Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Относно новата визия на сайта

Препоръчан отговор

Нали какъв беше Microsoft Office 2003 и следващите.Беше ми тегаво отначало сега вече не!Не ка да си дооправят проблемите! Как решихте,че не е по-добре това!

Точно от "Microsoft Office"-те спрях да се заглеждам много по външния вид. 2010 беше много по-фешън от 2013. Ся шъ го видим 2016.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Рейтингът според мен е за да може потребителите да знаят кой дава добра или лоша информация, но не знам колко внимание им обръщат.

Заемат много голямо място, което иначе може да се оползотвори по-полезно!!!

Уж си искахме падащите менюта а се оказа че сега е по-гот!

Още ползвам 2003 с падащите менюта!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги трябва да сте ЗА нещо ново а не да се плашите да промените навиците си!

Ако си заслужава ДА! На теб сигурно ти харесва плоския гугълски дизайн от който всички копират и се превръща в баналност да виждаш  неуникален дизайн. Не е хубаво да поставяш мисленето на хората в рамка. Не винаги промяната е добро нещо. Остава да кажеш че иконките на новия Уиндоус 10 са по-добре изглеждащи от предишните. Ако искрено мислиш, че 2Д иконки без текстура и сянка са хубави то това е лудост погледнато от дизайнерска гледна точка! И за да си подкрепя аргумента много потребители дадоха негативен фийдбак на Майкрософт - можеш да прочетеш в нета. ;)

Редактирано от frozener (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Промяната не е равна на прогрес, защото може да бъде положителна или отрицателна! Прогрес е следването на развитието на нещо. В рамка е ако твърдиш че трябва да направим нещо при положение че никой не те задължава. Всеки изказва мнения и гледни точки. Имаме свобода на словото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://community.invisionpower.com/forum/311-ipboard/

Вижте това IPB и другите са такива! Отидоха ми очите! Тук е най-готиното!

Демек няма уникалност дизайна, защото е подобен на другите и то доста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мислех,че водещо е удобството когато се ползва  софтуера ама явно за някой хора модата е на 1 място.

Абсолютно съм съгласен!

Винаги трябва да сте ЗА нещо ново а не да се плашите да промените навиците си!

Не мисленето на хората остава в рамка ако няма прогрес!

https://community.invisionpower.com/forum/311-ipboard/

Вижте това IPB и другите са такива! Отидоха ми очите! Тук е най-готиното!

Запри се малко! Да не ти плащат да говориш небивалици?! Не важна модата, а удобството. И не, не винаги нещо ново е най-доброто!! Грозни 2D икони, огромни щрифтове и всякакви подобни идиотизми. Хайде, моля ти се - спри да спамиш или целта ти е да размиеш смислените мнения!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен!

Запри се малко! Да не ти плащат да говориш небивалици?! Не важна модата, а удобството. И не, не винаги нещо ново е най-доброто!! Грозни 2D икони, огромни щрифтове и всякакви подобни идиотизми. Хайде, моля ти се - спри да спамиш или целта ти е да размиеш смислените мнения!?

Добре, че има поне един, който мисли като мен и разбира. :))))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

frozener + Виж сега,промяната наистина не винаги води до по-доброто.Но ако тя липсва,макар и тази промяна,която води към лошо,то никога не ще да разберем кое е лошо.Така,че всяко зло за добро ;) 

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега,промяната наистина не винаги води до по-доброто.Но ако тя липсва,макар и тази промяна,която води към лошо,то никога не ще да разберем кое е лошо.Така,че всяко зло за добро ;) 

Много философстване, а в крайна сметка форумът отблъсква хората, вместо да ги привлича. Не знам какво си е мислил КАЛ, явно иска да намали трафика към сървърите, за това са обновили до тоя идиотизъм и недоразумение по възможно най-калпавият начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много философстване, а в крайна сметка форумът отблъсква хората, вместо да ги привлича. Не знам какво си е мислил КАЛ, явно иска да намали трафика към сървърите, за това са обновили до тоя идиотизъм и недоразумение по възможно най-калпавият начин.

Хайде да не ми казваш ,че философствам много.Като нямаш акъл да осъзнаеш ,осмислиш и разбереш какво съм казал,не коментирай.Заради такива серсеми като тебе всеки нормален човек иска да напусне държавата.Дай да изкажеш ако искаш още 23523 хиляди пъти как не ти харесва.Като не ти харесва има си доста други форуми.Пък и при това,ако знаеш как да направиш форумът да привлича повече хора,без идиотизми,предложи се на екипа ,и давай.То отстрани всичко е свръх лесно.

БТВ: Статист ли си някакъв,че знаеш ,че се отблъскват хора?Аз пък казвам,че се привличат.Ха обори ме.

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да не ми казваш ,че философствам много.Като нямаш акъл да осъзнаеш ,осмислиш и разбереш какво съм казал,не коментирай.Заради такива серсеми като тебе всеки нормален човек иска да напусне държавата.Дай да изкажеш ако искаш още 23523 хиляди пъти как не ти харесва.Като не ти харесва има си доста други форуми.Пък и при това,ако знаеш как да направиш форумът да привлича повече хора,без идиотизми,предложи се на екипа ,и давай.То отстрани всичко е свръх лесно.

БТВ: Статист ли си някакъв,че знаеш ,че се отблъскват хора?Аз пък казвам,че се привличат.Ха обори ме.

С недоразумения, грозен дизайн, проблеми и промени, които правят сайта или форума неразпознаваем и не уникален се отблъскват потребители. Много философстваш защото много можеш да философстваме във философските раздели, ама това тук не е мястото за принципни ситуации. Това е интерфейсът, с който се сблъсква всеки потребител всеки ден и просто не е удобен. Не ми обяснявай как да обяснявам да се привличат повече хора. Хора се привличат с уникалност,  не с баналното, където сме в момента. Отстрани всичко е лесно, точно така. Ако не бяха пипали, нямаше да има проблеми. По-лесно от това да НЕ ПИПАШ нещо което работи просто НЯМА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С недоразумения, грозен дизайн, проблеми и промени, които правят сайта или форума неразпознаваем и не уникален се отблъскват потребители. Много философстваш защото много можеш да философстваме във философските раздели, ама това тук не е мястото за принципни ситуации. Това е интерфейсът, с който се сблъсква всеки потребител всеки ден и просто не е удобен. Не ми обяснявай как да обяснявам да се привличат повече хора. Хора се привличат с уникалност,  не с баналното, където сме в момента. Отстрани всичко е лесно, точно така. Ако не бяха пипали, нямаше да има проблеми. По-лесно от това да НЕ ПИПАШ нещо което работи просто НЯМА.

Май ще трябва да се съглася с теб. Има една мисъл - колко е вярна всеки ще си прецени.

"Най-сигурния начин да са развали едно работещо нещо е .. да се опиташ да го поправиш."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,като не ти харесва,аз какво точно да направя?Преминават към нещо ново,нещо различно.Нашите спорове няма да променят нищо,и са безсмислени.Хората се привличат с кадърни форумници,които ще ти отговорят най-правилното.Не с дизайн.За да правим нещо ,вместо само да си чешем езиците,което е и замисъла на форума,изкажи кои са тия проблеми,за да се оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,като не ти харесва,аз какво точно да направя?Преминават към нещо ново,нещо различно.Нашите спорове няма да променят нищо,и са безсмислени.Хората се привличат с кадърни форумници,които ще ти отговорят най-правилното.Не с дизайн.За да правим нещо ,вместо само да си чешем езиците,което е и замисъла на форума,изкажи кои са тия проблеми,за да се оправят.

Аз съм от кадърните форумници и почти спрях да влизам тук. Първо браузерът ми забиваше, сега това грозно бавно обновяване. Не може рационално да се използва форума. Не ми харесва. Нищо не прави, спри да хвалиш тая боза. Единственият начин да се променят нещата е с натиск от страна на потребителите. Когато някой троли, че му харесва - вреди на всички останали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за нещо, което започна да се случва, поне при мен, след смяна на дизайна на форума.

Преди промените - пиша име и парола в kaldata.com, чета си каквото ми е интересно и влизам във форума от съответното бутонче. Във форума не се налага да си пише име и парола отново.

Сега - пиша име и парола в kaldata.com, чета си каквото ми е интересно и влизам във форума от съответното бутонче.

Във форума трябва отново да си пиша името и паролата.

Проблема само при мен ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за нещо, което започна да се случва, поне при мен, след смяна на дизайна на форума.

Преди промените - пиша име и парола в kaldata.com, чета си каквото ми е интересно и влизам във форума от съответното бутонче. Във форума не се налага да си пише име и парола отново.

Сега - пиша име и парола в kaldata.com, чета си каквото ми е интересно и влизам във форума от съответното бутонче.

При мен няма такова нещо - сложил съм си отметка на "запомни ме" и влизам на сайта и във форума директно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма такова нещо - сложил съм си отметка на "запомни ме" и влизам на сайта и във форума директно.

Аз преди не ползвах тази отметка и нямах подобен проблем. Ама, след като ти нямаш проблем, явно при мен нещо не е на ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Когато някой троли, че му харесва - вреди на всички останали.

И харесването вече стана тролене, щом не е по вкуса на simtech... Е! Така да е :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото е и при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма такъв проблем може би, защото съм със запаметени име и парола във форума, но не ми се налага повторно да се логвам. Може би е бъг. Аз бих предложил за да ускорим фиксването на бъговете да си направим бъг тракер и да отваряме тикети. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И така, на мен никой не отговори дали търсачката ще бъде поправена. За една дума, вписана в заглавната тема на Калдата, тъсачката ми връща 0 резултата. А думата си е налице, латинска, вписана е в заглавната темата дори, но също и в коментарите към нея. Има ли данни за проблем или въобще не ги търсите?

Редактирано от Mlechko (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ти отговоря - няма. Търсачката е така от години, полагат се всички възможни усилия сайтът да бъде развалян, защо си мислиш, че нещо ще бъде оправено?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи,разглеждайки опциите в новата тема,и по-специално в профила, попаднах на това:

Screenshot_7.png

Странно,и незнайно как,в групата с игнорирани потребители(а аз нямам такива)е попаднала haidukpikaso ...

Идея нямам,дали това е единичен случай или е някакъв бъг.Във всеки случай,аз не съм игнорирал никого.Разбира се,веднага махнах ограничението,но се замислих за,чисто човешката и емоционална страна на ситуацията,още повече,че haidukpikaso  вчера е получила ограничение за публикувани постове. Наясно съм,че в момента има проблеми с новата визия и се надявам скоро всичко да си дойде на мястото.

Хайдукпикасо пак има проблем

12059188_10204098681621169_1585390980_o.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе кой каквото ще да ми говори, не е нормално човек да пише по 100 - 200 поста на ден или колкото са там, ебаси...
И няма значение кой ник е в челната позиция и броя на постовете - аз принципно се учудвам и втрещявам.
А щом това с ограничението се случва всеки ден, значи не е епизодично явление, а практика.

:ohmy: :ohmy: :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване