Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така купих си LG G3. Тествах го под вода, защото съм чувал, че е водоустойчив. Издържа 3 часа под вода всички портове работят. Наскоро видях, че под батерията има индикатори за водна щета( нещо такова беше) те си бяха бели, а по принцип когато е влязла вода за червени/розови и имат "Х". Та да ви питам LG G3 водоустойчив ли е или не ? 

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така купих си LG G3. Тествах го под вода, защото съм чувал, че е водоустойчив. Издържа 3 часа под вода всички портове работят. Наскоро видях, че под батерията има индикатори за водна щета( нещо такова беше) те си бяха бели, а по принцип когато е влязла вода за червени/розови и имат "Х". Та да ви питам LG G3 водоустойчив ли е или не ? 

С извинение, нормален ли си?!?!?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Wildzet
      Дадох стария ми телефон на майка ми, но батерията свършва бързо, някаква фалшива е. Когато го ползвах я смених, на около 6 месеца е, но мисля, че ме излъгаха нещо в сервиза. Искаха само 20лева за ''нова'' батерия при положение, че навсякъде ги продават по 40лв. С около милиметър и нещо е по-малка от старата, оригинална, батерия е. Тази в момента държи около 30 минути и умира от 100%.... 
      Та, някакви идеи от кой сайт или магазин в Русе мога да закупя оригинална батерия за LG G3 (3000mah)? 
    • от Рада Масленска
      Добър вечер! Искам да попитам, някой по-информиран от мен, изобщо има ли разлика/и между LG G3 D850 И LG G3 D855. И ако има - каква е/са тя/те? 
    • от radoslav55
      Привет на всички,
      Потребител съм на LG G3 D855 16GB от повече от една година. Вчера ми се случи нещо доста странно - по време на средна употреба телефонът се рестартира сам, при което като се включи зарядът на батерията от 45 - 50% падна на 9%. Стори ми се много странно, още повече когато за около 5 минути след това се вдигна на 12 - 13%. Имате ли представа от какво може да се е получило това? Трябва ли да го нося на сервиз, като се има в предвид че и преди се е рестартирал от само себе си, но много рядко и никога със загуба на заряд.
      Ще прикача скрийншот на графиката на батерията точно когато се включи.
      Благодаря предварително и поздрави!

• от UltraViolence
      Здравейте ! Искам да попитам няколко въпроса относно LG G3S и по точно техните притежатели.
      Как се справя телефона с по-тежки игри? Например asphalt 8, real racing 3 и т.н.
      Добра ли е камерата?(Ако може някой да ми прати линк на ЛС със снимки направени с него) 
      Какви впечатления имате от телефона ? Положителни,отрицателни страни? Извинете, че питам толкова много, но информацията за него е доста оскъдна и немога да намеря почти нищо. Благодаря предварително 
    • от radi9984
      Здравейте.
      Решил съм да си купя нов телефон и съм се спрял на този модел : http://smartfoni.bg/products/LG-D855-G3-32GB.html.Въпросът ми е да ли този сайт е надежден и и от къде другаде бихте ми препоръчали да си го взема.Важно е да бъде 32GB версия и цената да е горе-долу същата.Мерси предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.