Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте тъй като моя монитор се повреди откарах го на сервиз и оттам ми дадоха един Dell 1909w докато моя стане готов.Прибирам се включвам всичко както си е монитора включва само картина,но без никакви икони на него.Реших да рестартирам компютъра долу от копчето и от тогава монитора показва,че работи,но вече без картина ... От къде може да идва проблема според вас ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте тъй като моя монитор се повреди откарах го на сервиз и оттам ми дадоха един Dell 1909w докато моя стане готов.Прибирам се включвам всичко както си е монитора включва само картина,но без никакви икони на него.Реших да рестартирам компютъра долу от копчето и от тогава монитора показва,че работи,но вече без картина ... От къде може да идва проблема според вас ?

Не пишете пробвахте ли оборотния монитор в сервиза дали работи добре? На първо време, ако имате друг интерфейсен кабел( като този, който сте ползвал до сега) опитайте с него, но добре вкарайте куплунзите от двете страни - на монитора и компютъра. Даже е желателно да ги затегнете с болчетата на самите куплунзи. Tова, като за начало. И повече информация, ако обичате.

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...монитора показва,че работи,но вече без картина ...

Уточни какво имаш предвид? По какво съдиш, че монитора работи, и какво означава "без картина"? Меню за настройките на монитора излиза ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да менюто за настройките  на монитора си изклизат бутона за индикация,че работи си свети в синьо,мишката си я показва просто няма картина само черен екран ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да менюто за настройките  на монитора си изклизат бутона за индикация,че работи си свети в синьо,мишката си я показва просто няма картина само черен екран ...

При това положение ми се струва, че причината не е в монитора. Какво показва при началното зареждане на компютъра- служебната информация показва ли я, опитай и влизане в BIOS- ако не друго поне да се изясни дава ли изображение при това състояние. Ако имаш възможност провери монитора и на друг компютър, но ми се струва, че не е в него вината. Друго, което ми хрумва е при стартиране, натискайки F8, да влезеш в Safe Mode или да стартираш във VGA режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди малко майстора ми се обади,че моя монитор е готов.Взех си го върнах му неговия Dell и го тествахме в сервиза запали от раз всичко си зареди,явно моя компютър нещо е капризен,защото като си вързах мойто LG никакви проблеми запали си  всичко си зарежда ...Благодаря на всички за помощта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.