Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте момчета и момичета,
от скоро не бях пускал компютъра та едва вчера го включих от доста дълго време ... тааа реших аз да си отворя браузъра, кликвам ... а? не се отваря, пробвах и с друг браузър, с 3ти 4ти и така с възможно всички браузъри, никой не се отваря. В смисъл такъв не че не зарежда страницата, ами когато кликна в/у самият браузър и изписва че зарежда, но едва ли не 4-5 секунди след това спира да се върти кръгчето и не се отваря. Гледах в Антивирусната да няма някой FIrewall включен - няма .. Моля помогнете, СПЕШНО Е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънна ли на интернет доставчика си да им кажеш какъв е проблема да им обясниш,че не ти зарежда ? Понякога при тази причина се случва така,че проблема идва от интернет доставчика ако примерно наскоро времето е било лошо валяло е дъжд имало е светкавици и гръмотевици.Може би тук не е мястото да го пиша но ... този случай ми напомня преди при мен имаше такъв проблем с интернета.Отварям браузера или скайп каквото и да е което използва интернет и го чакам чакам чакам докато зареди минаваше доста време,най накрая когато зареди в скайп пробвах да приема една снимка да видя колко време ще се прати и така снимката беше 1мб а изписа,че ще се праща 16часа скоростта с която теглеше беше 5кб ;) Другото което мога да ти кажа пробва ли да преинсталираш браузера/ите зависи с колко си пробвал ;) И последно мнение/въпрос : Пробвали да изчистиш историята/хронологията от браузването ? Чао от мен и се надявам да се оправи проблема по някой от следните начини които дадох :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли, разархивирай и стартирай нужния файл, спореразредността на операционната система (ComIntRep_x64 или ComIntRep). Щракни в дясната колонка втората стрелка отгоре. Като свърши и поиска рестарт, се съгласи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това,че не стартира нито един браузър,значи че се е прецакала системата.Без подробности,не може да се каже,какво точно се е случило.Могат да се поправят нещата,с възстановяване на системата,в по стара дата когато е работила добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем при един лаптоп със спряна проверка за актуализации. Решението при него беше с инсталиране на актуализациите на Windows Update - около 100тина  на брой.  :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С това поправяш интернета а проблема е че изобщо не стартират никакви браузъри а не че няма нет!

От описанието останах с впечатление, че браузърите се стартират, но не зареждат страница. От където и изводът за проблем в Winsoc

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.