Премини към съдържанието
D101149

Проблем с интернет връзката на Toshiba Satellite C885

Препоръчан отговор

Здравейте! Нямам интернет на лаптоп Toshiba Satellite C885, но имам драйвъри пише : в момента компютъра има ограничена възможност за свързване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да е забранена Wireless картата?

Огледайте горе бутоните F, на някой от тях трябва да е обозначена безжичната карта. Възможно е да се включва в комбинация с бутона Fn

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Start->Run->напиши ncpa.cpl и щракни ОК Виж иконката на безжичния адаптер. Какво пише под нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да е забранена Wireless картата?

Огледайте горе бутоните F, на някой от тях трябва да е обозначена безжичната карта. Възможно е да се включва в комбинация с бутона Fn

Не, не съм забранил и това пробвах :)

Start->Run->напиши ncpa.cpl и щракни ОК Виж иконката на безжичния адаптер. Какво пише под нея?

И на мен ми направи впечетление точно това, но си помислих, че не нещо кой знае какво пише Unidentified network

П.П Само да кажа, че сме го пробвали и на още една мрежа, и двете са си мои, но просто едната е на село другата е в града и в града няма проблеми, но тук нещо не мога да се connect-на

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A LAN  кабел имаш ли да пробваш рутърът ще пусне ли нет към компютъра?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A LAN  кабел имаш ли да пробваш рутърът ще пусне ли нет към компютъра?

Имам, но там е малко сложно, защото нещо имам проблем с порта на лаптопа смисъл порта за кабел-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е с подвижно капаче RJ45 портът на лаптопа? И да изглежда по-малък и не можеш да поставиш конектора на кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е с подвижно капаче RJ45 портът на лаптопа? И да изглежда по-малък и не можеш да поставиш конектора на кабела.

Не,не става, но не тръгва нета..Изобщо не се появява долу компютърчето, а тия 5-те ленти (смисъл нали когато има кабел към компа и рутера ще се появи компютърче вместо тия ленти когато мрежата е безжична) Не мога да пробвам с кабел.. Други идеи.. Отново да кажа, че на една мрежа тръгва на друга не от какво може да е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че закачаш кабел и не тръгва нет?

https://www.kaldata.com/forums/topic/246083-проблем-с-интернет-връзката-на-toshiba-satellite-c885/?do=findComment&comment=3208763

какви иконки се виждат и има ли нещо специфично в цвета им (като да е сива някоя, да има червен Х. Такива неща

Пробвай да щракнеш на лентите с десен бутон и да избереш Troubleshoot problems  и да следваш съветника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи с кабела интернет не тръгва, защото има проблем в самата букса на лаптопа където влиза кабела :) А когато  се свързвам към мрежата няма нищо..Просто си показва, че търси мрежа и се върти кръгчето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.