Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Доста съмнителен пост, като се има предвид как все се правиш на всезнайко и взе изнамираш кусури. :cool:

Ама моля ти се ! Съмнявай се, колкото искаш. Дали някой ще ми вярва или не си е негова работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо не излизат клипчетата от vbox7

:(

казах ти що - щото vBox7 ни моа гу утварям, шъ ползваш "твоята тръба" (youtube)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казах ти що - щото vBox7 ни моа гу утварям, шъ ползваш "твоята тръба" (youtube)

ясно

но преди нямаше никакви проблеми, но като не го щете... линковете ще си слагате на браузърите

щото те и линковете даже не излизат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ясно

но преди нямаше никакви проблеми, но като не го щете... линковете ще си слагате на браузърите

щото те и линковете даже не излизат

кой линк не ти излиза - на мен обикновенно ми излизат ?

я една проба

http://www.vbox7.com/play:e1b92f0d  -  (туй спициален поздрав от твойту любимуту В-бокс 7)

'злиза бе, линк 'злиза. Мъ туй - картинкътъ, виделото демек не 'злиза

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой линк не ти излиза - на мен обикновенно ми излизат ?

я една проба

http://www.vbox7.com/play:e1b92f0d

я го виж дали е излязал

тука последно исках да сложа клипче няма братче ни от Добави.. ни у синьо става

https://www.kaldata.com/forums/topic/7237-всичко-за-big-brother-биг-брадър/?page=107#comment-3216148

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам

ахахаха Бойко Борисов изгоря

http://vbox7.com/play:961179a772

обачииии, виж кът гу барнах - Бойку / Мойку - напрау посиня

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти тука жоивееш за да ни заливаш с клипове отвсякъде и мъдрости картинки отнякъде!:P

все някой трябва и да живее тука така е

Мдам

обачииии, виж кът гу барнах - Бойку / Мойку - напрау посиня

е как стана син а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

все някой трябва и да живее тука така е

е как стана син а

мииии, ни знам ве - само го пейстнах (копи - пейст)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мииии, ни знам ве - само го пейстнах (копи - пейст)

ми нали и аз съм го пейстнала от браузъра - видя как излиза

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че се казва веднъж! Ако се продължава с настоявяването че нещо те спира става хм.....диагноза!

в случая наистина има нещо :cant believe: аз само копирах текста на препратката и го разпозна/маркира - а при нея си е просто подчертан текст :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванко, разкажи си уроците за утре в тая тема, че и без това от 34 страници, сигурно 4-5 са твои. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е дали тази настройка ще може да е постоянна, а не за всяка тема поотделно да натискам бутона "Сортирай по дата".

Господин Карабойчев, обръщам се към вас като Главен, с молба да отговорите на този единствен въпрос.

Благодаря предварително

Присъединявам се към последните 2 коментара - тая рейтингова система усложнява хронологията. Да, има бутони, но се губи време за преподредба - не е ли възможно подредбата по време да е по подразбиране, а не обратното, както е към момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам на някой хормоните в пилешкото и пубертета не му се отразяват особено добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванко, разкажи си уроците за утре в тая тема, че и без това от 34 страници, сигурно 4-5 са твои. :D

Така си е...

Гледам на някой хормоните в пилешкото и пубертета не му се отразяват особено добре...

Само Ванко го тресат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за кой мислиш имах предвид? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчаках известно време,за да се корегират нещата по новата визия на форума,но още стои една функция,с която не съм съгласен!Става въпрос за „гласуването“ дали да се премести даден пост нагоре или надолу.На всеки е ясно,че въпросите,които задават съфорумниците,в повечето случаи са във вид на гатанка.Последващите отговори  в този случай са или въпроси или предположения,които следват хронологичен ред от мисли.Те подсказват,малко или много на следващите отговори във всеки следващ пост!Не е тайна,че всеки дал някакво предположение,си мисли че неговото е най-вярно.Защо тогава да се дава възможноста,на един недоразбрал въпроса(или направо да го нарека с истинската дума: малоумник),да гласува за преместване на някой пост надолу,след като той в последствие,може да се окаже по правилен от горните постове?Така забелязах,че се е объркал смисъла на отговорите,в не една тема.Все едно да четеш книга,първо от началото,после от края,след което да се върнеш по средата...и когато я завършиш,да се опитваш да сглобиш последователността на действието!Това мога да го нарека само пълен абсурд!Друг е въпроса,че някои съфорумници се възползват от тази възможност и си кликат „надолу“,на всички конкурентни отговори,с цел техните да стоят отгоре.Резултатът,който се получава обаче,пак не е в техен плюс,защото четящите въпросната тема,трябва да са умствено изостанали,за да не разберат целенасоченото им действие.Съгласен съм единствено,когато има някакъв спам,не свързан с въпроса от темата,постът му да бъде преместен надолу.Но интересното е,че такъв спам,не пречи на въпросните,кликнинадолновци“,защото това не противоречи на тяхното становище и обикновено си стои там,където не му е мястото.Т.е. те не му отдават такова значение,както на друг отговор който им пречи да се „самоизтъкват“.Не само аз съм този,който не е доволен от разместването на отговорите във темите.Затова от името на всички,изказвам моето несъгласие с въпросната,недомислена добре функция.Призовавам администраторите да направят една анкета,по този въпрос,за да разберат истината!                                                                                                                                                                                                                                                                                                              П.п.Тази тема,в която пиша тук,защо няма въпросната функция?Явно някой се е усетил,че това недоразумение,по добре да не бъде прилагано тук!Представяте ли си,ако я имаше,при този 99% спам в нея,каква каша щеше да бъде?Тук за предпочитане,щеше да се клика „нагоре“ за спама и „надолу“за по важните въпроси,за да не се събират празните приказки в последните постове.Същото се правило важи и за всяка по-дълга тема...

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчаках известно време,за да се корегират нещата по новата визия на форума,но още стои една функция,с която не съм съгласен!Става въпрос за „гласуването“ дали да се премести даден пост нагоре или надолу.На всеки е ясно,че въпросите,които задават съфорумниците,в повечето случаи са във вид на гатанка.Последващите отговори  в този случай са или въпроси или предположения,които следват хронологичен ред от мисли.Те подсказват,малко или много на следващите отговори във всеки следващ пост!Не е тайна,че всеки дал някакво предположение,си мисли че неговото е най-вярно.Защо тогава да се дава възможноста,на един недоразбрал въпроса(или направо да го нарека с истинската дума: малоумник),да гласува за преместване на някой пост надолу,след като той в последствие,може да се окаже по правилен от горните постове?Така забелязах,че се е объркал смисъла на отговорите,в не една тема.Все едно да четеш книга,първо от началото,после от края,след което да се върнеш по средата...и когато я завършиш,да се опитваш да сглобиш последователността на действието!Това мога да го нарека само пълен абсурд!Друг е въпроса,че някои съфорумници се възползват от тази възможност и си кликат „надолу“,на всички конкурентни отговори,с цел техните да стоят отгоре.Резултатът,който се получава обаче,пак не е в техен плюс,защото четящите въпросната тема,трябва да са умствено изостанали,за да не разберат целенасоченото им действие.Съгласен съм единствено,когато има някакъв спам,не свързан с въпроса от темата,постът му да бъде преместен надолу.Но интересното е,че такъв спам,не пречи на въпросните,кликнинадолновци“,защото това не противоречи на тяхното становище и обикновено си стои там,където не му е мястото.Т.е. те не му отдават такова значение,както на друг отговор който им пречи да се „самоизтъкват“.Не само аз съм този,който не е доволен от разместването на отговорите във темите.Затова от името на всички,изказвам моето несъгласие с въпросната,недомислена добре функция.Призовавам администраторите да направят една анкета,по този въпрос,за да разберат истината!                                                                                                                                                                                                                                                                                                              П.п.Тази тема,в която пиша тук,защо няма въпросната функция?Явно някой се е усетил,че това недоразумение,по добре да не бъде прилагано тук!Представяте ли си,ако я имаше,при този 99% спам в нея,каква каша щеше да бъде?Тук за предпочитане,щеше да се клика „нагоре“ за спама и „надолу“за по важните въпроси,за да не се събират празните приказки в последните постове.Същото се правило важи и за всяка по-дълга тема...

За това говоря, и си позволих да задам въпроса си директно към г-н Карабойчев вчера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакайте 2-3-5-7-15 месеца, за да се изчистят всички бъгове и неразбории, та тамън да стане време за нова визия! :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе стига сте ревали бе... При мен защо нито един бъг не се появи :) Вместо само да плюете кажете и нещо хубаво... Визията много ми харесва на мен, с малки забележки :) Сега ме мързи да ви изброявам плюсовете и минусите, но ви уверявам, че плюсовете са доста повече :wink12: Поста, който ще направя сигурно ще е дълъг, но стойностен и съдържателен.Обещавам :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотално са се омазали нещата, поне от към форума. Липсват инфо за последните писани мнения и теми в профила, трябваше да си ресетна паролата за да вляза в сайта и форума...кой знае още какво ще излезе :)

През годините Калдата изтърва фронта, жалко. От любим култов IT форум, който всички посещаваха мина в квартален клюкарник къде всеки 'храни' всеки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тотално са се омазали нещата, поне от към форума. Липсват инфо за последните писани мнения и теми в профила, трябваше да си ресетна паролата за да вляза в сайта и форума...кой знае още какво ще излезе :)

През годините Калдата изтърва фронта, жалко. От любим култов IT форум, който всички посещаваха мина в квартален клюкарник къде всеки 'храни' всеки.

Това последното, което го каза е много правилно и се отнася за всички теми в този форум... Админите трябва да почнат да си вършат работата и излишни мнения, които не се отнасят за темата да се изтриват и да се налагат наказания... :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо тогава да се дава възможноста,на един недоразбрал въпроса(или направо да го нарека с истинската дума: малоумник),да гласува за преместване на някой пост надолу,след като той в последствие,може да се окаже по правилен от горните постове?

Защото това устройва тези, които дават кинтите.

Да си забелязал, че почти никога не се предприема нищо срещу тези, които флуудват дадена тема с глупости? :wink12:

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си забелязал, че почти никога не се предприема нищо срещу тези, които флуудват дадена тема с глупости? :wink12:

Не е вярно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек вижда това, което иска да вижда... Освен, че горното не е вярно, не е и възможно за сега в този форум, но парите и славата променят хората...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек вижда това, което иска да вижда... Освен, че горното не е вярно, не е и възможно за сега в този форум, но парите и славата променят хората...

Би ли уточнил, какво имаш предвид ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...