Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! От вчера съм създал мой собствен блог в blogger. Четох в интернет доста  статии и пробвах но не става: поставянето на музика за фон на блога която да тръгва автоматично при отваряне на сайта, поставяне на притурка с моя личен Фейсбук профил и бутон харесвам.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли по добре да отправиш въпроса към гугъл https://support.google.com/blogger/?hl=en#topic=3339243 ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, не е добра идея. Може да си закачиш някакъв html снипет от радио или плейлист който хората да пуснат по желание. Но да ги караш на сила да ти слушат музиката не е ок. Представи си че си браузваш вечерно време, отваряш някакъв блог и колонките започват да бумтят неочаквано. Няма да ти е готино нали?

Редактирано от Sa3ana3a (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, не е добра идея. Може да си закачиш някакъв html снипет от радио или плейлист който хората да пуснат по желание. Но да ги караш на сила да ти слушат музиката не е ок. Представи си че си браузваш вечерно време, отваряш някакъв блог и колонките започват да бумтят неочаквано. Няма да ти е готино нали?

Особено ако собственика му слъша heavy metal като мене. Примерно не мжоеш да намалиш и .... целият блок пред апартамента ти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами моят блог ще е свързан с забавлението и хобитата та мисля да сложа приятна музика.

По отношение на поставяне на притурка с моя личен Фейсбук профил и бутон харесвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук ще продължа темата с нещо допълнително.

Във сайта  който създавам в блогър добавих страници, за основно заглавие на всяка една от  страниците добавих снимка с надпис.

Като щракна върху снимката ми се отварят на голям екран и с десен бутон мога да ги сваля на компютъра. Искам тези снимки да не могат д се свалят(кодират) и преглеждат на голям екран, да останат в мини вариант като заглавни за страниците. Търсих, пробвах но уви.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси Blogger PHP GADGETS в гугъл ще намериш каквото ти трябва!

Редактирано от :)Андрей (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като щракна върху снимката ми се отварят на голям екран и с десен бутон мога да ги сваля на компютъра. Искам тези снимки да не могат д се свалят(кодират) и преглеждат на голям екран, да останат в мини вариант като заглавни за страниците. Търсих, пробвах но уви.

Просто използвай снимки, които предварително си намалил до желания размер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто използвай снимки, които предварително си намалил до желания размер.

А като редактирам html кода

Редактирано от толчо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнах да публикувам снимки от компютъра на съответните страници с иконата за снимки, снимките се подреждат една под друга. Пробвах, четох къде ли не в интернет но нещо не правя както трябва. Идеята ми е в две от страниците в които публикувам снимките да ги разгранича, като създам няколко албума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнах да публикувам снимки от компютъра на съответните страници с иконата за снимки, снимките се подреждат една под друга. Пробвах, четох къде ли не в интернет но нещо не правя както трябва. Идеята ми е в две от страниците в които публикувам снимките да ги разгранича, като създам няколко албума.

https://books.google.bg/books?id=m_dwQ7YHv7IC&pg=PA89&lpg=PA89&dq=create+albums+blogger&source=bl&ots=x_m_vZVCPO&sig=YY3jD1Pf2-pIC10KmxfE4ms0mtk&hl=bg&sa=X&ved=0CJ0BEOgBMA9qFQoTCPTuzOSOksgCFYESLAodxUYL-Q#v=onepage&q=create albums blogger&f=false

http://www.mybloggerlab.com/2013/08/how-to-create-jquery-facebook-photo-gallery-in-blogger.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се отнася до уеб пикасата първите стъпки ги направих качих снимките, създадох слайдшоу, намерих връзката за вземане на на връзката за вграждане. Ще съм много благодарен ако някой ми разясни частта с качването на снимките в блогъра от уеб пикасата. Изчетох доста от информация и прегледах дадените изображения, претледах и други статий но уви. Извинете ме за голямото невежество ама всички съвети и описания са дадени за старта версия на блогъра, а сега се работи с новата и не мога да направя логиката  показаните изображенията от старта версия и тази в момента с която се работи.

Благодаря предварително!

Редактирано от толчо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.