Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам нужда от съвет.

Кой от тези 4 лаптопа е по изгоден в съотношение качество/цена ? Благодаря предварително.

http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_E5_572G-acer_aspire_e5572g_NX_MQ0EX_021

https://www.technomarket.bg/products/09141252/hp-pavilion-15-p250-l3s54ea-notebook

http://ardes.bg/laptop/Acer+Aspire+E5-571G-35YT+NX.MLCEX.026-62956

http://plasico.bg/лаптоп-hp-15-p108ne-i5-4210u-17ghz6gb1tbrenew-20581.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Магдалена Гичева
        Здравейте! Бих искала да ми препоръчате лаптоп, който би бил подходящ за програми, свързани с програмиране или с две думи да ми върши добра работа , понеже уча в РУ и съм специалност компютърни системи и технологии (КСТ)  Като цена мога да отделя от 550 до 1000 лева. Ще се радвам препоръчаният лаптоп да е в наличност в Емаг  Благодаря предварително!
      • от Rhodium
        Здравейте,
        бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
        - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
        - да е с 15 инчов екран
        - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
        - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
        Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
        Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
      • от KNSoldier_96
        Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:
        Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.
        Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1
        Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.
        А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]
      • от stoev_dd
        София както всяка една столица се развива с бързи темпове. Преди стотина години е имало само къщи, последвани от жилищни постройки тип блокове а през последните 20 години сме свидетели и на модерното строителство. Особеното на урбанизацията, е че голям брой хора се налага да заживеят в една и съща сграда и да бъдат съседи. И искат, не искат трябва да си поделят отговорността за общото пространство. Тази отговорност, разбира се довежда и до въвеждането на законови рамки, но чак през 2009 г. Закона за Управление на Етажната Собственост ясно описва какво и как трябва, да се случи във всеки един вход. Въпреки това, от много време насам се заражда проблема с управлението на етажната собственост. Много често хората трудно избират своя домоуправител, касиер или пък чистач. Дори се случва човекът, който е отговорен за събирането на парите да изчезне заедно с тях. На домоуправителя да му дойде до гуша и да остави всичко или пък чистача да не си върши съвестно работата. Разбира се не само в София има подобни проблеми ами навсякъде в света, където множество хора живеят под един покрив. В Западната част на Европа, започват да възникват фирми, които са тясно специализирани в управлението на етажната собственост. От скоро идва и идеята за създаване на подобна услуга у нас. С тази трудна задача се нарамят управителите на "Вход Мениджър". Удобството на такъв тип услига, е че вече не е нужно съседите да се карат по-между си а просто да оставят работата на професионалистите. Това ще спести много нерви, усилия и средства. Самата фирма и отделни секции, могат да се справят с всяка една сфера в етажната собственост. Било то почистване, поддръжка на общите части, ремонт, събиране на такса, организиране на събрания и вземане на ежедневни решения. Възникването на услугата професионален домоуправител е една положителна промяна за забързаното ежедневие на софиянци. Вече могат да си отдъхнат, че има кой да управлява тяхната етажна собственост, и че не е нужно да хабят своите нерви. Е драги съседи, сега остава само да започнем, да се поздравяваме по-често, защото тази работа само ние можем да си я свършим.
      • от xXx*Triple*xXx
        Привет Имам нужда от вашия съвет !!! Решил съм да закупя по добър компютър от този с който съм в момента разрових малко из сайтовете и се спрях на нещо което ме устройва като цена и хардуер/компоненти 1во ще започна с това,че компютъра ще се ползва главно за League of Legends и от време на време за гледане на някой филмче и ровене из фб/калдата/замунда/сайтове с продажби на автомобили торент сайтове и т.н. също така искам да знам дали ще имам възможност да стриймвам по време на игра на League of Legends по възможност без лаг и спек ? ето и частите на самия комп : Процесор Intel Dual Core E8200 2,66ghz ... Рам 4GB DDR2 800mhz ... 240GB HDD ... Видеокарта Ati Radeon HD4850 512mb 256bit GDDR3
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.