Премини към съдържанието
endurolove

Проблем със вътрешната памет Huawei

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем със вътрешната памет на телефон Huawei, всички папки,файлове от вътрешната памет ми се изтриха. Не мога да свалям нищо от интернет. Когато се опитам да създам папка ми изписва създаването на папка неуспешно.  

П.С: това стана след като го руутнаха! 

Благодаря,предварително! :):);)                                                           

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивате там, където са ви рутнали телефона, за да си оправят "работата". Кой модел на Huawei е вашият?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят старият е същият, но не е рутван и не одобрявам този метод. Затова си работи твърде прилично. Щом си си платил за рутването, да ти го оправят както си е бил, след като са им неясни методите на руут. Това си е твое право.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По този въпрос бях написал преди време начин как да не си разваляте телефоните. Другият вариант е: Сам сте потърсил помощ за Root. Представям си как ще процедирате по обратния начин, след като майсторът ви го е направил да не работи. Предполагам, макар че не съм сигурен напълно, че ако телефона е закупен с пари изкарани от вашите две ръце, бихте се замислили дали му трябва Root или не.Инженерите в компаниите за мобилни телефони по добре от мен и вас знаят дали му трябва рутване или не. Телефона в нормално състояние за парите си и модела може да се каже, работи много добре. Ще потърсите сериозен майстор, който прави тази "операция" с вързани очи и явно съзнание, ще му платите за труда и ще ви го възтанови. Прочетете в интернет колко плачещи от Root, има като ВАС!Лека и приятна вечер от мен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.