Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Относно новата визия на сайта

Препоръчан отговор

Никой никога не ти е искал и пари, както и на никой друг потребител. Страшно умен си... не смятам повече да ти отговарям на глупостите. Дори възнамерявам да те блокирам та поне на мен на не ми се показват постовете ти. И без това до сега не съм видял нещо умно от теб пък ти си мисли колко си умничак. И като за последно да се определяш сам дали си умен или не показва колко си ограничен. Тези неща се определят от другите. Не се мъчи да ми отговаряш, първо и без това няма да кажеш нищо и второ няма да мога да го видя. Ама аз защо се занимавам с глупости а не блокирам да не виждам постовете на всички тролове от тази тема...

Когато свършат аргументите, остават само обидите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Точно така, взехме едни големи пари.

Не "взехте , а "дадохте"  - това съм казал и повече от ясно и кратко съм се изразил, не знам как така успяхте да го разберете точно на обратно? Също така и не съм писал нищо за това колко сте платили, защото няма как да знам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задайте си въпроса с Готирок как и без вас форума ще просъществува и хората бързо ще ви забравят!

Че аз никъде не съм казвал, че без мене форумът няма да просъществува, а чисто и просто, че форумът доста се попрецака в новия си вариант и не може да се ползва както преди. Аз не смятам да си губя времето да водя разследване, за да си намеря темите, които ме интересуват и в които съм писал. А като гледам големината на темата, явно не съм единственият, който има проблеми.

А това, че Калин се прави на ударен с мокър парцал и казва, че няма никакви проблеми, е друг въпрос. Понеже ножът е опрял до кокала, всичко се натъкмява, за да се спаси индексирането на темите, иначе положението ще стане катастрофално. То по броя на активните потребители се вижда как стоят нещата. Пък вие можете да си правите четки един на друг как всичко е на шест колкото душа ви иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова те интересува дали има вземане-даване? Някой тебе да те пита за пчелите и кошерите или пък акъл да ти дава?

Задайте си въпроса с Готирок как и без вас форума ще просъществува и хората бързо ще ви забравят!

Подмазвай се ти, подмазвай :)  Сега пак, вероятно, ще успееш да се намъкнеш при Кал. Като забрави как го наричаше, за да се принуди той най-накрая да те банне. Не беше хич приятно за четене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ти дойде зле тези съвети да си ги дадеш на себе си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

днес запалих тула на гугъл да проверя кои от по- известните на мен форуми са се решили на промяната, инициирана от Гугъл с mobile- friendly update от Април.

резултати:

Awesome! This page is mobile-friendly.

http://anandtech.com/forum/

http://kaldata.com/forum/

http://forum.setcombg.com/

Not mobile-friendly

http://www.mobilebulgaria.com/forum/

http://hardwarebg.com/forum/

http://www.investor.bg/forum/comments/

тук за моя изненада попадна и най- големия български андроид форум ( а те скоро преминаваха от един форум на друг)

Мога само да поздравя екипа че е предприел тази стъпка и се справя успешно. 

---

Форумът като формат е изправен пред дилемата или да се адаптира към мобилно-социланата ера или да отпадне (за по- широката аудитория)

Желая успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия български андроид форум в момента ползват Tapatalk, което за мен е много смотано приложение и не върши никаква работа. Наистина е странно, че нямат приложение, или поне мобилна версия.

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да поздравя екипа че е предприел тази стъпка и се справя успешно. 

---

Форумът като формат е изправен пред дилемата или да се адаптира към мобилно-социланата ера или да отпадне (за по- широката аудитория)

Желая успех!

Пишеш глупости, колкото да замажеш гафовете с новата версия.

Ако беше направен риспонсив дизайн като хората, нямаше на високите резолюции форумът да изглежда все едно е с флуиден дизайн (да разтяга форума почти докрай) - а всъщност се използва риспонсив дизайн, който е направен да различава резолюции докъм 1024 px ширина, като на по-високите резолюции вече не се пренастройва. Да не говорим, че на 1024 px ширина началната страница е с прецакан дизайн, защото се измества допълнително в страни.

За да се оправи това, трябва някой да седне да пише CSS, а ако направи и отделни теми, цена няма да има. Ама това ще стане на кукуво лято.

PS: Айде стига толкова от мене, че днес доста време си изгубих тука. :tongue2:

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш глупости, колкото да замажеш гафовете с новата версия.

аз нямам какво да замазвам - нямам никаква връзка с калдата, освен като потребител. 

Другото, което казваш вероятно е така, но аз бих им простил- все пак това не е услуга с наляти милиони за персонал (нямам представа, всъщност)

Както и да е - важното е че са предприели стъпки, а не чакат видят какво ще стане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо от вчера не мога да се логна от PC, а мога само от телефон?

Какво толкова те интересува дали има вземане-даване? Някой тебе да те пита за пчелите и кошерите или пък акъл да ти дава?

Къде пише, че в интернет форум трбва да се помни всеки? Ти го използваш за информация и да помагаш или питаш. Реално никой не познава никого. Може би малка част се познават тук. Така че в този ред на мислите форума ще си съществува и без теб, мен и спорещите колеги.

Като се срещнат с една жена и се държат така тя ще ги приземи!:D

Откъде знаеш? Да не си жена? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Защо от вчера не мога да се логна от PC, а мога само от телефон?

Къде пише, че в интернет форум трбва да се помни всеки? Ти го използваш за информация и да помагаш или питаш. Реално никой не познава никого. Може би малка част се познават тук. Така че в този ред на мислите форума ще си съществува и без теб, мен и спорещите колеги.

Откъде знаеш? Да не си жена? 

Ако имате проблеми с входа или изхода от форума изтрийте бисквитките на браузъра си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално ли е да трябва да ми излиза да се самодокладвам , ако си пиша с някой във форума. Направо се изкушавам да пробвам дали работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нормално ли е да трябва да ми излиза да се самодокладвам , ако си пиша с някой във форума. Направо се изкушавам да пробвам дали работи.

Не можа да ти излезе ника коректно в известията

21489969614_df87c72330.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Нормално е и винаги е било така. Не знам защо сега го виждате за пръв път. Получавали сме много самодоклади от потребители на които постовете им са се появили два пъти или желаят нещо да бъде редактирано в тях. 

Поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да е коментирано , но клипчета от фейса така ли ще се показват ? 

мозила

capture-20151012-210138.thumb.png.474475

хром - малко повече :) 

capture-20151012-210303.thumb.png.add90a

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да те цитирам за да обърна внимание на един факт по новата визия.Без да коментирам изобщо функционалността (защото старят форум според мен си беше супер) но новата визия наистина доста напряга очите. Не знам дали е само при мен, но от цветовата схема ли от конраста ли - за 20-30 мин. във форума очите се зачервяват.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да те цитирам за да обърна внимание на един факт по новата визия.Без да коментирам изобщо функционалността (защото старят форум според мен си беше супер) но новата визия наистина доста напряга очите. Не знам дали е само при мен, но от цветовата схема ли от конраста ли - за 20-30 мин. във форума очите се зачервяват.

Поздрави

Очният лекар, какво казва ?

Може и да е коментирано , но клипчета от фейса така ли ще се показват ? 

мозила

хром - малко повече :) 

Нямам проблем с клипове.

По снимката не мога да търся кой точно е поста.

P.S. Потвърждавам, че няма проблем с клипове от facebook.

https://www.kaldata.com/forums/topic/232183-забавни-снимки-и-клипчета/?do=findComment&comment=3217120

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очният лекар, какво казва ?

Соред теб от очния лекар ли трябва да търся съвет след като от стотици сайтове които посещавам само един определен ме натоварва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Соред теб от очния лекар ли трябва да търся съвет след като от стотици сайтове които посещавам само един определен ме натоварва?

Здравето си е твое. Ти си решаваш, как ще се грижиш за него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравето си е твое. Ти си решаваш, как ще се грижиш за него.

Оценявам агрижеността ти, но както казах нямам проблем с нито един друг сайтq нито с недовиждане или каквито и да било други проблеми със зрението. Видях, че и други се бяха оплакали по-назад и затова и писах да подчертая проблема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карабойчев оправете форума да показва мненията по дата ,че  и да иска човек да помогне на някого  не може да го направи с тая шибана рейтингова система и не работеща търсачка. Добре ,че имам смътен спомен какво  къде е писано  та се оправих.  Да ви се не види и визията и функциите  нови дето  само обърквате  хората с тия недоклатени темплейти.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не сме на поляната край Луковит! Нали можеш да следваш темите в които си участвал и има моята активност кат си кликнеш на ника горе вдясно и ти дава къде какво си писал по дата! Ако съм разбрал правилно! Ти с търсачката ли се опитваш да откриеш къде си писал?:D

Проблемът е в това, че като се кликне върху "Сортирай по дата" форумът те праща в началото на темата, след което се налага издирване на най-стария непрочетен коментар, а за да стане това е необходимо преди кликването на оня прословут бутон да си запомнил кога и от кого е бил написан. Точно това прави тая рейтингова система изключително неудобна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е в това, че като се кликне върху "Сортирай по дата" форумът те праща в началото на темата, след което се налага издирване на най-стария непрочетен коментар, а за да стане това е необходимо преди кликването на оня прословут бутон да си запомнил кога и от кого е бил написан. Точно това прави тая рейтингова система изключително неудобна.

нали  същото го казах ощееееееее

Досадата едно на ръка ... Когато отворя тема, в която не съм влизал скоро и има 2 - 3 страници нови мнения, първо е сортирана "по рейтинг". Ок - кликвам " по дата" - и ме връща на първа стр. на темата. А познай сега - на коя стр. е "първото непрочетено мнение"?

Не сме на поляната край Луковит! Нали можеш да следваш темите в които си участвал и има моята активност кат си кликнеш на ника горе вдясно и ти дава къде какво си писал по дата! Ако съм разбрал правилно! Ти с търсачката ли се опитваш да откриеш къде си писал?:D

Ванко - когато ти се спи - наспи се (в случая), когато не си се събудил - първо се събуди. Ако нещо друго ти е криво - оправи си го. Навън.

И тогава се обаждай / пиши във форума.

Когато написа

Мислиш ли че ме интересува какво мислиш! Жалко!

си замълчах, но сега ще ти отговоря.

Изобщо не съм сигурен (понякога) че мислиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване