Премини към съдържанието
LooToSGoD

Galaxy s4 проблем със батерията

Препоръчан отговор

Здравейте

от както имам този Galaxy s4 i9505 имам проблем че батерията мн бързо и падат процентите и нови взех пак същото 

та имам втори на който когато сложа батерията там пада значително по бавно а телефоните са еднакви модели само цветът им е различен

Моля за помощ !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоя беше втора употреба, нали ? В такъв случай си купи нова батерия, възможно е телефона да е ползван дълго време. Между другото, изключи синхорнизирането, gps и други простотий. Или инсталирай CM 12.1 базиран ром, например този. С него съм и батерията трае много по-дълго от колкото други CM 12.1, също и от стоковият. А ако искаш да изглежда като стоковият, просто теглиш от Google Play CM 12.1 TouchWiz theme. Активира се от настройките в Themes. Просто избираш всичките и натискаш Apply. От сутринта до сега има 56% батерия, а го използвах много активно. Ще ти е проблем само ако използваш официалният S-View Cover. Ако искаш да ме питаш нещо допълнително пиши на ЛС.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш пуснат Bluetooth той също дърпа затова го спри и него.

Твоя беше втора употреба, нали ? В такъв случай си купи нова батерия, възможно е телефона да е ползван дълго време. Между другото, изключи синхорнизирането, gps и други простотий. Или инсталирай CM 12.1 базиран ром, например този. С него съм и батерията трае много по-дълго от колкото други CM 12.1, също и от стоковият. А ако искаш да изглежда като стоковият, просто теглиш от Google Play CM 12.1 TouchWiz theme. Активира се от настройките в Themes. Просто избираш всичките и натискаш Apply. От сутринта до сега има 56% батерия, а го използвах много активно. Ще ти е проблем само ако използваш официалният S-View Cover. Ако искаш да ме питаш нещо допълнително пиши на ЛС.

Пуснати са ми само Wifi,мобилен интернет,звукът и пестене на енергия,на двата телефона са така но на единия батериите винаги държат повече 

не мога да разбера от какво е това 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да е от самата батерия. Размени ги за малко и тествай.

Точно това казвам една батерия на моя се изтощава бързо местя я на другия и там е повече от супер 

еднакви са по всичко софтуер приложения и каквото и да е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ампеража на двете батерии еднакъв ли е? Логично е да е еднакъв, след като батериите са оригинални, но все пак...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройките им едни и същи ли са ? Дисплея, въздушните жестове, както и синхронизацийте дърпат много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скайпа не дърпа толкова. Просто да се увери че и двата са с еднакви настройки. Оня, нещо му е настроил, за да се държи така добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант да види дали всички настройки са еднакви е да го сложи на фабрични, ако все пак няма нещо толкова важно откъм приложения и така да сравни. Но при този вариант трябва всичко по-важно от телефона да ти е в SD картата, както и хората от телефонния указател - импортирани.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройките им едни и същи ли са ? Дисплея, въздушните жестове, както и синхронизацийте дърпат много.

Мда всичко е еднакво но пак единия дърпа повече ток от другия и да сменя батериите от единия на другия и обратното пак резултата на единия е много по добър 

Ампеража на двете батерии еднакъв ли е? Логично е да е еднакъв, след като батериите са оригинални, но все пак...?

Амперажът е еднакъв и на двете 

и двата телефона са със еднакви наствойки единия на скоро му направих Нулиране на самият телефон и това е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А наистина ли са едни и същи ? Провери в About Phone. I9500 I9505 I9506 I9515 или някаква версия на T-Mobile, Verizion и т.н. Също, ако искаш инсталирай Kitkat 4.4.2 При него батерията държи повече поради липса на шарений. Аз ти предложих един ром, чиято батерия при мен е повече от чудесна. Определено държи по-дълго от стоковия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с този ром който съм написал по-горе и батерията ми изкарва ден, като съм включил все възможни глезотийки. Може да изкара и 2 дена, но обичам като си легна да включа и телефона да се зарежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.