Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер , обръщам се към вас с въпрос за следните слушалки TDK ST410 . Ако някой има опит с тях или с други от марката ,моля да изрази мнение. Благодаря предварително за отделеното време ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази марка е световно известна,но с производството на едни от най качествените аудио касети от миналото.За слушалките не мога да кажа,че е същото! 27 лева е учудващо ниска цена,според визията и характеристиката им.Може да си помисли човек да ги купи,но дали ще свирят добре е на късмет!Ако търсиш качество избери някой модел на Sennheiser или Audio Technica.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 27 лева по-скоро търси ниска цена, ама докато се чуди ще свърши примоцията или слушалките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да ги поръчам, ако не ми харесат ще ги върна нали имат такава опция.Те всъщност са на 70% намаление така че не губя нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал Havit HV2093

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от lawyerkarachi
      Търся си слушалки за плуване и съм се спрял на тези 2 вида.Моля да ми препоръчате и вие ,ако имате наблюдение за добри такива.Важното е слушалките да са водоустойчиви.
      1. Водоустойчиви слушалки на H2O
      2.Спортни водоустойчиви на Fonge
    • от miriami
      Здравейте! 
      Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
      Благодаря предварително!
    • от kakato10
      Здравейте!
      На Windows 10 съм и не виждам начин да сменям между колонките и слушалките през ОС-то или драйвърите на на звуковата карта. И двете съответно са свързани към звуковата карта. Обнових driver-ите и въпреки това не виждам такава опция. Звуковата карта е Realtek. В общи линии идеята е че искам и колонките и слушалките да са включени постоянно към компютъра и от софтуер да си избирам към кое от тях да отива звука.
      (приложената снимка е при вързани както колонки така и слушалки)
      Благодаря предварително!

• от Георги Л.
      Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.