Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Относно новата визия на сайта

Препоръчан отговор

преди 5 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Питай доктора - Trichocephalus, и ще разбереш защо. :D  Аз още не съм дорасъл. :P

иначе почвам кампания за подаряване на звезди - на който не му достигнат да си запълни белите квадрати да взима на воля. ;)

Специално на теб трябва да ти ги махнат тия табели-и да поставят една яркочервена Security Staff

преди 2 минути, дръндю написа:

звездомания:lol6:

Нали знаеш че има хора дето се влияят от това :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Всяко ново нещо е интересно, любопитно и предизвиква въпроси! Отговора също бил лесен , а що писаници написахме!?!

П.П. Кой подаряваше звезди??? Звезди блондинки или брюнетки???? ;)

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Кумчо вълчооо написа:

Всяко ново нещо е интересно, любопитно и предизвиква въпроси! Отговора също бил лесен , а що писаници написахме!?!

П.П. Кой подаряваше звезди??? Звезди блондинки или брюнетки???? ;)

И ти се бориш за оценяване полезността на постовете?!?... :doh::laughing4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, B-boy/StyLe/ написа:

иначе почвам кампания за подаряване на звезди

Ще ти се затъмни небето без звездна светлина... ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Калин Карабойчев написа:

Имаше опция за гласуване за всеки пост не ви хареса махнахме я. 

На мен лично ми хареса, но въпроса е, че българина не е научен да ползва такива неща, без да осере всичко. Например бутоните в градския транспорт - направени са, за да може вратата да се отваря само ако трябва. Но тези бутони работят когато автобуса/тролея/трамвая е спрял - масово си слизат по средата на кръстовището. Точно и за това вече ги няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чувствам се голЕма звезда, дори и с малкото звезди които имам! ОтдолЕ на аватара - звезди, отгоре - звезди. Чудя се вече дали да не спирам тока из нас...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Понеже видях, че тук има публикувана тема за старата визия на сайта, реших да пусна запитване тук вместо да правя тема. Та въпроса ми е ще бъде ли добавена опция за вход в сайта /не форума/ с фейсбук, понеже регистрацията ми е с фб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, The Owl написа:

Понеже видях, че тук има публикувана тема за старата визия на сайта, реших да пусна запитване тук вместо да правя тема. Та въпроса ми е ще бъде ли добавена опция за вход в сайта /не форума/ с фейсбук, понеже регистрацията ми е с фб.

мисля че можеш  ама не знам аз съм  с абв иначе имам въпрос относно  дизайна има ли опция да се използва предния дизайн той ми харесваше повече от този?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е лоша новата визия на сайта, само че на мен ми липсват последните теми от Форума на челната страница. Сега трябва да ровя като шматарок.:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм писал във форума но ЗА БОГА ОПРАВЕТЕ СИ ШИБАНИЯ САЙТ!!! Зарежда адски бавно ако изобщо зареди защото в 90% от случаите получавам 504 Gateway Time-Out. Тръгвам да се логвам - никаква реакция, презареждам - я! вътре съм... Пиша коментар - никаква реакция, презареждам и какво да видиш коментара ми го има. САЙТА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА ВМОМЕНТА!!!!

Едит: Забравих да спомена лавината от грешки от типа

Type Error, line 72:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска влизам през телефона и какво да видя, няма Форум.. Трябваше да го въвеждам ръчно в лентата за адресите.. То ги нямаше и другите неща от този ред където са форумите, но пък за сметка на това незнайно как бях влязъл в сайта с профила си, а на десктоп не мога..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е гаден за да видиш че някой ти е писал трябва да отвориш  20  неща (малко бавно зарежда сайта ) въобще ужас върнете  си стария нищо  му  нямаше беше си много добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, върнете стария вид, защото е адски объркаващо така. Вярно е, че началната страница е с по-красив фейс, но до тук спира всичко хубаво. Всичко друго е с краката нагоре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Agentpat™ написа:

Наистина, върнете стария вид, защото е адски объркаващо така. Вярно е, че началната страница е с по-красив фейс, но до тук спира всичко хубаво. Всичко друго е с краката нагоре!

На мен си ми е екстра. В началото ми беше малко объркващо, но сега ми е екстра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път от години, като редовен читател на страницата ще напиша коментар за визията и въобще във форума като цяло.

За мое съжаление, постът ще бъде негативен.

Относно новият дизайн. Обичам новите неща, винаги давам време на себе си и всички да свикнат с нещата, но с този дизайн просто не мога да си кривя душата и очите повече.

Всичко е супер разтегнато. Картини, икони, текст, разстояния между нещата, темите, статиите....

Всичко прелива едно в друго. Като тръгна да търся нещо заради преливането всичко се уголемява и "все едно ще ме удари".

Вместо да чета текст (разбирай новини) аз си играя на разпознай картинката (логото),  след това къде е текста и чак тогава "вниквам" в новината.

Ползвам 4 устройства с различни размери на екраните, различни резолюции и само си играя на "а сега това къде ли ще се намира". Преди всички у-ва бяха с desktop изглед/агент и без значение, на кое от тях се намирах всичко беше подредено и знаех иновативно кое къде се намира. Сега е....

Не желая да критикувам, просто изказвам мнение, за съжаление то не е възхвалително.

Обичам новите неща, което от своя страна означава, че някой го е грижа и работи.

За това ще дам още време да се изчистят визуално проблемите и визията като цяло. Ако не се пооправят, честно казано нервите няма да си заслужават и ще е жалко доброто съдържание да страда от "шарената нова визия". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва! Се га не се преплита материал с реклама! Подредено, разделено и приятно! Нещо обаче пак стана тежко за браузване т.е тежи и отново зависване, мислене, грешки! Пр. преди малко ми се пръкна, че нямам право да разглеждам еди какво си, но след рестарт на браузъра се оправи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Христо Димитров написа:

Досега не съм писал във форума но ЗА БОГА ОПРАВЕТЕ СИ ШИБАНИЯ САЙТ!!! Зарежда адски бавно ако изобщо зареди защото в 90% от случаите получавам 504 Gateway Time-Out. Тръгвам да се логвам - никаква реакция, презареждам - я! вътре съм... Пиша коментар - никаква реакция, презареждам и какво да видиш коментара ми го има. САЙТА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА ВМОМЕНТА!!!!

Едит: Забравих да спомена лавината от грешки от типа

Type Error, line 72:

За Бога - Вземи Млъкни!

Сайта Си Е Ок!

Всичко Ми Зарежда Супер Бързо - Както на десктопа /Win 7/, така И На Мобилния Телефон / Win 10/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Momolord написа:

За Бога - Вземи Млъкни!

Сайта Си Е Ок!

Всичко Ми Зарежда Супер Бързо - Както на десктопа /Win 7/, така И На Мобилния Телефон / Win 10/.

бавно зарежда повярвай ми отнема сигурно почти 20 секунди за да зареди ;) и ако  може да сложат опция  да се използва  и старата  версия  ще е върха тази е гадна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Momolord написа:

Всичко Ми Зарежда Супер Бързо 

Супербързо, но без малко! Вървят грешка след грешка - описани са вече! Само за да се логна са ми необходими 2 минути! Всичко това единствено и само тук!

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, kirill написа:

бавно зарежда повярвай ми отнема сигурно почти 20 секунди за да зареди ;) и ако  може да сложат опция  да се използва  и старата  версия  ще е върха тази е гадна

бавно зарежда така е

омазаха пак нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване