-горе над всяка тема, пост профил и каквото още изберете има едни надпис. Моля 99% от вас да си направят труда да го прочетат ето го отново тук:

Във връзка с обновяването на форума е възможно да срещате някои проблеми, като част от него да е на английски език или други. Уверяваме ви работим усилено за отстраняването на всички проблеми и ви благодарим за проявеното търпение. Ако имате проблем с влизането във форума за юзър използвайте пощата с която сте се регистрирали или последния ник, който сте използвали да се показва в профила ви. Също така все още текат процеси свързани с обновяването и е възможно забавяне на форума, но всичко ще се оправи, когато приключим напълно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-горе над всяка тема, пост профил и каквото още изберете има едни надпис. Моля 99% от вас да си направят труда да го прочетат ето го отново тук:

Във връзка с обновяването на форума е възможно да срещате някои проблеми, като част от него да е на английски език или други. Уверяваме ви работим усилено за отстраняването на всички проблеми и ви благодарим за проявеното търпение. Ако имате проблем с влизането във форума за юзър използвайте пощата с която сте се регистрирали или последния ник, който сте използвали да се показва в профила ви. Също така все още текат процеси свързани с обновяването и е възможно забавяне на форума, но всичко ще се оправи, когато приключим напълно.

Що си се развикал сега???

Само похвали ли очакваш???

Няма ли да ти е по - лесно ако споделим какво не е наред, че  да го поправиш по бързо, ааа???

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Що си се развикал сега???

Само похвали ли очакваш???

Няма ли да ти е по - лесно ако споделим какво не е наред, че  да го поправиш по бързо, ааа???

Напротив, приемаме критиките и доста от нещата от тази тема се реализираха: правоъгълни вместо кръгли аватари, разпънат вместо свит в центъра форум, и т.н и т.н ... много други се правят още. Но постоянно някой мрънка, че нещо зарежда бавно или е на английски за това го пуснах тук текста да е малко по-видим. Ама от стар опит знам, че и само този надпис да оставам без нищо друго да се вижда пак около 30% няма да го видят

Редактирано от Калин Карабойчев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... само този надпис да оставам без нищо друго да се вижда пак около 30% няма да го видят

Точно така си е- когато нещата не са в ред така става!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване