Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния проблем.
Лаптопа ми е hp envy touchsmart ultrabook 4 
Фабричното зарядно ми изгоря .Закупих си ново , но от както съм с него батерията ми зарежда от 81-95 % и спира да зарежда ,започва да се отзарежда..
Обаче ми беше направило впечатление и със фабричното зарядно ,че постоянно му прекъсва тока .. зарежда не зарежда .. и вече това супер много ме дразни.
Според вас от какво може да е .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда има още 1 месец гаранция.. ама какво да им обясня .. при положение ,че ще го държат 1 месец и нищо няма да оправят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... батерията ми зарежда от 81-95 % и спира да зарежда ,започва да се отзарежда...

Да не си ъпдейтвал версията на БИОС?На моят лаптоп НР ,бях я обновил,след което зареждаше и се разреждаше постоянно батерията,независимо че си е включен в тока.А преди това,след като спираше да зарежда,не се разреждаше.Оказа се,че е работил все едно само на батерия.Усетих се след няколко месеца,но беше късно,батерията му издъхна.Купих нова,върнах предишната версия на БИОС,тогава се оправиха нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не помня да съм правил такова нещо.. как мога да проверя и да оправя нещата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре не пипай нищо,а си използвай гаранцията докато е време.

Обясняваш им същото като тук,че батерията не зарежда до край,а после се саморазрежда,както си е на ток.Ако го държат един месец и не ти хареса им го връщаш пак.В противен случай,след този месец,ще си купуваш батерията сам.Както изглежда,тя може да е пътник,дори и в момента

Цитирах два поста,по отделно,писах под тях,след като кликнах „добави“ станало бъг и се получи като един цитат,все едно не съм го писал аз.Тази калда още не са я оправили...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Батерията няма как да е пътник след ,като държи 2-3 часа с много активно натоварване.
Проблема е някъде другаде ..
Как  мога да проверя , да калибрирам батерията , може би с биоса , но не помня как ставаше това .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда има още 1 месец гаранция.. ама какво да им обясня .. при положение ,че ще го държат 1 месец и нищо няма да оправят. 

Е нали трябва да има решение в крайна сметка? Или да ти заменят батерията с нова, ако проблема е там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако попадне на техници като ония под моста ще го изкарат виновен и за потопите,и за корупцията,и климатичните промени в световен мащаб и накрая ще го накарат и да си плати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rosen27
      Здравейте! Имам проблем с лаптопа ми. Марката е HP, а моделът е G3 450. От скоро започна да не ми зарежда батерията. След това батерията винаги ми стои на 0 процента, дори и с батерия. После започна да става супер бавен и да загрява за има няма никакво време. Сега не ще да включи, тоест включва зарежда уиндолса и дотам, никъде не ще да продължи. Ей сега го включвам и ми показва това. - http://dox.bg/files/dw?a=7a02099d3e ( не ми даде да го прикача от прикачи файл) и това е .. моля за помощ 
    • от qazwsx qazwsx
      Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
      Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
    • от peekmemf
      Здравейте, снощи докато бях на лаптопа забелязах следния проблем: батерията беше изтощена и както обикновено включих зарядното към лаптопа. След около 20 минути иконката на батерията на екрана показваше, че батерията е напълно заредена, но на лаптопа отвън има индикатор за батерията когато се зарежда,  и когато е напълно заредена свети в бяло, а когато има още да се зарежда - в червено. Та докато на екрана показваше, че батерията е напълно заредена, индикатора светеше в червено, т.е, че има още да се зарежда. Махнах аз зарядното и пак си показваше 100%, когато насочих мишката към иконата на батерията на екрана. След около 5 минути изведнъж падна до 80% и след 15-20 минути падна до 20%. И днес пак се случи същото... Та въпроса ми е защо windowsa ми показва, че батерията е заредена като всъщност не е и да държа ли лаптопа на зарядно докато индикатора не започне да свети бяло. Лаптопът е Asus K555L ако има някакво значение. Благодаря предварително!
    • от pi4man
      Здравейте. Имам Iphone 5s, батерията на който започна да държи все по-малко и по-малко. Реших да сменя батерията и за целта поръчах нова. Относно самата подмяна не мисля, че ще имам някакви затруднения, имам нужните технически познания. Изгледъл съм и няколко клипчета в youtube. Въпросът ми възникна при разговор с човек държащ сервиз за телефони. Въпросният човек ми каза, че след подмяната съществува риск, устройството въобще да не се включи. Това вярно ли е? 
    • от loranst looa
      Здравейте , може ли да ми кажете има ли някъде такова нещо като сешоар на батерии  които може да се ползва без да бъде включен в контакт   и ако има къде може евентуално да се намери такова нещо Като да уточня става въпрос за истински сешоар не за детска играчка  . Благодаря 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.