Премини към съдържанието
aburlakov

Съобщения "CRITICAL PROBLEMS"

Препоръчан отговор

Телефонът ми е Galaxy S3 NEO, Падна му батерията и се изключи, като го свързах към мрежата и го включих ми излезе едно го съобщение:
WARNING
A custom OS can cause a critical problems in phone and installed applications.

If you want to download a custom OS press volume up key.
Otherwise, press volume down key to cancel.

какво да правя?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Factory reset и ако пак продължава да ти излиза това префлашваш наново фърмуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Factory reset и ако пак продължава да ти излиза това префлашваш наново фърмуера.

Или просто маха калъфи ако има и рестартира. Влазял е в Download менюто.

Ето за какво говоря.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пиша в темата, но проблема и телефона са идентични - та затова.

Щерката си правила скрийншот на екрана (това често се правило според нея), но нещо объркала комбинацията от бутони и излязло въпросното съобщение. 

Искам да попитам дали и какво трябва да направя. Телефона е в гаранция, но е купен от сайт за електронно пазаруване, а не от магазин в града. При това положение да пробвам ли нещо или да потърся контакт с продавача - за да не ми отпадне гаранцията.

Редактирано от human1970 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махаш батерията... Това е просто едно Download Menu (или доста наричано Odin Menu) в което се влиза с home бутона + volume down бутона + power бутона. Кажи какъв телефон има щерка ти, понеже при S3 Neo скрийншот се прави като се активира една функция и използваш дланта си. Ако искаш ще ти направя видео като си оправя телефона.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е точно същия - S3 Neo. Батерията я махах няколко пъти, единия път дори изчаках 24ч. преди отново да я сложа.

Странното е това, че този екран (със жълтия триъгълник) има дадени 2 възможности - като се натисне бутона за звука - или нагоре или надолу. Пробвам и 2те - нищо не става.

Чрез едновременно задържане на 3те бутона - УсилванеЗвук, ХоумБутона и бутона за вкл/изкл - успях да стартирам телефона, но отдолу в ляво седи надпис - "Безопасен режим". Изпробвах всякакви варианти, но не успявам да вкарам телефона в Нормален режим - или си стои в Безопасен или отново излиза съобщението с жълтия триъгълник. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно щерка ти, е натиснала много силно бутона и той е заседнал. (тоест, бутона за намаляване е постоянно натиснат)

Носи го от където си го взел (или някой друг) заедно с гаранцията му.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Току що пробвах - пуснах една песен и бутона за усилване и намаляне на звука си действа нормално - стои си на настроеното положение. Ако е заседнал - постоянно сам ще си намаля звука. 

Ровя из менютата на телефона, но не мога да намеря - Възстановяване на заводските настройки - да опитам и това да пробвам.

Направих проверка на бутона за звука без да е пуснато приложение. Действително явно има някакъв проблем - индикатора се движи надясно (усилване), но не и наляво. Много странна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че пиша в темата, но проблема и телефона са идентични - та затова.

Щерката си правила скрийншот на екрана (това често се правило според нея), но нещо объркала комбинацията от бутони и излязло въпросното съобщение. 

Искам да попитам дали и какво трябва да направя. Телефона е в гаранция, но е купен от сайт за електронно пазаруване, а не от магазин в града. При това положение да пробвам ли нещо или да потърся контакт с продавача - за да не ми отпадне гаранцията.

Фабрични настройки: Меню -> Настройки -> Общи -> Архивиране и нулиране -> Нулиране с фабричните данни!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстанових заводските настройки, но телефона продължава да е в Безопасен режим след като се стартира, а при опит за вляза в нормален режим се рестартира и ... жълт триъгълник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми направих видео, ама клипа стана 40МВ и не знам как да го кача.

Май стана:

http://www.filedropper.com/vid20151018132914mpeg4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Действително се оказа повреда в бутона за звука. Понеже на щерката не и се чакаше цял месец - да се изпраща телефона във фирмата и оттам в сервиза на Самсунг - отидохме в сервиз в Бургас и проблема се реши за 1 ден срещу 20лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.