Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , преди няколко дена ми излезна този проблем свързан със wi-fi -я .. та проблема стана , след като без да искам  дръпнах захранващия кабел и лаптопа изгасна , защото  когато играя или съм си вкъщи , батерията не се използва. ... и включих лаптопа , и какво да видя wi-fi иконата я няма , а показва само локалната иконка , за интернет на кабел .. Включих кабела , защото нито във настройките , нито никъде не можех  да намеря wi-fi настройките .. и от бутона , който се намира на F12 също не става .. 

И както и да е ... Изтеглих на ново драйвърите , обаче за windows 8,1 , защото аз съм на 10 и във сайта на ХП няма драйвари за 10 и пише ,че те автоматично от ъпдейтите ще се инсталират ..  Та взе че стана ... оправи се , но след като рестартирам лаптопа или го изключа за известно време , драйварите се губят и пак става така .. и пак трябва да пъхам интернет кабела , за да оправям всичко на ново ... 

Моля за помощ , защото не знам вече какво да мисля ... 

п.п Днес го преинсталирах и пак така .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да ти отговори човек,когато имаш интереси към софтуер,хардуер,а питаш като малко дете?Виж какво смешно обяснение даваш:„Изтеглих на ново драйвърите ,обаче за windows 8,1, защото аз съм на 10 и във сайта на ХП няма драйвари за 10“.Единствен отговор,който мога да дам е,че щом няма wi-fi икона,значи няма драйвър,не е точният за твоята система или не е за твоя модел мрежова карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами може и да не съм се обяснил правилно , но исках да кажа , че драйвъра се губи след рестартирането .. Та бях решил да опитам със преинсталация , защото тоя драйвър ме умори .. Но дори  и след преинсталацията имах този проблем .. А по принцип във официалния  сайт на HP пише , че при  windows 10 драйвърите ще се изтеглят от ъпдейта на windows-a, но без ефект.. та реших да сложа драйвъри за 8,1 на 10 .. и пак не и не и нее...  Накрая го преинсталирах на 8.1 , изтеглих всички нужни драйвъри  и пак същия проблем .. Та както и да е , вече се оправих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казват, че мобилният каталист 13.4 решава проблема:

http://www.guru3d.com/files-details/amd-catalyst-13-4-whql-download.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.