Премини към съдържанието
Archy

Въпрос относно DPI на мишка

Препоръчан отговор

Здравейте, имам мишка, която поддържа различни стойности на DPI. ( от 800 до 1600, мисля че беше ) Въпросът ми е как да разбера на колко DPI ми е мишката сега? Сега е доста бърза, а когато задържа копчето на мишката отгоре ( бутонче DPI ) става бавна при мърдане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какъв е модела на мишката ? Повечето китайски и като цяло нисък клас мишки са без софтуер - тоест няма как да си направиш DPI по твой вкус . Аз например съм Steelseries Rival - отваряш си контрол панела на мишката и си го правиш както ти е удобно , е верно мишката е доста пари , но лично съм повече от доволен от нея .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Enotus MouseTest

http://www65.zippyshare.com/d/30869448/797137/MouseTest.zip

LL

Тестването става като натиснеш бутона Start и задържиш първото копче на мишката и местиш курсора в празното поле от долу ляво-дясно от край до край.

btw Steelseries Rival е мишка изпозваща старата  платка Avago 3050 ,но в нова пластмаса,но вече вместо 9 $ струва 90 $  :wink12:

Пич съжелявам да ти го кажа,но имаш най обикновенна мишка с скъпа реклама по нея.Мишката ти струва 9 $ а логото 81 $  може да си я поръчаш директно от китай с твоето лого на по ниска цена както и правят steel series както знаеш те нямат завод а само поръчват от китай продукти с тяхно лого и опаковка ако производителят предлага такава опция.

Редактирано от KoiAzLiWe (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да китайска е, няма софтуер. Иначе относно предложената програма, правя всичко както трябва винаги излиза 200 DPI. И искам да попитам има ли начин да увелича polling rate ( hz ) на мишката по някакъв начин на Windows 8.1. Потърсих в google, но излиза само за Windows 7 и Vista.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.