Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Относно новата визия на сайта

Препоръчан отговор

ако намериш кажи и на нас :)

спря само :) а иначе - ТЕ  a53e0db7e5dcf486.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Не знам за визията, но два пъти ми заби на Loading... докато ходих из разделите. А това да се виждат страниците и последното мнение в темите докато си в даден раздел ще се върне, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата визия повтаря като папагал :)

Какво няма да повтаря като папагал, дори с 504 Gateway Time-out се видяхме :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента се чувствам като в Avira answers или Yahoo answers и все повече на Facebook. Лично на мен не ми допада това, но ще свикна. По-важното е, че все още търсачката не работи (поне с ключовите думи с които пробвах), доста често получавам 504 gateway out грешки при опити да влезна в редица теми (които ако се отворят, се отварят доста бавно), не намерих и модераторските опции за заключване на теми в HJT раздела (промяна за заглавие, заключване на тема, добавяне на статус - РЕШЕН, Приключен и като цяло всички модераторски опции там). И малко организацията ми идва леко хаос. Излишно ми е да виждам колко вота и колко отговора има дадена тема. Липсва ми да се показва последния отговор и като кликна на него веднага да ми отваря последния отговор в темата вместо ръчно да ходя дотам, но предполагам, че тези неща ще се изгладят и ще се свикне.

Поздрави за работата на екипа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти час се ровя в ''новия'' форум с цел да разуча нововъведенията и не мога да разбера! 

Каква е тая ''мода'' да се правят нови визии и прочее? Кому е нужно това и каква е целта? С какво е по-добър така сайта, от колкото както си беше?

Ако някой иска да направи една анкета да се гласува от потребителите как им харесва повече сайта! Както е сега, или както си беше?

Разбирам и съм наясно, че с всичко ново трябва да се свикне и докато се изгладят нещата ще трябва време, но въпреки това не мога да си отговоря на горните въпроси.

На мен лично така форум определено по не ми харесва...

Подрепям!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса,единственото което не ми допадна е че успях да се логна доста трудно,няма опция за директно преминаване към последната страница на определена тема и това че доста често и аз се виждам с 504 Gateway Timeout-а.Ама последното си го имаше и при старата визия на сайта...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти час се ровя в ''новия'' форум с цел да разуча нововъведенията и не мога да разбера! 

Каква е тая ''мода'' да се правят нови визии и прочее? Кому е нужно това и каква е целта? С какво е по-добър така сайта, от колкото както си беше?

Ако някой иска да направи една анкета да се гласува от потребителите как им харесва повече сайта! Както е сега, или както си беше?

Разбирам и съм наясно, че с всичко ново трябва да се свикне и докато се изгладят нещата ще трябва време, но въпреки това не мога да си отговоря на горните въпроси.

На мен лично така форум определено по не ми харесва...

Подрепям!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много майки в новия форум :)

Начална страница - Проба!

Т'ва с бялото да го оправят сериозно, че много дразни на очите.

П.П. Бавно е защото трафика е голям, предполагам!

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бтв, как се изтриват уведомленията в новата версия?

А има ли как да се маркират и изтриват ръчно и личните съобщения...засега намерих само Disable Messenger, Empty (предполагам ще изтрие всичките) и отделно отваряне на едно по едно съобщенията и отдолу с опциите Edit да го изтрия...ами ако искам да маркирам 30 съобщения, без да изтривам всичките и без да си играя едно по едно? Дано да има начин...

Иначе освен грешка 504 вече получих и 500. :)

An error occurred (500 Error)
We're sorry, but a temporary technical error has occurred which means we cannot display this site right now.
You can try again by clicking the button below, or try again later.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият дизайн е супер поздравления за добрата работа на целият екип на Калдата сега ще ми трябват няколко дена докато свикна напълно със него но дизайнът ще кажа още веднъж че е супер. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

въпроси:

1. ще има ли мобилна тема

2. ако да, ще зарежда ли различна версия според предпочитанията или ще е както досега? (и двата варианта са ок, само информативно)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Визията е добра. За сега е ясно, че ще има бъгове за изчистване и съобщавам за един (може и вече да сте го видели): При опит за отваряне на следваща или последна страница от някоя тема се отваря профила на потребителя пуснал темата. Сигурно има и други бъгове, но за сега само този видях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

въпроси:

1. ще има ли мобилна тема

2. ако да, ще зарежда ли различна версия според предпочитанията или ще е както досега? (и двата варианта са ок, само информативно)

и понеже си отговорих сам, съм доволен

btw новата мобилна е в пъти по-бърза

ms edge/windows mobile 10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата визия е страхотна,но цял ден почти не можех да вляза, сега нещо се оправи и влязох. Кал,писах ти, а ти ми викаш да не съм объркал паролата си,ако бях я объркал немаше да ти пиша е момче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новата визия ми напомня за.................win10:)Има както хубави неща, така и не толкова сполучливи има и какво още да се оправя...........Поздравления за труда и за желанието да се развивате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване