Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Освен това, по дяволите,  искам аватара ми да се вижда целия, а не, все едно, го гледам през ключалката!!!

Това ме развесели.Много правилно определение,точно на място!Споделям същото мнение:super: .В този кръг,в който са орезани аватарите,по голямата част от тях,си губят истинският смисъл.                                                                                                                     П.п. Не минаха и няколко минути и аватарите станаха като преди.Браво на екипа!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.п. Не минаха и няколко минути и аватарите станаха като преди.Браво на екипа!

Някои от аватарите бяха правоъгълни, сега всички са квадратни, но поне си пасват по-добре с новата визия спрямо кръглите. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това, по дяволите,  искам аватара ми да се вижда целия, а не, все едно, го гледам през ключалката!!!

Не през ключалката, а през оптиката...

Мисли му - това си ти все пак...:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва ,с малката забележка ,че ми е малко свит :) Тия празните ленти от двете страни биха могли да са по теснички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми беше все едно относно аватарите. Дали ще са кръгли или квадратни. Може и триъгълни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ми е трудно да свикна с мобилната версия на сайта. Много е бавна, сравена със старата.

Забравих че вече мненията не се сливат автоматично.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми беше все едно относно аватарите. Дали ще са кръгли или квадратни. Може и триъгълни.

Все едно ти е било,защото твоят аватар е с кръгла форма и си пасваше.Имаше някои аватари,които в кръга изглеждаха много по добре,но са единици.Например много ми харесваше изгледа на „Форумния дявол„.Други пък бяха отрязани зле,като красивата овца на „тъпата блондинка“,която дори сега в квадрата е без глава...

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не направите новия форум да е удобен за всички браузери услуга ли правите на мозила , че да се налага да я ползвам да пиша в форума еми тука половината са против мозила и хром много по яко ми беше старата версия с експлорера бързо зареждане на раздели , нормален шрифт на буквите , нормални аватари ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за визия няма да пиша.Ще Ви напиша друго, по интересно! След 12 години по страниците на форума, след няколко смени на облика на форума, ето че вчера се случи това, което не съм очаквал. Не мога да си влезя в акаунта по никакъв начин и за да напиша няколко реда като съобщение се наложи да си направя единствено - нова регистрация. Чак пък да ми се смени нещо по регистрацията, не ми се вярва, но специалистите сте вие - вие ще кажете. Сега сте заети с проблемите на форума и едва ли моят е най важен, но ако решите да погледнете, защото ви пратих и съобщения (2 на брой) ще съм ви благодарен. При едновремешната регистрация си помня и номера. Регистрация с този ник във форума няма да ползвам. Ако го възтановите - добре, ако ли не - още по-добре! Предварително благодаря на екипа. С уважение: Стефан

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Дизайна на форума е responsive и в зависимост от резолюцията на устройството, от което се отваря се ориентира към него...

Моля, моля. Такъв не искам. Гледам на лаптопа с резолюция 1280х800. Изглежда идиотски грозно.

Помните ли каква олелия беше при предишната смяна на дизайна? 80% искаха да се върне стария изглед на форума и сайта. Новия не ни харесваше. Сега е същата работа, докато свикнем. След някоя и друга година, когато пак сменят дизайна ще ревем, че новия за нищо не става, а стария си е супер(а в момента от него се оплакваме). :)

Няма да свикна, защото е бавно и бъгаво. Буквите са огромни и нищо не виждам от написаното, а ми заемат ненужни визуални елементи екрана. Темата с това сиво и бели полета натоварва зрението. Отгоре на всичко навигирането е бавно! Зарежда, рефрешва после пък ни в клин,  ни в ръкав. Някакво Loading тук-таме, много бавно е навигирането!

И квадратен да беше, нямаше да ми пука. Същото е и в Google Plus.

Да, но за другите е проблем. Да не говорим колко малки изглеждат аватарите. Сплескани, отрязани и текстът не се чете!!!

Винаги съм се забавлявал много искрено, когато правим някакви промени като се появят специалистите да обясняват кое как се прави

Ми то нищо не ви работи и изглежда като хората. Има причина за критиките. Дизайнът е отвратителен, чакам по-минималистична тема. Чакаме хубав разширен редактор. Искам изглед с bbcode, а не wysiwyg редактор!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези специалисти, които 8 GB база данни е почти колкото съдържанието им в папка XXX на декстопа. и си мислят, че 200 000 потребители са първите числа от ЕГН-то им.

8GB база - някой май е пропуснал да си оптимизира софтуерната архитектура на системата. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за визия няма да пиша.Ще Ви напиша друго, по интересно! След 12 години по страниците на форума, след няколко смени на облика на форума, ето че вчера се случи това, което не съм очаквал. Не мога да си влезя в акаунта по никакъв начин и за да напиша няколко реда като съобщение се наложи да си направя единствено - нова регистрация. Чак пък да ми се смени нещо по регистрацията, не ми се вярва, но специалистите сте вие - вие ще кажете. Сега сте заети с проблемите на форума и едва ли моят е най важен, но ако решите да погледнете, защото ви пратих и съобщения (2 на брой) ще съм ви благодарен. При едновремешната регистрация си помня и номера. Регистрация с този ник във форума няма да ползвам. Ако го възтановите - добре, ако ли не - още по-добре! Предварително благодаря на екипа. С уважение: Стефан

Нямаш воля сам да напуснеш и искаш някой друг да го направи вместо теб ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не съм редовен потребител, искам да кажа, че някои акаунти на мои приятели бяха затрити. Облика мяза на смачкана тоалетна хартия, а да не говорим за темите ако се опиташ да последваш някоя. Известия изобщо не получавам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задал съм въпрос на Администрацията а не на теб. Ти от Администацията ли се имаш та отговаряш? Винаги си бил глупаво момче, глупаво ще си и останеш! Хората пишат за проблеми ,той се намери да отговаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би било добре като остане време да се погледне какво става и с аддона за файърфокс, че поне при мен не зарежда нищо. :rolleyes:

Untitled.jpg

Редактирано от Beldin84 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не съм редовен потребител, искам да кажа, че някои акаунти на мои приятели бяха затрити. Облика мяза на смачкана тоалетна хартия, а да не говорим за темите ако се опиташ да последваш някоя. Известия изобщо не получавам!

Редовно си получавам известията за нови постове в тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Известия изобщо не получавам!

Радвай се! При първа възможност ще ти снимам mail.bg да видиш за какво става въпрос. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задал съм въпрос на Администрацията а не на теб. Ти от Администацията ли се имаш та отговаряш? Винаги си бил глупаво момче, глупаво ще си и останеш! Хората пишат за проблеми ,той се намери да отговаря!

Къде видя да ти отговарям ? Особено по такъв интересен въпрос, касаещ твоята невъзможност да влезеш.

Аз ти задавам въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговорил съм още снощи на мейла ти:
"Ако имате проблем с влизането във форума за юзър използвайте пощата с която сте се регистрирали или последния ник, който сте използвали да се показва в профила ви."

С една дума ако някога сте сменяли името си което се показва във форума използвайте последното с което сте били или мейл адреса си. Вече няма отделен юзър за вход и Име което да се показва във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги !

Не съм специалист в IT сферата , Но !

Нормална човешка практика е - дайте им време на екипа !

Хайде , не ни е скъсал зора !:D

Сигурен съм , че всичко ще си иде по местата и сайта по-добре ще си изпълнява функциите .....!

То , пак за нас се прави - да ни е по-приятно и удобно .

Друг е въпросът ако някой много се натиска , да се покаже по-по-най..... ! :)

Повече и разнообразни емотикони искам - ако може даже , само с тях да се пише !

Както е с египетските йероглифи....! :)

И аз си искам котето ! (подкрепям Хайдучката ! :))

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не съм редовен потребител ...

Нищо лично, просто за да започна...

Въпреки че съм редовно "нередовен" посетител - четейки темата в началото ми беше интересно, после смешно, скучно досадно ... в този или в разбъркан вид

Винаги съм се забавлявал много искрено, когато правим някакви промени като се появят специалистите да обясняват кое как се прави :D

...(даже единия администратор си продаде душата на дявола за да станат нещата).

...

А до тогава успех и благодарности на Дявола, че оправи нещата (жалко за единия админ).

Само защо да е жалко? Винаги съм смятал (и казвал), че е добре да имаш резервен вариант - да разчиташ на господ, но да си добре и с Антихриста.

Някой пък сега ще поиска и да си избира контура на "аватара" - кръгче, ромбче, ключалка ...

642f9fc4abe1f7d31b2f88b07f0be78084253eea само дано да е "полусекретна" - като лявата, а не "секретна" (дясната) - щото нищо няма да се види.

ПС: Сега докато пиша коментара, забелязах, че липсва възможността да се прегледа коментарът как ще изглежда преди публикуването. На мен лично това ми беше много полезно, за да прегледам за правописни грешки, дали съм въвел линковете правилно, цитатите и т.н.

Ако си нагласил правилно правописната проверка на браузъра ти - няма нужда от "предварителен преглед" - правописните грешки ще ти ги подчертава на момента, с опция за корекция.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...