Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся горе долу нормален лаптоп за игри спрял съм се на това:  Асус.... някакви препоръки ако може да ми дадете.

Като игри:
Fifa 15-16, AION , Assasin's Creed

Редактирано от Антон Ангелов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук  e описано подробно за какво става видео карта, т.е. ако се играе на ниски настройки - става

Редактирано от pataran (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро си вземи asus x550j този с gtx850m и i5 4200u вчера го гледах в техномаркет мисля ,че е около 1200 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със тоя орязан процесор ще ги играе тия игри кога ме нема...игрите не са само видео.

по-добре да си вземе някакъв десктоп за тия пари,аз лично за игри и бюджет 1000 лева не го виждам номера.Или ще са щайги или кофти охлаждане.При всичко положения е зле,но автора си знае.Ако вземе някой втора ръка дърт геймърси лаптоп рискува да е грял като фурна с години и реално погледнато това са си пари на вятъра.Аз освен бизнес клас лаптоп друго втора ръка от тоя сорт не бих рискувал,но всеки се знае.Десктоп за тия пари ще подкара гореспоменатите игри доста прилично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със тоя орязан процесор ще ги играе тия игри кога ме нема...игрите не са само видео.

по-добре да си вземе някакъв десктоп за тия пари,аз лично за игри и бюджет 1000 лева не го виждам номера.Или ще са щайги или кофти охлаждане.При всичко положения е зле,но автора си знае.Ако вземе някой втора ръка дърт геймърси лаптоп рискува да е грял като фурна с години и реално погледнато това са си пари на вятъра.Аз освен бизнес клас лаптоп друго втора ръка от тоя сорт не бих рискувал,но всеки се знае.Десктоп за тия пари ще подкара гореспоменатите игри доста прилично.

Имам в момента такъв лаптоп под ръка и мога да ти кажа ,че ще успее да играе всяка една от излезлите версии на игрите който той е изброил при hd ready какъвто е и максимума де само при AC Unity малко се задъхва ,но всички знаем колко зле оптимизирана е ,но се играе при 35-40 кадъра на средни настройки справя се перфектно с новите заглавия MGSV,MAD MAX , GTA V като при MGSV държи 60 кадъра на medium-high настройки ,а при gta v 60 кадъра на medium настройки предполагам ще се справи и на по - добри настойки ,но нямах време да пробвам аз лично бях учуден да се справя толкова добре не очаквах нито една от игрите да е playable. 850m се справя много добре при овърклок и говорят ,че има големи подобрения при игра ,но не съм пробвал така ,че мисля ,че това е правилния избор на машина и определено препоръчвам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на колко градуса ти върви това чудо? Сигурен съм,че може да си изпържа един миш-маш на лаптопа ти докато си цъкаш.Ако си мислиш че 30 кадър е "смуут гейминг" си в заблуда,но пък както казах - всеки си знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на колко градуса ти върви това чудо? Сигурен съм,че може да си изпържа един миш-маш на лаптопа ти докато си цъкаш.Ако си мислиш че 30 кадър е "смуут гейминг" си в заблуда,но пък както казах - всеки си знае.

За размерите си е доста студен при игра държи 80-90 градуса само не видях къде съм писал ,че 30 кадъра е smooth gaming? И както писах при най - новите заглавия държи 60 кадъра който са ти напълно достатъчни за smooth gaming ,а и когато си купуваш лаптоп за игри не очакваш много! Разбира се ,че настолна машина за тези пари би била по - добрия избор ,но очевидно ,че на автора му трябва лаптоп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

80-90 градуса си е тежко.

Пак зависи какъв лаптоп за игри си купуваш ;)

Стана ми интересно дали 80/90 градуса са проблем за този процесор.

Това, което е описано е, че максималната температура, на която може да работи процесора е 100 градуса.

Може да прочетете и тук, че 80 градуса не биха били проблем за процесора, като дори това няма да намали ни най-малко живота му 80º Temperature in i7 4510U cores

Изглежда, че дори и 90 градуса няма да представляват проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бре,ти мани процесора,но нали се сещаш,че с това охлаждане вътре ще бъде африка...колко време мислиш че ще изкара машината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.