Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Конфигурацията ми е следната- mb- Gigabyte ep35-ds4, CPU: Xeon e5410 (2.33ghz, 12mb), 6gb ddr2, 2x1tb hdd, ati hd7970 - 3gb, няква записвачка там.

Захранването ми беше 1010 ватов фортрон еверест, ама нещо пак умря. Свети му отзад лапичката ама никви признаци на живот. Преди около 2 години се беше прецакало и срещу 50 лв му сменяха там някви кондензатори. ама то е вече на горе долу 10 години. Компютъра се ползва рядко вечер да се гледа youtube и филми, а като го няма семейството играя игри - затова е тая видео карта. Държа да отбележа че не успях да я подкарам с два 6 пинови конектора тръгна като сложих два 8 пинови. картата е сравнително нова втора употреба.

Моля за вашите препоръки какво захранване да си взема искам ново ако може до 100 лв.

Имам мечти след около половин една година да мина на новия сокет и новата ддр4, ако има значение де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не че нещо ама ми писна от тия фортрони. Настоящото ми е 4ти фортрон единствено от първия ми 350W PNF  бях доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не че нещо ама ми писна от тия фортрони. Настоящото ми е 4ти фортрон единствено от първия ми 350W PNF  бях доволен.

Tt SE530Gold 138 лв.

Редактирано от dl777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

te-то е най-добър ама отива към 150.

Викторе,кое е това te-то за 150 лв.А Фортронът ,който си предложил за 120+ лв...

"

1. Be Quiet е

2. 110 лева е

3. Казах че отива към 150, не че е 150"

Викторе:

1.Това си е фортрон и не от добрите;

2.На линка цената на тоя фортрон е 117 лв;

3.Ако имаш предвид под "te-то" SE530Gold,то от линка е видно,че е 138 лв. и съм написал цената.

:D

Редактирано от dl777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викторе,кое е това te-то за 150 лв.А Фортронът ,който си предложил за 120+ лв...

1. Be Quiet е

2. 110 лева е

3. Казах че отива към 150, не че е 150

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, старото отива на ремонт дано го спасят.... при замерване минава, почвам да се съмнявам за късо на дъното и да се включва защита. Ще пробваме на друг комп утре

Какво мислите за raider? китайски боклук предполагам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, старото отива на ремонт дано го спасят.... при замерване минава, почвам да се съмнявам за късо на дъното и да се включва защита. Ще пробваме на друг комп утре

Райдър 550 -бива и ти е достатъчно,но ако можеш да отделиш още някой лев за Тт СЕ 530Голд-не се замисляй.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те всички са китайски. Иначе Raider-а е среден клас и надеждно. Действително може да ти осигури 500W за разлика от Хипера примерно.

пс. Между другото Be Quiet ползват точно фсп а конкретно оня модел би трябвало да е на база на Raider-а. 

Което обаче не го прави по-добро. Лично аз бих взел Raider-а при тая цена. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пс. Между другото Be Quiet ползват точно фсп а конкретно оня модел би трябвало да е на база на Raider-а. 

Което обаче не го прави по-добро. Лично аз бих взел Raider-а при тая цена. 

8383322Q.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.