Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да ви попитам защо на хора където съм пратил покани за приятелство и не са ми приели - не във всички случай не ми се показва , че съм пратил поканата и нямам изобщо бутон за добавяне на приятел . Те ли го правят така че само лично те да пращат покани или по някакъв начин ме блокират мен да не им пращам повече покани . Дано ми се разбере въпроса малко 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато на потребителя отсреща му се покаже поканата, той може да я изтрие и след това да я отбележи като спам. Това означава, че Вие повече няма да можете да изпращате покана за приятелство, но пък другият потребител, ако пожелае, ще може да Ви изпрати покана.

Редактирано от boundless stranger (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мислих , че само аз имам подобен проблем но това е ново преди не беше така , преди като ми дадът игнор пак става да изпратя покана , но сега явно са променили политиката за поканите което е доста досадно !

И мисля , че ще има доста недоволни потребители и ще ги притиснат да върнат старата система за поканите . Верно преди имаше блокажи колкото покани изпратиш и като преминеш границата на лимите и ти слагат бан за 1 месец но това вече го премахнаха / за моя радост / :)

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е това е доста тъпо .. 1 вид мога да изям бана ако доста хора го отбележат като спам :D //  Пък една приятелка ми каза , че от настройките някъде си избираш да може само ти да пращаш покани с цел повече "Followers" Абе какво да ви кажа ... :D  Благодаря ви иначе , ще видим до къде ще го докара фейса  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.