Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

След няколко дни усилия, които все удряха на камък, реших да се обърна към вас.

Реших да си инсталирам Subtitle Workshop, за да си оправям субтитрите на филмите, да ги превеждам и т.н. Само че, след като инсталирам въпросната програма и се опитам да заредя видео файл ми излиза един прозорец, в който пише директорията на файла, неговото име, а след това - не е видео файл. Не става на въпрос само за един определн формат видео файл. Това става и с филми формат .avi, .mp4, .mkv и т.н.

Много се рових в интернет, теглих програмата на няколко пъти, включително и всевъзможни кодеци: Shark007 codec pack, AviSynth, K-Lite Codec Pack, AC3Filter, FFdShow, включително и още един. Резултат - никакъв. Пробвах първо да инсталирам кодеците, после програмата и обратно, но пак ми даваше същата грешка.
Вече съвсем се отчаях и не знам какво повече да инсталирам, изтегля и т.н.

Надявам се вие да знаете как да ми помогнете.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да уточня - зареждате файла със субтитрите и после от меню Video посочвате видео файла, да?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако никога не си работил с Subtitle Workshop,прочети помощника(help-a) на програмата. Там  много подробно е описано всичко необходимо свързано с работата на програмата.Ако пак не можеш да се оправиш,може да пробваш други програми,например:SubStation Alpha,VisualSubSync.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с версия 6.0а, работи прекрасно. Няма значение в последователността на зареждане на файловете.

Виж настройките в movie - video renderer - vmr9  

Редактирано от ruraru (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам, че няма значение редът - уточнявам кога се появява грешката, че нещо жич не ми стана ясно отт описанието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ExaFlop,  да, по този начин се опитвам да заредя видео файла. Филм -> отвори -> избирам видео файла и се появява гореспоменатата грешка. Че зададеният файл не е видео файл, а е .avi формат.

Ruraru, изтеглих нова версия, която е доста по-различна от тази, с която исках да работя. Но все пак се отваря. :) Най-накрая!

Благодаря ви за бързите отговори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам следния проблем: Работя със SW 6.0b portable и всичко си вървеше нормално до вчера. Днес отварям субтитрите и фидео файла както обикновено и виждам, че преводът се е изместил с една реплика нагоре. Как се оправя това? И преди ми се е случвало, но не помня как точно се оправих тогава, мисля, че ги намествах ръчно, понеже преводът беше в началото и не бяха много репликите...

Благодаря предварително за помощта!

Untitled.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от corpsecorpse
      Стю Хам е американски басист, известен най-вече покрай записите и турнетата с великите китарни легенди – Джо Сатриани и Стийв Вай. Извън това Стю има огромен принос в развитието на модерните бас техники и е считан за един от най-талантливите басисти в джаз/рок жанра през последните 30 години. 

Стю е автор и на няколко виртуозни солови албума и е единственият басист, който в една и съща година е бил награден за “най-добър джаз басист” и “най-добър рок басист” от списанието “Guitar Player”.

На 08.11 (вторник), в Студио 5, Стю Хам ще сподели откритията си в баса, както и натрупания опит и знания в рамките на 90 минутна бас клиника. 

Ще демонстрира модерни бас техники и похвати и ще отговаря на всички въпроси, които възникнат. Също така Стю ще сподели моменти от музикалната си кариера, опита със Стийв Вай и Джо Сатриани и още много знания, полезни за развитието на един музикант.

Събитие във фейсбук:
      https://www.facebook.com/events/6194018 ... _tab=about

Дата: 08.11 - вторник
      Начало: 20:00
      Място: Студио 5
      Билети – в мрежата на Eventim – 30лв. предварителна продажба, 40лв. в деня на концерта.

Още за Стю:

Стю Хам е роден в Ню Орлеанс, където се учи да свири на пиано и бас от ранна детска възраст. След гимназията завършва престижния колеж “Berklee College of Music” в Бостън, където е награден с “Distinguished Alumni Degree”. Свири на бас в дебютния албум на Стийв Вай – Flex-Able, след което има многобройни участия, записи и турнета с него. Други артисти, с които Стю е свирил са Джо Сатриани, Ерик Джонсън, Майкъл Шенкер, Франк Гембъл, Мик Джагър и още много велики музиканти. Участвал е на едни от най-големите фестивали в света и в момента тур-ва, промотирайки последния си солов албум – The Book of Lies. Бас клиниката му в София ще е изключително полезно преживяване и опит за всеки бас ученик и въобще за всеки музикант.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.