Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте съфорумци!

Имам едно запитване към вас и то е свързано с услугата за индексиране при Windows.

При опит да добавя дял от диска (става въпрос за D), не ми позволява да го добавя.

Знам, че ако форматирам D-то ще се добави но имам твърде много гигабайти информация за да форматирам. 

Та въпросът ми е има ли начин да се добави към индексирането без да се форматира. Изчетох доста теми и не стигнах до решение на проблема. А на въпроси защо бих го направил - ами търся файлове постоянно, а когато са индексирани става значително по-бързо. Ето скрийн на проблема.

123.thumb.png.ce6e4f4b4ac47279baafd1e89d

Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като натиснеш най-отдолу Show all Locations, какво ти показва. Дали не показва и тези които не са маркирани, с нужната ти опцият  да се  маркират?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартираш Indexing Options, щракаш Modify, Show All Locations, слагаш отметка на D, махни отметката на Internet explorer History - това ще те предпази от генериране на грешка.  Щракаш ОК. Щракаш Advanced, бутон Rebuild.Сега чакаш да реиндексира. Щракаш OK,OK.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен най-просто е, кликаш с десния бутон и избираш Include in library и може и да създадеш отделна библиотека за D. Всички библиотеки се индексират.

Редактирано от plamenbm86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Stoicho.k7
      Лаптопа е ползван много малко време и няма никакви забележки!
      Всичко по него е запазено и е в перфектно състояние. Единствено батерията му държи 30-тина минути.

При закупуването му получавате, безжична мишка с формата на кола, чанта от естествена кожа и чиста инсталация на Windows 10 PRO + Microsoft Office 2016, като операционната система ще бъде оптимизирана и всичко ще бъде настроено и готово за работа/ползване.
      Тоест - ПОЛУЧАВАТЕ ГОТОВ ЗА ИЗПОЛЗВАНЕ НАСТРОЕН И ЧИСТ ПРОДУКТ + УНИКАЛНА БЕЗЖИЧНА МИШКА И ЧАНТА ЗА НЕГО! 

ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
      - видео карта - Intel(R)
      - процесор - Pentium(R) Dual-Core CPU T4500 2,30GHz
      - RAM - 3GB DDR3
      - твърд диск - 600GB HDD
      - 15.6 инча
      - DVD записвачка
      - вградена уеб камера
      - жак за микрофон/слушалки
      - Bluetooth
      - и други...

Лаптопа е перфектен за работа с офис програми, браузване в нета, филми, музика и леки игри.
      Гаранция - няма.
      Доставката се поема от купувача или чрез лично предаване.
    • от Alexandar1115
      Здравейте! Втори ден имам доста досаден проблем с първото ми зглобено PC. Всичко тръгна като по вода след пускането(и аз не знам как), вкарах диска за Windows 7 и изведнъж както влиза в инсталацията мишката и клавиатурата спират. След това сложих SSD-то на друг компютър да си го кача. Но сега след като се пусне компютъра спират отново
      Дъно: ASUS Prime B350M-A.                      Windows: 7 Ultimate 64
      1.В BIOS работят перфектно
      2. USB Legacy е активирано както и всички USB портове
      3. Включвах ги на различни места, както 2 и 3 USB port 
      4. Компютъра няма никакви драйвъри на него защото няма как да ги инсталирам
      5. Не разполагам с мишка и клавиатура PS/2 слот
      Как да реша проблема или поне идея как да си инсталирам драйвърите за дъното и предполагам ще тръгнат след това?
    • от Тъп Но Грозен
      Здравейте колеги, имам нужда от вашата помощ. Става въпрос за преинсталирането на windows7. Имам си boot флашка, с която всеки път си преинсталирам компютъра, обаче сега имам доста странен проблем. Когато вляза в boot менюто и дам boot да се изпълни през плашката, не ме вкарва в boot менюто да избера къде да се инсталира windowsa и съответно да изтрия дяла с старият windows, а директно ме праща от мястото директно на инслирането на windowsa, с 2 думи се пропуска 1 стъпка.

Моля за помощ, че подобно нещо до момента не ми се е случвало.
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден Направо към въпроса ми ? Одеве преди 2 часа като станах и пуснах компа нали както си му е реда изчаках да зареди и после отворих Google Chrome и чакам да зареди по едно време незнайно защо отворих TaskManager да видя кво става там и забелязах 3 процеса с име : software_reporter_tool.exe които бяха активни не повече от 15 секунди след това всичките изчезнаха Тръгнах да търся из форумите нещо ако мога да намеря за тези процеси някъде пише,че това били на Google Chrome няква добавка на други места пише,че този файл било някъв вирус инсталиращ се за следене и кражба на лични данни и честно казано вече се обърках незнам на кое да вярвам Някой ако с нещо може да ми бъде полезен и знае нещо относно проблема нека да пише !!! 

• от ngdt
      Здравейте.
      Днес се опитах да преисталирам Windows-ът на лаптопа си. Пуснах да се инсталира от usb устройство, преминах през няколко фази на инсталация/extract-ване на файловете и по едно време машината прегря и се угаси... Когато се опитам да го пусна се появява син екран с грешка 0x00000024, не се получава и да инсталирам win наново от usb-то. Моля помогнете, проблемът е сериозен и ще съм много благодарен на отзовалите се!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.