Премини към съдържанието
The Fox

Въпрос относно клавишна комбинация за затваряне на браузъри

Препоръчан отговор

Здравейте, тъй като никъде не открих отговор на въпроса, който имам, реших да го задам и тук. Може на някого да му се стори смешно, но това си е негово виждане на нещата. Та искам да знам дали може да направя така, че клавишната комбинация Ctrl + W да не затваря браузъра, който съм отворил. Тъй като тя работи при Мозила, Хром, Експлорер, Опера, свалянето на нов браузър няма да ми помогне. Въпросът е дали може да се прекрати по някакъв начин действието на тази комбинация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/customizable-shortcuts/

това е добавка за Firefox за промяна на клавишните комбинации(не съм я пробвал)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Опера, клавишната комбинация Ctrl + W затваря текущия таб, а не целия браузър. Опера32.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Опера, клавишната комбинация Ctrl + W затваря текущия таб, а не целия браузър. Опера32.

то и при Лиско е така,авторът пита за начин да се избегне затварянето на целия браузер,когато няма отворени табове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опера не се затваря с последния таб. Това е една от причините навремето да и стана фен.

За другите браузъри има разширения за целта.За лисицата може да се ползва Tab mix plus. За хром - Last Tab.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TabMix Plus е бъгав от доста време насам. Classic Theme Restorer върши същата работа и не сбозва браузъра и работата му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.