Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На мен ми харесва бялото.

DoctorSatan666
04-12-2015, 10:16
Тия хора така или иначе кучета ги яли, и то заради хора като теб, дето искат да им е "ремонтирано" и "чистичко", макар и в един малко по-друг смисъл. Тия хора там са в затвор, не се прави нищо за да им се помогне, само ги блъскат с психотропни медикаменти, унищожавайки и малкото човешко останало в тях, и всичкия тоя цирк е дегизиран като болница. Също както повечето хора вярват че затворите имат за цел да поправят и излекуват някой.

И ти си мислиш че едни нови бели стени ще направят някаква разлика?

Малоумен си, скрий се...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще върнете ли подписите ни ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малий , не помня да съм взимал участие в тая тема , а пощата ми се напълни със съобщения от нея . А сега да почвам да търся от къде да ги изключа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като гледам обновен е само форумът, сайтът си е същият.

Иначе прави впечатление, че много неща не са преведени, явно или няма български пакет, или има много разминавания с този от старата версия.

Някои неща са нелогични, примерно нов ред в редактора за бърз отговор изглежда като два нови реда; някои неща по подредбата искат свикване - примерно бутоните за цитат ги очаквам долу вдясно. В някои теми ми се показват бутони за положителен или отрицателен вот вляво от аватара, явно това трябва да се донастрои.

Съгласен съм за превода. Ще е добре ако всички линкове и профилната са преведени на български. Новият дизайн ми харесва, може да се барнат цветовете, но като цяло е як.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще направя един random testing, за да докладвам за бъгове ако може. ;)

Редактирано от frozener (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо аватарите станаха кръгове?Копирате от скайп ли?Това е едно от грозните неща,според мен.Освен това на тези,които аватарът беше гиф анимиран файл,вече няма да функционира като такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично при мен метро  визията не ми допада .Много празно  излишно място и то сиво  и правоъгълно 

Второ много бавно ми се зарежда  .Ужасно е 

Трето не мога да свикна ,дали защото съм свикнал със стария дизайн  не знам ,но не мога да се ориентирам.

4.Когато кликна стрелка назад отнема много време  или дава никакъв резултат.

5. Търсачката не  работи 

6.Емотиконите когато кликна и пак се зарежда ,ми ги трупа  .Аз кликвам 1 път ,то пък ми изкарва 3 

Но все пак е бета версия ,даже алфа :)

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не мога да си вляза в профила ... грешно име и парола ...

през фейса май стана ...

през началната страница не ще все още ...

Редактирано от Петроff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти час се ровя в ''новия'' форум с цел да разуча нововъведенията и не мога да разбера! 

Каква е тая ''мода'' да се правят нови визии и прочее? Кому е нужно това и каква е целта? С какво е по-добър така сайта, от колкото както си беше?

Ако някой иска да направи една анкета да се гласува от потребителите как им харесва повече сайта! Както е сега, или както си беше?

Разбирам и съм наясно, че с всичко ново трябва да се свикне и докато се изгладят нещата ще трябва време, но въпреки това не мога да си отговоря на горните въпроси.

На мен лично така форум определено по не ми харесва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новото винаги се възприема трудно. Дайте малко време на себе си, за да свикнете, и малко време на екипа на сайта, за да бъдат изгладени всички недоизпипани неща. Промяната винаги е за добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скала , не се напъвай ....изчакай месец / два че и година докато го настроят новия софт :)  както стана в сетком , дам даже още го настройват :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми! Всеки нов вид е по-добър от предходящия!

Скала, явно трябва да се позадържиш по-дълго и няма да си задаваш въпроси! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми! Всеки нов вид е по-добър от предходящия!

Скала, явно трябва да се позадържиш по-дълго и няма да си задаваш въпроси! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скала , не се напъвай ....изчакай месец / два че и година докато го настроят новия софт :)  както стана в сетком , дам даже още го настройват :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новото винаги се възприема трудно. Дайте малко време на себе си, за да свикнете, и малко време на екипа на сайта, за да бъдат изгладени всички недоизпипани неща. Промяната винаги е за добро.

Аз мисля, че сам мога да преценя дали нещо ми харесва или не.Проблема не е, че е ново, просто не ми харесва тази визия.И промяната не винаги е за добро, сигурен съм, че идеята ви е била за да направите нещо по-добро, но според мен не се е получило.И както каза един колега по-горе защо не направите допитване до посетителите да видите как го приемат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малий , не помня да съм взимал участие в тая тема , а пощата ми се напълни със съобщения от нея . А сега да почвам да търся от къде да ги изключа :)

ако намериш кажи и на нас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти час се ровя в ''новия'' форум с цел да разуча нововъведенията и не мога да разбера! 

Каква е тая ''мода'' да се правят нови визии и прочее? Кому е нужно това и каква е целта? С какво е по-добър така сайта, от колкото както си беше?

Ако някой иска да направи една анкета да се гласува от потребителите как им харесва повече сайта! Както е сега, или както си беше?

Разбирам и съм наясно, че с всичко ново трябва да се свикне и докато се изгладят нещата ще трябва време, но въпреки това не мога да си отговоря на горните въпроси.

На мен лично така форум определено по не ми харесва...

никога не са ни питали та сега ли ще ни питат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично за мен осрахте последното нещо, което го биваше във форума - самата визия! Не знам защо трябва да си правим труда да свикваме с това, при положение, че старата визия си беше ОК!? Не си спомням (или поне не съм видял) някой да се е оплакал или да е имал проблеми със старата визия? Също не знам някой от потребителите да е настоявал да се промени.

Вместо да правите така че да улеснявате нещата, вие ги усложнявате още повече и трябва да се чудим седмици наред кое как защо и къде е...! Освен да отблъснете повечето потребители от форума, едва ли ще направите друго. Помъчих се да ''разузная'' нещата, ама освен нерви друго не си докарах и теглих червения ''X''. Даже се замислям дали да продължавам да взимам участие във форума...

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако намериш кажи и на нас :)

спря само :) а иначе - ТЕ  a53e0db7e5dcf486.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за визията, но два пъти ми заби на Loading... докато ходих из разделите. А това да се виждат страниците и последното мнение в темите докато си в даден раздел ще се върне, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...