Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Монитора  е втора употреба ,но бих искал да знам дали ще бъде подходящ за видеокартата ми.Също така дали ще става за игри.

http://www.kvantservice.com/LCD_Monitori_detaili/Artikul_705_L2245WG.html     На едно място видях ,че матрицата е TN ,а от друга страна прочетох,че в момента най-добра матрица била IPS.Но ъгълът на видимост, според това, което проучих, е добър.Нямам възможност за чисто нов монитор,така че това е положението.Със сигурност би бил много по-добър от сегашният ми Philips CRT.Изискването ми е да не е по-малък от 19 инча.Ако предложите и нов с някой и друг лев отгоре като по-добро предложение, също ще бъде добре дошло.Досега не съм обръщал сериозно внимание на монитора,но ми се ще да го сменя.Изобщо не съм запознат с характеристи и технология,просто горните данни ги проучих в момента.Картината на опресняване да не е по-голяма от 5ms.Ами това е засега,ще очаквам мнения и предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сайта, от който си предоставил връзка виждам 3 добри модела, но нямам представа какво означават обозначенията за статус на артикула(А, Б). Ето ги и тях: U2212HMU2312HM и ZR22w. За нов с подобни характеристики мисията е невъзможна. А ъглите на видимост при TN са ~ 90 на 65 градуса по хоризонтала и вертикала, което няма да ти хареса, ако гледаш монитора от разстояние. Но основния проблем при тази матрица е цветоподаването.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ,а този ,който си дал,а също и от  другите два от XECUTIONER, кой е за предпочитане?И тъй като съм от провинцията,доколко подходяща  идея е да си поръчвам по сайта, и да ми го доставят с куриер без възможност за тест?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По вторият въпрос - мисля че не е подходяща идеята. Особено пък без възможност за тест. Например няма как да знаеш дали монитора не бръмчи постоянно или в някои моменти, докато не го пуснеш... Ако няма магазин в града - по-добре е да похарчите няколко лева за пътни и да видите на място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е.Днес си купих HP ZR22w монитора.Харесва ми.Доволен съм.Благодаря на всички ,които по-рано се отзоваха с мнение или съвет ,и всъщност ми помогнаха да направя избора си.Смятам темата за монитора за затворена.Но бих искал да попитам,дали са нужни някакви драйвери,макар че като гледам си работи много добре и така.

Редактирано от aheiron (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Нагласяй резолюцията,яркостта и цветовете и се радвай.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.