Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Американско захранване - безопасно ли е за включване?

Препоръчан отговор

Това можеш да го кажеш на  Кen за да го знае, а не на мен. Или четеш избирателно?Човека пита как може да го ползва и съм му отговорил. Или според теб не е правилен отговорът ми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз последно съм написал по-гре какво мисля, че е най-икономично и разумно - да си вземе евро захранване за конзолата. (100-127V/4.8A 200W траф как шще ги поеме?)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те това е. Трансформатор. И понеже на линковете има няколко модела, търси поне 200VA, а за запас и 300.. Има ги на много места. Примерно и Конрад

Ново захранване за конзолата за нашата мрежа ще е значително по-скъпо.

Предупреждавам да не се натресеш на евтино адапторче с диод, което става само за нагревателни уреди тип ютия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И що го занимавате човека с глупости,може да си подкара конзолата с какво да е pc захранване което докарва поне 16А на 12V линия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Здравейте колеги и аз имам същия проблем и искам да разбера дали 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=xbox+one+power+supply&_sacat=0

Този уред е свършил работа защото вече ми изгоряха два конвертора :(

Разпитвах и търсех решение доста пъти но без успех ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване