Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Лаптопа до последно е работил. Без да е изключен е затворен. Сега когато е отворен да се работи с него, той не включва. на дисплея мига икона "SCRLK INDICATOR"

Какво мога да направя за да стартира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да натиснеш Scroll Lock  клавиш.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

8371054o.jpg

Малко е странно това съобщение. 

Опитахте ли да изключите със задържане на пауър бутона?

Редактирано от pconline (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е никак странно. На по новите компютри се появява звуков сигнал. Тук визуално четем миганията. Та на въпроса. Размених плочките на рам паметите и той тръгна. Благодаря на всички отзовали се!

Редактирано от trolza (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е никак странно. На по новите компютри се появява звуков сигнал. Тук визуално четем миганията. Та на въпроса. Размених плочките на рам паметите и той тръгна. Благодаря на всички отзовали се!

Ми интересно кое е странно според вас?

Не знаете кой е бутона Scroll Lock!

Кой от всичките е Scroll Lock клавиш?

Питате ни за мигаща икона ! Което предполага графична среда.

А пък сте чели мигания който даже и не сте споменал, освен ако не са миганията на "иконата"!!!

Според даденото от вас инфо сме се опитали да помогнем, а вие ни учите как се прави!!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"...той не включва. на дисплея мига икона "SCRLK INDICATOR"......" Това пише в първият пост. Извинявам се ако някой се е засегнал. Мисля че съм обяснил как тръгва лаптопа, до колкото съм можал точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Venci Velikov
      Здравейте извинявам се ако съм сгрешил раздела опитах се да намеря "магазинче" но не открих.

Та имам platstation 4 ultimate player edition 1TB от около 3 месеца но не ми допада много на стилът ....страхотна система е особенно след последните ъпдейти но не е за мен затова искам да опитам с XBOX никога не съм притежавал нищо на майкрософт освен windows разбира се   

В  перфектно състояние са конзолата и джойстикът.

Конзолата е в пакет с 20~ игри hdmi cable ,1 Dualshock 4 и playstation плюс абонамент за мултиплейър.

В замяна търся XBOX one S  (главно заради вграденото захранване ) ще е супер ако има поне 1 игра да разнообразявам докъто  си купя тези които харесвам .
    • от ssmetkata
      Колебая се между iPhone 5S или някой смартфон до 800лв. Искам да чуя мнения за iPhone 5S, но ако може от хора който са имали допир с продукти на Apple. До сега съм използвал Android и сякаш искам да сменя малко "лагера" , но преди това искам да чуя мнения за телефона, поддържа ли се още от Apple как стой въпросът с лага понеже е вече старичък, скапват ли се лесно, частите скъпи ли са, как седи въпросът с пиратските приложения.
    • от Йоан Арабов
      Здравейте вземах нов хард диск на стария компютър защото изгоря и тръгнах да инсталирам windows 7 ulitimate от флашка която си ми е специално само за инсталиране на windows 7 и гарантирано работи пробвах на моя всичко тръгва на онзи ми иска дравейве Ето като в този клип :
      Нямам как по друг начин да инсталирам windows 7 защото и двата компютъра нямат CD
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.