Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Моля, дайте предложения за оптимален вариант до 500 лв. максимум. Ще се ползва за разговори, интернет и снимки от време на време. Телефонът ще се купува нов, предпочитам да не е от оператор, но не го изключвам като вариант, защото скоро ми предстои преподписване на договор с Теленор. Иска ми се да е 5 инча, най-много 5.2. Също така държа на стилен дизайн. :)

Моля ви без китайчета от рода на Xiaomi, Meizu, ZTE.

Набелязала съм следните модели, ако може да споделите мнение за тях.

Huawei P8 Lite

Huawei Ascend G7 (въпреки, че ми идва голям)

Sony Xperia M4 Aqua

Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy A5

Редактирано от PSG90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Huawei P8 Lite ,определено

Samsung Galaxy А5 на второ място

Това са моите препоръки

Редактирано от lost in (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все си мисля,че М5 на сони би трябвало да го пуснат скоро.Жалко че не откривам примиерна дата за Еу,но пък си мисля,че ще е малко след зед 5.На хартия е страшен телефон,като цената би трябвало уж да е около 300 евра.

Редактирано от Carlsberg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант е да изчакам още известно време, не ми е спешно. Но все си мисля, че М 5-тицата ще е около 700 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви без китайчета от рода на Xiaomi, Meizu, ZTE.

Набелязала съм следните модели, ако може да споделите мнение за тях.

Huawei P8 Lite

Huawei Ascend G7 (въпреки, че ми идва голям)

без китайчета, а си избрал " краля" на китайчетата ? :eek:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сони М5 по-скоро ще е около 400 Евро, съдейки по това че в САЩ вече се продава през ebay за $409. В един австрийски сайто го видях вчера за 489 Евро... доста разочроващо като цена. Иначе на хартия изглежда много добре и се облизвам и аз за него.

И за да не съм офтопик бих препоръчал на автора да погледне някои от по-миналогодишните флагмани, например Samsung Galaxy S4, в червения оператор го имаше за под 400 лева с договор, а на свободна продажба е около 500 лв. Може като модели да са старички, но бивщите флагмани са проектирани и произвеждани с идея за премиум продукт и според мен са по-добър вариант от нов модел среден клас.

Редактирано от technoprofan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сони М5 по-скоро ще е около 400 Евро, съдейки по това че в САЩ вече се продава през ebay за $409. В един австрийски сайто го видях вчера за 489 Евро... доста разочроващо като цена. Иначе на хартия изглежда много добре и се облизвам и аз за него.

И за да не съм офтопик бих препоръчал на автора да погледне някои от по-миналогодишните флагмани, например Samsung Galaxy S4, в червения оператор го имаше за под 400 лева с договор, а на свободна продажба е около 500 лв. Може като модели да са старички, но бивщите флагмани са проектирани и произвеждани с идея за премиум продукт и според мен са по-добър вариант от нов модел среден клас.

Може би си прав.Уж по-евтин щеше да бъде,но не знам.Аз съм с зед 3 компакт,но преордърнах един зед 5 премиум и сега точа лиги...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

M4 aqua .. със такъв съм и просто ... няма да съжаляваш ... къпал съм ги 100 пъти и все още няма проблем , справя се със всяка игра и приложение без проблем ... само ще трябва да отделиш 19 лева за да му вземеш една сд карта от 16гб ! :)  

Друг вариант е да вземеш самсунг с4 .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/24/2015, 2:32:24, PSG90 написа:

Знам, че е китайска. За това съм посочила кои китайски марки имам предвид. :)

Човек! Xiaomi е може би най-добрата китайска марка, а ти му викаш боклук?

Моето предложение е Meizu Metal. Което е къде по-добре от което и да е huawei... Всичките им модели са с старо поколение карта, процесори собствеоно производство на които не им се знае качеството и т.н....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо предлагате китайчета на човека като има висока цена ??? Разгледай Samsung Galaxy A5 и LG G3 16GB и Sony Xperia M4 Aqua !!! Което ти хареса повече взимай и не се замисляй ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.