Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Карабойчев какво стана с анонимността!?Вече 3 пъти влизам като анонимен и след секунди съм ''онлайн''.Не искам да ме гледат къде се разхождам по бели гащи.Някакви идеи що така?

и при мен е така, много е неприятно - влизам излизам...

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверката показва, че към момента анонимността работи - под два други браузъра, не се виждам като логнат, но от коментарите по-горе оставам с впечатление, че някои проблеми не са общи, не знам защо е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверката показва, че към момента анонимността работи - под два други браузъра, не се виждам като логнат, но от коментарите по-горе оставам с впечатление, че някои проблеми не са общи, не знам защо е така.

тя работи, но странно поради каква причина мине се не мине и изключва

кога погледна - разглеждам едикво си, айде пак изход пак туряй човката пак влизай и тъй

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизам си аз във форума и се опитвам да се разходя по нещата, в които си пиша и се интересувам, и се оказва, че всичко така е направено, че да трябва да измислям невероятни стратегии, за да си намеря темите, в които съм участвал. А този проблем е на системно ниво.

Та основният заподозрян за тази каша е някаква гениална SEO стратегия, чрез която да се закърпи положението. Всичко така е натъкмено, че съдържанието да е удобно да се достъпи отвън от знайни и незнайни потребители, които търсят информация по дадена тема. Иначе пишещите тук май ще трябва да се оправят кой както намери, ако изобщо им се занимава да го правят. :wub:

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как  ...... да изтрия видео от пост ,който съм посочил видео линк? Не мога да видя,въпреки че всичко тук е разпъното и е огромно

Внимание ,още по-просто казано как .... да изтрия ето тоя URL примерно това от моя пост ,коментар,мнение

https://www.youtube.com/watch?v=

Намерих един начин Delete бутона от клавиатурата .  :)

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кара, уж новото трябва да е по-добро от старото, ама ти разката мамата на форума... Незнайно защо получавам по над 30-40 известия на ден за отговори в теми, които въобще не следя. Важните теми в разделите въобще не личат, че са важни, всичко си пльоснал на едно, тури една черта между тях поне... Друг е въпроса, че новите теми си се подреждат както си искат. 

Тая откачено измислена рейтингова система със стрелките нагоре и надолу е ужасна. Най-старите отговори са забити най-долу, щото хейтърите скучаят, а най-новите са най-горе. Трябва да се скролира по няколко пъти в самата тема, за да се разбере кой пост кога е писан. Нека си ги има пак стрелките надолу ( стрелките нагоре не се ползват почти ), но поне да са подредени по дата и който иска нека следи рейтинга. Мисля си, че ако прегледаш мненията на даден потребител и видиш репутацията му ще разбереш дали конкретния пост е полезен или подвеждащ. Или поне да се разбира поименно кой гласува, защото анонимниците са силни!

Разбираме, че трябва да се изчака, ама това чакане може да продължи до безкрай. То в старата визия си имаше неща за доизкусуряване, та представям си тука какво ще става...  Ще хвърчат ***** майни! Аз повече няма да пиша, само ще си чета, ама искам четенето да е приятно, а не да гледам озлобено осрания дизайн...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(Off)

Тъй като никой вече не ебава да отговаря на въпросите, то един поздрав за Всички за ''Промяната":ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даже сега открих проблем с цитатите - не можеш да ги изтриеш в отговор дори да заредиш страницата наново.

Кара, уж новото трябва да е по-добро от старото, ама ти разката мамата на форума... Незнайно защо получавам по над 30-40 известия на ден за отговори в теми, които въобще не следя. Важните темите въобще не личат, че са важни, всичко си пльоснал на едно, тури една черта между тях поне... Друг е въпроса, че новите теми си се подреждат както си искат. 

Тая откачено измислена рейтингова система със стрелките нагоре и надолу е ужасна. Най-старите отговори са забити най-долу, щото хейтърите скучаят, а най-новите са най-горе. Трябва да се скролира по няколко пъти в самата тема, за да се разбере кой пост кога е писан. Нека си ги има пак стрелките надолу ( стрелките нагоре не се ползват почти ), но поне да са подредени по дата и който иска нека следи рейтинга. Мисля си, че ако прегледаш мненията на даден потребител и видиш репутацията му ще разбереш дали конкретния пост е полезен или подвеждащ. Или поне да се разбира поименно кой гласува, защото анонимниците са силни!

Разбираме, че трябва да се изчака, ама това чакане може да продължи до безкрай. То в старата визия си имаше неща за доизкусуряване, та представям си тука какво ще става...  Ще хвърчат ***** майни! Аз повече няма да пиша, само ще си чета, ама искам четенето да е приятно, а не да гледам озлобено осрания дизайн...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използваемо друг път. Въобще не ми дава редактор. Преди през пълен редактор можеше. Сега - Ъц! IE8

32ff3abbde36t.jpg

Много вероятно е защитен софтуер да блокира тази функционалност.

8385266N.jpg

Сори, забравих да извадя About Internet Explorer джама да е виден.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В този подраздел за музика забелязах лека нередност при "лайкване" на даден пост. Убеден съм, че няма как по няколо пъти едно и също лице да постави + на даден коментар. Ето и снимка с проблема:

Снимка001.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай Стефане, Скалата е ВИП:D Така че, може да поставя вероятно повече от едно харесване...Това имаше някакъв смисъл за забавление, докато още бяхме и с нехаресвания, които сваляха репутация, дори тогава когато в даденият коментар не си допринесъл да я повишиш. Сега смисъла ми се губи дори и за малките ни лични тшеславия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Абе нали със следващото натискане на "харесвам", това че си поставил + , ще го премахне. Как ще може. Я опитайте, моля. За да поставиш отново при положение че вече е премахнат, трябва пак да натиснеш "харесвам" или не ме разбирате правилно. Опитайте на който и пост искате. Защо го свързвате с това за VIP потребители. Аз не казвам кой колко "лайка" може да поставя, а това, че в тази тема не ми е ясно как се е получило. Сега се вижда, че всичко е наред. Аз посочих случая само, а не че някой си е длъжен да го приема като забележка.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да напомпам три плюса или три минуса на някой? Не е било така.Редовите имаха 5 плюса а ние 15!

Тоест точки, дали плюсове или минуси!

Нещо си позабравил събитията - преди години имаше кратък период, в който при всеки "+" или "-" се отваряше прозорец, където писмено се изискваше обяснение за вота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем аз поне не помня в този форум да е искало обяснение, пък съм дърт форумец...С няколко месеца само по-малък стаж от теб. Имаше обаче дневно ограничение както Алекс, или като там се казва колегата, от 5 харесвания...общо и по само едно на конкретен коментар, за обикновените потребители. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах, тоя период бе кратък, но вероятно някои потребители си го спомнят. И да, имаше ограничения в броя на оценките, също за кратко, поне по спомен. Имаше и на няколко пъти поголовно триене на коментари, заради архивиране или нещо от сорта, май и сървъри се сменяха със загуби, не че е било преситено с литературни творения за "Пулицър"... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега не успях да вляза във форума през Crome. Натискам бутона и няма реакция. Успях през главната страница (сайта).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем аз поне не помня в този форум да е искало обяснение, пък съм дърт ...

Абе не помниш - то затуй вече не помниш - щот си дърт (е не колкото мен де).

Аз помня и ... на едно друго място пак искаха обяснения - в ДПС (да'н съ бръка с политиката - Детска Педагогическа Стая)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо си позабравил събитията - преди години имаше кратък период, в който при всеки "+" или "-" се отваряше прозорец, където писмено се изискваше обяснение за вота.

това беше уникално направо - чудехме се какви обяснения да пишем в полетата за вота

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това беше уникално направо - чудехме се какви обяснения да пишем в полетата за вота

Та от много чудене се получаваха почти все едни и същи "обяснения", та добре, че ги махнаха. Сега или харесвам даден коментар и го лайквам, или го отминавам мълчаливо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да сетих се! Искаше се аргументация! Хайдуче ми ти като неможеш да отговориш - Защото така ми харесва се чудиш да!:*

не можеше това да се пише - аргументи, аргументи искаха

:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...В този подраздел за музика забелязах лека нередност при "лайкване" на даден пост. Убеден съм, че няма как по няколо пъти едно и също лице да постави + на даден коментар...

Естествено, че няма начин и не съм поставял ''амнайсе плюса''!И това няма нищо общо с това, че съм VIP (това относно по-долните коментари). Не знам какво му става на тоя форум, но освен че е бъгясал до ушите стават и странни неща.

Още по странно за мен  е, че питаш за нещо, докладваш (споделяш) за даден проблем, а те те гледат като краставо теле и се чудят как едва ли не да те упрекнат за това, вместо да ти отговорят подобаващо и да си вземат поука.Затова и нещо не ми е интересно вече тука-това разбира се никой не го ебе и интересува, а и са си прави-двора си е техен и да са го садят с каквито плевели искат.

Да си оправят бакиите на сайта и тогава да ни гледат като пребозали телета като изразим някакво недоволство.

Ми...аз не съм мазохист да са кефя на безхаберие, па който както иска да го възприема-хич не ми дреме.Каквото повикало-такова се обадило!

Лека ви вечер.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...